Всеки ден поне по пет пъти исках да вдигна платната и да отплавам за топлите странни, но си повтарях - времето минава бързо, и това ще мине ...

Сигурно тръгва хрема. Ще я боря някак.
Но, наистина са го пуснали да си шава из децата и затова си е спокоен вече.
Проблемът ми е, че не ходи още и тежи все повече. Много трудно става да го нося. Страх го е. Дори не иска да стои прав сам, без да е подпрян някъде. На моменти забравя и ходи държейки се само с една ръка за едно пръстче, но по някое време се стряска и панира направо.
.
Няколко пъти като се е разсеяла (примерно е загледала котака) и я оставян да стои сама и си стои без проблем, ама като се усети се хвърля с няколко големи крачки към мен и мрънка.
Мойта обаче е качила съвсем малко този месец -80гр., но аз я изморявам страшно много. Навън поне по час-два ходим., което за нея е ....много, преди само се търкаляше и малко да походи съм я оставяла. Много е кофти, че вече са бая тежички, но още трябва да ги разнасяме понякога, няма как. 



)
От пулпата също слагам понякога, особено от ананаса и грейпфрута. Мисля, че мангото също има доста витамин С, и от него давам, тя много си го харесва. 
Препоръчани теми