Прави по 5-6-7 крачки, де, но самичка се реши днес няколко пъти!

Малко остана... хич не го мисли. Знам какво е, много добре те разбирам. Потърси начин да релаксираш, може да е с някой учебник, може да е с разходка (ако можеш де), може като ни споделяш. 
Проблемът ми сега е, че радиото се скапва и често не хваща нищо, а съм сложила на диск детски песнички. И като съм сама не винаги ми се слуша Патешкия танц, та се усещам, че си умислям за разни работи...



Сега обаче нещо ми се вижда хладно вкъщи, а и акането и е....никога по едно и също време, та май ще отложа втори опит за пролетта. 
.Ама той не дава нито да го събличам, нито обличам,пък памперса докато сменим направо съм изпотена....та ако трябва да го дебна да ака на гърне рискуваме цялата къща да е оакана

Препоръчани теми