Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 555
Кой каквото търси това намира Simple Smile

Аз съм омъжена и не мога да се оплача нито от брак нито от секс Simple Smile
Добре казано и напълно правилно - поне от моя гледна точка Simple Smile
Виж целия пост
# 556
Аз се присъединявам към тезите на гадняр. Някога виждах живота от същата камбанария и в думите му откривам себе си преди години. После се ожених и смених камбанарията.
Виж целия пост
# 557
Търсех си някаква злободневна тема за четене докато отмарям и тази много ме забавлява, чак реших и аз нещо да напиша... Grinning

Автора, искам да те попитам какво по-точно търсиш...? Можеш ли да кажеш на мен и жените тук по в детайли... На мен ми се струва, че не става въпрос за "просто секс"- по твоите думите го разбирам... Иначе до сега си го намерил секса и да не пишеш тук изобщо... Може ли да опишеш/ кажеш какво искаш? Каква е тази жена и тази връзка с нея, по-подробно...


Втори въпрос - доколкото разбирам търсиш разкрепостена жена (но по-сериозна, не някоя к...ва), която е с брак, деца зад гърба си, за да не ги търси от теб?

Ти какво смяташ да предложиш на такава жена, която вече е направила нещата, които е искала и просто й се прави секс понякога без да се обвързва, защото си има други задължения и друг живот, и просто не й се занимава с теб?

Дали его-то ти ще понесе тя да се държи с теб, както ти с нея? Или тогава ще се влюбиш и ще започнеш да й пречиш на нейният живот?
Или пък искаш тя да има връзка с теб, а ти с нея "просто секс".. Simple Smile))))

Мъжете имат повече сексуални нужди, а жените -повече емоционални нужди, що се отнася до секса.
Ти правиш ли всичко да задоволиш емоционалните нужди на жените с теб предварително, като искаш искаш "пълна програма" без задръжки от тях?

Просто питам дали "просто секс" значи искам всичко за нищо? Wink

Какъв е типа жена дето все налиташ до сега на него и все нещо не й харесваш, че да си се имате... Simple Smile

Просто искам повече инфо, за да се изкажа по темата...

Мисля, че мога да те посъветвам нещо... Виждам, че търсиш нещо активно...чудя се дали си наясно какво...или си още на проба/грешка Simple Smile

Виж целия пост
# 558
Аз пак ще си изкажа тезата, че уж разкрепостените мъже явно не са виждали особено интересни неща в секса и преглъщат като циганче пред симид. Дори обикновени неща биха ги накарали да си мислят, че са хванали секс богиня.

Що не ходят по семинарите на Кобилкина?
Виж целия пост
# 559
Аз пак ще си изкажа тезата, че уж разкрепостените мъже явно не са виждали особено интересни неща в секса и преглъщат като циганче пред симид. Дори обикновени неща биха ги накарали да си мислят, че са хванали секс богиня.

Що не ходят по семинарите на Кобилкина?
Я сподели кои са обикновенните неща и особено интересните, че почнах да се замислям ?  newsm78  #Crazy
Както го казваш все едно секс не сме помирисвали и едва ли сме правили ...
Виж целия пост
# 560
Първо ти- кое ти е екзотично и непостижимо, за кое смяташ, че жените се дърпат излишно.
Виж целия пост
# 561
Какво имаш предвид под екзотично или непостижимо ? Все пак като казва човек нещо, трябва и да уточнява какво има предвид.
Виж целия пост
# 562
Казах ти, кажи първо ти. Защото за някои хора всичко извън мисионерската поза е яка екзотика. Та кажи ти първо за какво се дърпат жените и не ти го дават...да видим пред какво точиш лиги.
Виж целия пост
# 563
Аз пак ще си изкажа тезата, че уж разкрепостените мъже явно не са виждали особено интересни неща в секса и преглъщат като циганче пред симид. Дори обикновени неща биха ги накарали да си мислят, че са хванали секс богиня.

Що не ходят по семинарите на Кобилкина?

Сиренче, смятам като теб, че "разкрепостените мъже" явно не виждат качествен секс... Simple Smile))))
Казвам го от опит, но не с такива мъже, а просто защото секса става качествен за една жена когато се отпусне достатъчно с даден мъж, който тя харесва... Всичко, което е уау по отношение на секс ми се е случвало само в дългогодишни връзки...

Смятам, че щом този мъж казва че няма жени с фантазия, явно са му кратки връзките...
Мисля, че всяка средностатистическа жена с желание за секс с точно определен мъж би скрила шапката на който и да е порно режисьор и сценарист...

Ти как мислиш? Липсва ли ни на жените въображение с правилният човек?

Simple Smile)))
Виж целия пост
# 564
Ми виж сега, той иска от третата среща да й го завре по всички дупки и се чуди що се дърпа...
Виж целия пост
# 565
Ми виж сега, той иска от третата среща да й го завре по всички дупки и се чуди що се дърпа...
Не мога да повярвам, че каза такава глупост... честно. По принцип аз на първа среща "го завирам по всички дупки" и досега оплакали се няма. Какво по дяволите общо има това с концепцията за обвързване? Нали говорим за ценностни сиситеми, за инстинкти, за възпитание? Това с "дупките" е въпрос на вкус и не мисля, че има нещо общо с темата.

Усещането когато четеш постовете тук е как жените смятат, че мъжете сме някакви секс маниаци, че се държим грубо и невъздържано...  и този тип коментари като гледам последните постове повече идват от жени Simple Smile Направо ме забавлява невероятно много Simple Smile
Виж целия пост
# 566
Доста добри съвети за момента, за което благодаря. Тези със заядливите коментари също ме радват. Жените ме харесват, да Simple Smile Пари имам, но не са ми самоцел. Това, което ме отблъсква е меркантилната жена.

Аз съм имала две такива (дългогодишни) връзки, разбирам какво търсиш. Когато се получи секс, любов, връзка..е много хубаво, чак невероятно. Аз не търся от отдавна такава връзка, защото ми писна да се срещам цял живот все един и същ "неориентир"... Наясно съм със себе си.

Но ти макар, че си вече на 40 год. смятам, че 3-те условия, за да ти се получи такава връзка, не си ги изпълнил все още. (Може и да греша, затова питам въпроси).

Трите условия за мен са:
1) да знаеш точно какво искаш и да си откровен, за да го получиш
2) да познаваш себе си много добре
3) да познаваш типа жена, който търсиш много добре

За сега смятам, че вероятно все още не се познаваш добре, не си наясно какво искаш и баламосваш разни жени, за да получиш това което ти искаш... От там - проблемите ти с тях, неудовлетвореността ти и търсенето на нещо друго и по-правилно... Жена, която да откликне на теб, а не просто да те задоволи сексуално..... Смятам, че вече искаш и ментално и емоционално задоволяване, и просто секс вече не те устройва...но все още явно не знаеш (на 40год.!), че това се нарича връзка...а не "просто секс" както ти го наричаш все още.... Смятам, че точно заради този парадокс много жени се изказват негативно спрямо твоите коментари... Те не те познават лично, че да те нападат лично... Коментират изказванията ти усещайки, че има неказано друго...което си е дразнещо... Та кажи по-точно за какво иде реч, като търсиш женското мнение тук....
Виждам по коментарите, че жените които коментират в темата са свестни жени и явно просто ги дразниш с искам нещо, 'балиго к'во...моля кажете..
Виж целия пост
# 567
Усещането когато четеш постовете тук е как жените смятат, че мъжете сме някакви секс маниаци, че се държим грубо и невъздържано...  и този тип коментари като гледам последните постове повече идват от жени Simple Smile Направо ме забавлява невероятно много Simple Smile
Объркал си рейса, пич.
Не, напротив, смятаме, че някои мъжки индивиди са доста мислещи, колебливи, преценяващи, а други са примати, които можеш да ги врътнеш на малкия си пръст като стой та гледай за единия "екзотичен" секс.

Ма така ще е, като ви объркват главите от малки с тези нереалистични порно филми. В реала жените не правят секс по този начин, а пък правенето на любов пък е хептен тера инкогнита за някои мъже.
Ама това е положението – каквато жена ви избере. Щото надявам се не смятате, че вие си избирате жената, която да ви подари секс (може, само ако тя реши така да ви внуши).
Виж целия пост
# 568
Какъв ще да е тоя мъж, на когото няма да му стане, 'щото не харесвал жената? Rolling Eyes
Аз например... сори - не мога, ако не харесвам партньорката. Не мисля, че съм нещо особено - повечето мъже са в този лагер - поне по моя преценка - не съм жена.

Аз си мисля, че мъжете гледат повече физиката, а за жените е по-важна приказката, т.е. биха си легнали с прилично изглеждащ приятел. Grinning (не ми е много добро обяснението, знам)
А мъжете дето си лягат с всичко ... нямам обяснение. Явно не е до самоуважение, може би са като прасенцата, дето ядат всичко. Joy
Май май всички говорим за едно и също дотук.
По-надолу чета спора на Абсурд и Гадняр(нещо не ми се струваш такъв, ама ти си знаеш Grinning) и си мисля, че говорят на различни езици.
А в края вече пък много в детайли разпитвате автора ... дали ще ви отговори?
А лично той мен не ме дразни, не ми пречи. Само дето и аз не съм разбрала точно какъв му е проблема. Grinning
Виж целия пост
# 569
Ми виж сега, той иска от третата среща да й го завре по всички дупки и се чуди що се дърпа...

Е да де...всички жени на първи секс сме дърво, и все сме дърво- така докато не го заприлича на човек....мъжкото...
Ама те не зацепват... Като иска всичко "одма" - звънни ми след месец два, като си приключил с принц-желанията и си станал човек... Гледай порно - там програмата винаги е пълна, не ми пречиш.. Simple Smile))


А те пък свършват бързо... Първият път...Аз с това си измивах едно време ръцете и виках "няма, няма на всички мъже се случва", някой път добавях и към това "с мен"... Хахахаха...
Да си очеткам малко и аз самочувствието. А той ми казва "просто ти много ме възбуждаш"... Това си беше в тийнейджърските години - глупости на търкалета и мажеме с мистриите за самочувствие...хеххе

Бяхме деца, странно е на 30-40 год. да си мислят мъжете че още им минават детските номера...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия