Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 230 600
  • 5 026
# 75
СВЕТЪЛЧО и ДЖЕНА искам да са ми съседки!
Виж целия пост
# 76
Важното е да ти е добре, дали ще пътуваш или ще мързелуваш, важното е да си ти е хубаво! Аз в Англия само в Лондон съм ходила (даже ми е доста близък, че сестра ми живя там дълги години и съм го овършала), но в други английски не съм била и ще ми е много интересно, защото Лондон си е космополитен, няма чак такава типична английска атмосфера.
Виж целия пост
# 77
Ей това яке, беше сложила Стейси:
Виж целия пост
# 78
Алечка да не се бута при мързеливките,все някъде шава и се труди  Rolling Eyes.


Оф, ама Джена, това е така, защото не съм се родила дъщеря на крал... Иначе доста от активностите си щях да си ги спестя без угризения Mr. Green  Скатавка съм голяма. Обичам да си човъркам из къщата и градината, ама това влиза в графата хоби. Иначе предпочитам да си лежа Grinning

Овърщахме къщата, сега ще се боядисвам и отиваме на гости.
Виж целия пост
# 79
Между другото - търся ски яке размер 116. Използвано.
Ще видя кой размер е на малкия и дали не е дадено.
После ще ти пиша.
Благодаря. Нашето 116 е изчезнало безследно. Не може да сме нямали?!?!
Виж целия пост
# 80
Еее, Але, точно се върнах от аптеката.Шипково си купих, макадамията ще я взема по-натам.

Акашчето винаги е готина, а малкото Акашче бонбон с буйни къдрици.Много неща искам да кажа аз, кой липсва, кой какво постнал, обаче като взема да пиша и всичко ми изфирясва от главата.

Мъфини със сирене и спагети болонезе измъдрих аз.
Виж целия пост
# 81
Добър ден!
Планувам един тийм билдинг в средата на октомври и това е.
Искам и да се стопли времето!
Виж целия пост
# 82
Акашче , ако не е тайна в кой край на Кралството ще си ? Hug
Отивам да спретна една яхния за обяд , че ще се върнат мокри и кални след ръгбито .
Виж целия пост
# 83
Кате, Blue Heart

Хър, в Кентърбъри. Даже ще почвам да чета "Кентърбърийски разкази" тези дни.Sweat Smile Те са под стихотворна форма. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 84
Кате, Blue Heart

Хър, в Кентърбъри. Даже ще почвам да чета "Кентърбърийски разкази" тези дни.Sweat Smile Те са под стихотворна форма. Stuck Out Tongue

Разказите са супер.
Виж целия пост
# 85
Кате, Blue Heart

Хър, в Кентърбъри. Даже ще почвам да чета "Кентърбърийски разкази" тези дни.Sweat Smile Те са под стихотворна форма. Stuck Out Tongue

Разказите са супер.

"Когато с благи дъждове април
бе мартенската жега утолил
и беше влял във всяка суха жила
на пролетта живителната сила...."

Почнах ги! Sweat Smile
Виж целия пост
# 86
Кате, Blue Heart

Хър, в Кентърбъри. Даже ще почвам да чета "Кентърбърийски разкази" тези дни.Sweat Smile Те са под стихотворна форма. Stuck Out Tongue

Разказите са супер.

"Когато с благи дъждове април
бе мартенската жега утолил
и беше влял във всяка суха жила
на пролетта живителната сила...."

Почнах ги! Sweat Smile

Само времето им е гадно на тези хора Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Бе, дъжделиво е, но е по-меко. На мен там хич не ми прави впечатление мъгли и дъжд, веднага привиквам, то си е част от пейзажа. Тук по се превъзнасям при такива условия.Laughing
Виж целия пост
# 88
Ооо, като чуя за английската провинция и веднага се пренасям във филма "Убийства в Мидсъмър".Обожавам го.

Акашче, много си различна, нестандартна, бунтар.А аз се кефя на такива буйни души Heart Eyes
Виж целия пост
# 89
Разбирам те. И аз на екскурзия го понасям, ама не мога да си представя да живея постоянно там, колкото и зелено, спокойно и приятно да е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия