Мъж Телец - 15

  • 65 788
  • 741
# 240
Кажете , моля ви,
как ще се почувства един телец, ако го блокирам в социална мрежа?
Виж целия пост
# 241
Кажете , моля ви,
как ще се почувства един телец, ако го блокирам в социална мрежа?

Честолюбиви са, ще го засегнеш много.
Виж целия пост
# 242
Кажете , моля ви,
как ще се почувства един телец, ако го блокирам в социална мрежа?


Щом си стигнала до решението да го блокираш какво те интересува как ще се чувства? Няма да се засегне и забравяш за контакт с него. Точно защото са честолюбиви. Но пък приемат живота стоически, така че ако целиш да му създаваш драма - няма да успееш.
Виж целия пост
# 243
Дали ще му е драма зависи от това къде му е Луната. При Луна в Лъв - гарантирана е. А егото му ще е засегнато при всички случаи.
Виж целия пост
# 244
asen_mihaylov, ако не е тайна...как са нещата с твоя Телец?
Виж целия пост
# 245
asen_mihaylov, ако не е тайна...как са нещата с твоя Телец?


Преди около месец и половина спря да ми се обажда и пише, аз също си навих на пръста, че няма да го търся. 2 седмици по-късно ми се обади, за да ме кани на обяд, но ако не съм искал - нямало проблеми, щял да разбере, ако не желая да го виждам повече. Аз отговорих, че може да обядваме, но когато съм свободен. И така го мотах нарочно 2 седмици, след което се видяхме. Разбира се, той не разбирал защо така съм го оставил и съм спрял да го търся. И аз така Flushed Опитах се да обясня, че проблемът всъщност е в него и бездействието му.

Сега пак сме заедно от около месец, но гледам да се ограничаваме до 1-2 срещи седмично (преди се виждахме всеки ден). Новата обстановка започва сериозно да го дразни и се скъсва да ми казва, че иска да се виждаме всеки ден, даже за брак почна да си отваря устата, за което беше тактично отрязан на този етап. Общо взето типичните телещки номера. Но пък аз съм непреклонен, видя, че парада няма да го води той и се кротна - каквото кажа, изпълнява и хич не смее да се оплаква. Общо взето самия той си направи така, че да не си помисля да ме командори.
Виж целия пост
# 246
asen_mihaylov, ако не е тайна...как са нещата с твоя Телец?


Преди около месец и половина спря да ми се обажда и пише, аз също си навих на пръста, че няма да го търся. 2 седмици по-късно ми се обади, за да ме кани на обяд, но ако не съм искал - нямало проблеми, щял да разбере, ако не желая да го виждам повече. Аз отговорих, че може да обядваме, но когато съм свободен. И така го мотах нарочно 2 седмици, след което се видяхме. Разбира се, той не разбирал защо така съм го оставил и съм спрял да го търся. И аз така Flushed Опитах се да обясня, че проблемът всъщност е в него и бездействието му.

Сега пак сме заедно от около месец, но гледам да се ограничаваме до 1-2 срещи седмично (преди се виждахме всеки ден). Новата обстановка започва сериозно да го дразни и се скъсва да ми казва, че иска да се виждаме всеки ден, даже за брак почна да си отваря устата, за което беше тактично отрязан на този етап. Общо взето типичните телещки номера. Но пък аз съм непреклонен, видя, че парада няма да го води той и се кротна - каквото кажа, изпълнява и хич не смее да се оплаква. Общо взето самия той си направи така, че да не си помисля да ме командори.

Как да постигнеш желание за брак, за деца, изобщо за по-сериозни отношения с телец? Само с игнориране ли? С лошо държание? Тези хора какви са? Не вярвам да са мазохисти ....той влюбен ли е в теб?
Виж целия пост
# 247
Мисля, че е влюбен, да. Не знам как го постигам, но ние козелите сме малко пердета и това много привлича телците. Не се натискам, държа се свободно, изразявам и казвам какво мисля без да се опитвам да му разгадавам реакциите, не правя нищо, което не искам само и само да му угодя. Цупи се той - оттръпвам се, не звъни - не звъня и аз. Нямам конкретна формула, просто не му се оставям да ми се налага или да се държи неуважително.
Виж целия пост
# 248
Асене, ами поухажвай я малко тази жена, каква е тази студенина  Wink ти направо като във военно поделение я държиш.
Виж целия пост
# 249
За коя жена става въпрос?
Виж целия пост
# 250
Дали ще му е драма зависи от това къде му е Луната. При Луна в Лъв - гарантирана е. А егото му ще е засегнато при всички случаи.

Сега го погледнах - Асцендант Дева, Луна в Скорпион.
Виж целия пост
# 251
За коя жена става въпрос?

 Rolling Eyes Телеца?Ако не съм разбрала правилно, извинявам се.
Виж целия пост
# 252
За коя жена става въпрос?

 Rolling Eyes Телеца?Ако не съм разбрала правилно, извинявам се.

Аз съм във връзка с мъж телец Hands V
Виж целия пост
# 253
Кажете , моля ви,
как ще се почувства един телец, ако го блокирам в социална мрежа?


   Забрави за него, ако го блокираш.
Виж целия пост
# 254
Кога телеца пристъпва към по-сериозна крачка....?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия