Мъж Телец - 15

  • 65 795
  • 741
# 270
Някак си по-сдържани, спокойни, уравновесени са. Дори да са луднали, няма да си го покажат..

Точно това ги прави толкова привлекателни. Чидя се колко жени искат от телеца буйна страст и бързат за сериозни отношения, без да си познават половинките. После се бият в главата.
Виж целия пост
# 271
   Да притискат телец да имат сериозни отношения и да изразят чувствата си, само ще бъде разгневен и ще се отдръпнат от вас. Познавах 2-3 телци и много добре знам тяхното поведение. Също познавах и една жена телец. Просто те не стават и да бъдат и приятели.На тях не можеш да разчиташ по никакъв начин. Това е лично мое мнение.
Виж целия пост
# 272
Много ме озадачава тома мнение  Rolling Eyes За добро или лошо това е една от стабилните зодии и можеш да разчиташ винаги.
По повод буйната страст-няма как да стане, това не е огън, но пък приеме ли те Телец може да е завинаги, верни и лоялни сме/ по принцип е такъв типажа, иначе всякакви хора има, не е само слънцето определящо/.
Виж целия пост
# 273
Ама недейте така, изкарахте ги големи дървета Телците, няма такова нещо. Smile И двете ми любови Телци са много страстни мъже, както и заговориха за чувства съвсем открито и от началото на връзката, на мен ми дойде твърде скоростно. При един добре разположен Марс, ядове откъм страст няма да има. Wink
Виж целия пост
# 274
То добрия Марс може да даде страст в кревата. Ама извън там телето си е теле, бавно, преживящо и мудно. Но реши ли, че те иска - става досадно до немай къде. Падат си по "кучки", скромните влюбени момичета могат да се вкарат в голяма драма с мъж телец.
Виж целия пост
# 275
Не знам хора..както казах и аз съм теле и май си намерих майстора както се казва.Един ден е най-милия и най-добрия,а в следващия ден всякаш не му пука и много се обърквам.Хем искам да се боря,хем губя сили..Ще оставя всичко по течението :/
Виж целия пост
# 276
И двамата сме родени на една и съща дата,но в различна година.Не знам дали не е пречка това,че в някои неща сме еднакви,то добре ама забравяме да се поставяме на мястото на другия..
Виж целия пост
# 277
То добрия Марс може да даде страст в кревата. Ама извън там телето си е теле, бавно, преживящо и мудно. Но реши ли, че те иска - става досадно до немай къде. Падат си по "кучки", скромните влюбени момичета могат да се вкарат в голяма драма с мъж телец.

Колко си прав Asen Mihaylov, кооолко си прав за всичко! Simple Smile
Виж целия пост
# 278
   Асен много правилно описва телците. Изглежда, че и той много добре познава телците. Явно доста се е сблъсквал с тези говеда.
Виж целия пост
# 279
Отгледан съм от дядо ми - типичен телец до немай къде. Отделно майка, баба и гадже говеда. Нема хлабаво Joy
Виж целия пост
# 280
   Асен, припомнихте ме, че баба ми беше зодия Телец. Наистина доста твърдоглава беше. Държеше се типично като зодия Телец. Но с тази разлика, че ми беше баба и много ме обичаше. Винаги ми се обаждаше.
Виж целия пост
# 281
Здравейте и от мен! Бях омъжена за Телец, а сега съм във връзка с отново априлски Телец от 3.5 г. Той е обвързан с друга жена, но според самия него, го държат само общия бизнес и детето, което се очаква да замине да учи в чужбина. Наскоро и съвсем случайно разбрах за негова авантюра. Взривих се. Винаги съм реагирала в рамките на нормалното на всякакви житейски ситуации, но тук просто не бях себе си. Той се опита да ми обясни, че не е вярно, прати и приятели като медиатори, но нищо не помогна. Телците са отвратителни към най-близките си хора. Искат винаги да е на тяхното, а че някой ще страда, няма особено значение. П.С. Везни съм.
Виж целия пост
# 282
Отгледан съм от дядо ми - типичен телец до немай къде. Отделно майка, баба и гадже говеда. Нема хлабаво Joy

Аз съм така със Скорпионите, много Скорпион, много нещо ме отгледал Mr. Green Понякога си мисля, че съм половин Скорпион  ooooh!, но пък от доста години живота не ме срещал със нови Скорпиони.
Виж целия пост
# 283
Отгледан съм от дядо ми - типичен телец до немай къде. Отделно майка, баба и гадже говеда. Нема хлабаво Joy

Аз съм така със Скорпионите, много Скорпион, много нещо ме отгледал Mr. Green Понякога си мисля, че съм половин Скорпион  ooooh!, но пък от доста години живота не ме срещал със нови Скорпиони.

Двата знака имат много общи черти, все неприятни. Мързел, желание за доминация и притежание... Аз скорпитата много ги харесвам, но са по-тегави от телците като партньори.
Виж целия пост
# 284
Отгледан съм от дядо ми - типичен телец до немай къде. Отделно майка, баба и гадже говеда. Нема хлабаво Joy

Аз съм така със Скорпионите, много Скорпион, много нещо ме отгледал Mr. Green Понякога си мисля, че съм половин Скорпион  ooooh!, но пък от доста години живота не ме срещал със нови Скорпиони.


Двата знака имат много общи черти, все неприятни. Мързел, желание за доминация и притежание... Аз скорпитата много ги харесвам, но са по-тегави от телците като партньори.

Скрит текст:
Само за мързела не съм съгласна, Телеца обича да си гледа удобството, но това не значи, че не може да работи ако има мотивация.За Скорпионите около мен аз имам наблюдение, че работят на принципа "За лудо работи, за лудо не стой", което за мен като Телец е ненужно пилеене на енергия, но и аз така съм научена.Късно се усетих, че все пак не съм тях  hahaha И двете са много издръжливи физически и психически/Скорпиона доста повече/ и работата не е проблем, а да ги изкараш от коловоза, да не бъдат скръндзи, да се откажат от това да смятат хората за своя собственост.За мен също Скорпиона е много тегав, защото не умее да се радва на живота и винаги трябва да стъпваш като в тресавище-внимателно и да се ослушваш като гърмян заек Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия