
Накрая приключих с ремонта на дневната.... тъкмо си мислех, че ще откарам до нова година
Последно гладих и закачах пердета - стана красота 
Започвам да правя списъка за покупки, че ще имам рожденик в понеделник. Рожденика ми започва купона от събота - на парти с преспиване в единия си приятел, в неделя го прибирам само за преобличане и хукваме на парти в боулинга на другия му приятел
В понеделник ще събирам четата от училище, ще ги водя на KFC, от там тортата у дома и ще ги разнасям по домовете
Как са се надушили - през два дена раждани 
Мими харесахте ли къща?
Контеса къде ще пътувате ваканцията?
Вале само ти май ще ме изкушиш да си направя фейс...
Ма ко къде се загуби?
Мария стана ли хляба?
Набелязахте ли си неща за "черния" петък?
Лека и спокойна нощ от мен

Бързо оздравяване!
Значи мажа се с тигрова мас и още една подобна, но с индийско орехче е. Краката в гореща вода с морска сол (тук има такава за разлика от Колумбия), пия чай и гледам Нетфликс. Знам си, че сме от една порода с теб.
Ама пусто като ме заболи коремът и започне да ми се гади, брррр. Има такъв вирус тук.
На мм колега лежа дори в болницата, първите три дни били най-гадни.