Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 239

  • 86 558
  • 738
# 405
Добро утро! Hug Hug Hug



Честита годишнина от началото на Дръзки и красиви! baloni

Вичи Hug,вече е писала,че имаше големи емоции и красива природа!
Големи очаквания,но постепенно СЦ ни охладиха страстите! Laughing
Малко ми дойде в повече Ръза и отмъщението! Peace





началото...




С пожелание за чудесен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Виж целия пост
# 406
Добро утро!  Hug



Вичи, Злати  Hug

Криси, Линка  Hug на мен също ми е интересна и любопитна другата гледна точка на зрители, които гледат същото, като мен, но... пък коренно се различаваме дори в усещанията.  Peace

Аз също не приех в ДК най-вече това, че позволиха действието да се определя от другите герои, а не главните. Даваха ги повече отколкото се полага на второстепенните образи, но... сега виждам нещо още по-ужасно като степен във вторият сезон на моят любим АСК ( там вече се радваме на кратки моменти с любимата двойка и... повече от 2/3 от сериите са за нови образи  Mr. Green). Та... явно е мода това - действието да се съобразява повече с други герои, а не тези, които са събрали публиката на сериала...  Sad

И... сега наистина може би ще успея по-лесно да приема, като сериал и ДК - затова ще го гледам, като започне по БТВ.  Peace



Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 407
Привет, привет! Hug


Нов клип, цели петдесет минути снимки на Туба ooooh!  Grinning

Вчера, покрай писаното за ДиК , бая се стреснах   Sad Дадох си сметка, че в "Аси" помня даже думичките, а какво стана накрая с Бюлент в ДК и след ден мислене, не ми се получава! ooooh! Embarassed Нещо като онази приказка, че остаряването започвало отзад напред Mr. Green



Ама засега само се шегувам със ситуацията, защото все още тези двама красавци ги познавам, че им знам и имената Wink Честита годишнина! Peace

Слагам и един нов магазински клип, радвайки се, че не разбирам какво говорят Wink Но пък има красиви картинки Laughing



Хубав ден желая на всички! Hug
Виж целия пост
# 408
Привет! Hug



Цвети HugНадин Hug










Виж целия пост
# 409
Здравейте Hug
Цвети HugЗлати HugНадин Hug
Аси си е Аси,не се забравя.
Права си Надин Hug,че остаряването започва отзад напред.

                                
             Първа среща ,първи сблъсък.

                
Първо и последно интервю на Туба и Къванч.

                

«Правя есенно почистване.
Изхвърлям – старателно – всяка мисъл за «приятели», за които се оказах вредна, когато не бях щастлива.
Избърсвам – старателно – всяко ъгълче от полепналото съжаление за миналото.
Измивам – старателно – огледалата, за да виждам истината зад всяко свое отражение.
Смесвам музика, стихове, сълзи и смях (колкото поема) и с тази смес – старателно – полирам до блясък сетивата си.
И започвам на чисто.»

«Пътеписите на душата ми»
Приятен след обед ,дами. bouquet

Виж целия пост
# 410
Привет момичета!  Hug



Днес е годишнина от началото на ДК.
Мненията за него са нееднозначни, а пък по форумите - съвсем. ooooh!
И те се движат от "осанна до разпни го"! Joy


Цитат
Представляете, сегодня 10 ноября исполняется 2 года Карану Аксу.Этот малыш исполнил роль малыша Сюхан и Джеса.Вот это совпадение.Поздравляем от имени всей нашей огромной семьи " Отважный и красавицы



От уважение към датата няма да продължавам вчерашната дискусия, макар че прочетох и другата тема и съвсем не съм изненадана, че мнение, различно от общоприетото, ако е в собствената ти тема е просто различно мнение, но ако е в друга тема е хейтърство.  Mr. Green
Както и да е.  Peace
Благодаря на Цвети  Hug специално, че не си го отнесох от нея, като знам колко не обича да й развалят приказката, но си ми е толерантна.  Heart Eyes
Само две забележки, слагам ги в спойлер, само заради датата.  Laughing
Скрит текст:
1. Бременната жена в кома от Варна, беше в кома 1 седмица, но след това месеци наред е била на раздвижване. А Сю, нали ни е другарката на Батман, след 3 месечна кома, ни мускулна атрофия, ни нищо.  Mr. Green
http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/incidenti/bremenna-zhena- … -dva-insulta.html
http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/obshtestvo/bremennata-var … leze-ot-koma.html
http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/bremennata-stanislava-e-k … e-razdvizhva.html
Ама къде сме ние, къде са те...  newsm47
2. Туба е приела да участва в сериал, писан за мъжа - актьор, т.е. да играе поддържащата роля. Ами къде му е акъла на това момиче, някои нейни колеги, съобразявайки със звездния си статус, чакат  СЦ писан само за тях. Naughty
Никак не се оценява тая Туба, бе...  smile3511
Добре, че по света специалистите във филмопроизводството и феновете я ценят.   newsm48


Затварям темата и оставям всеки да си вярва в каквото му харесва и докъдето му се простират разбиранията.  Peace
И да ви припомня, че днес е ден и на Филиз



И на Аси



И на Хасрет



Една нова сн от фейса на Гюнай



И още една страшна сн на Онур. Горял ли е героят му?  newsm78 Някой от нашата тема гледа ли сериала му?
Любопитна съм от какво са тези белези...



Да завършим с нещо красиво.





И нещо важно и истинско...
https://www.facebook.com/DokumentalniFilmi/videos/15830221451161 … hjIEQVJcpcnXj-87U

Хубав ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 411
Здравейте Запленени дружки

Тези дни от задачи в реала все не мога да стигна до къщичката ни и да се разпиша Sick
Но ето, че на 1-та годишнина на ДиК  все пак успях да влезна и да споделя с вас туй онуй Kissing Face
 Но първо да благодаря на всички ви за споделените снимки, колажи инфо  newsm51
Линка  Hug за споделеното мнение на  твоята приятелка за сериала, което ме накара да се замисля и трябва да кажа, че до голяма степен е права; за всички новости от соц.мрежи, които ни предоставяш на вниманието. Колкото за фантасмагориите с оздравяването и възстановяването на Сю на края на сериала - това го коментирах още след финала на ДК  Peace
Цитат
И накрая лошия герой ( не му зная името, но ходи с потури   Mr. Green - май е болен от краста? Псориазис? Не зная други болести по кожата...  newsm78

И още една страшна сн на Онур. Горял ли е героят му?   newsm78 Някой от нашата тема гледа ли сериала му?
Любопитна съм от какво са тези белези...

Линка освен болестите, които си изредила има още бая кожни болести, като напр.екзема, лепра и т.н Но като гледам снимките, предполагам, че хронологията им  е обратната на изреждането. Най-вероятно белезите да са от изгорено Peace А героят на Онур се казва Тефик Whistling (не, че го гледам сериала, ама от написаните коментари така му казват)
Благодаря ви за прекрасната музика и клипчета с Туба на теб, Надин  Hug и Злати Hug
Цитат

"Ако си скромна - ще те стъпчат. Ако си буйна - ще те унищожат. Ако си умна - ще те прогонят. Да бъдеш добра - ще ти се присмеят. Да бъдеш грешна - ще те осъдят. А цъфтяща - ще се усъмнят. Да бъдеш чиста - ще те изцапат., а ако си зла - ще те прокълнат. Каква да бъдеш? Аз не знам... Но играейки си със съдбата, отново и отново се опитвам да бъда самата себе си!"

Вичи Hug и аз не бях срещала това изказване на Туба, което много ми хареса, и което разкрива доста съществени детайли от душевността й  smile3521 За което ти благодаря  bouquet

Цвети Hug изглежда, че при дизитата излиза нова мода. Първи сезон да е на 6+ и след като получат достатъчен зрителски интерес СЦ и режисьор и др.решават да си правят експерименти . И обикновенно резултатите са в ущърб ба 1 сезон Sad Дано при вашия сериал не Sadщата да са са само временни Peace

Орси Hug и ти си наминала тези дни провокирана от споделеното от Линка за  ДК от приятелката й

Още една нова снимка от AWFF се е появила Peace




Да ви сложа и една не много приятна новина от днес  във връзка с излъчването на ДиК по БТВ Sick


bTV отлага старта на "Дръзки и красиви" с Къванч Татлъту и Туба Бююкюстюн
bTV отлага старта на турския сериал "Дръзки и красиви" с Къванч Татлъту и Туба Бююкюстюн.

Хитовата продукция на Ай Япъм от 2016-2017-а година трябваше да тръгне на 23-и ноември (четвъртък) от 20:00 часа, но заради хилядите молби от страна на феновете на "Сега и завинаги", от медията ще забавят старта ѝ.

На 23-и ноември (четвъртък) от 20:00 часа стартира бленуваният втори сезон на "Сега и завинаги" с Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше.

Очаквайте "Дръзки и красиви" през идната 2018-а година.

http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/11/btv_56.html


Така, че ще видим кога ще намерят място в програмната схема да излъчат сериала по БТВ догодина bowuu

И аз да ви озвуча с един нов клип от днес Peace





Лека нощ!

Виж целия пост
# 412
Здравейте Hug

Тези дни доста задачки трябваше да придвижвам, та само хвърлях по някой поглед в темата, да не изпусна новината. Сигурна съм, че веднага ще я отразите, за което . А тя все още не се появява на нашия хоризонт, естествено.
A и на реални кинозанимания се бях отдала - погледнах част от конкуренцията на ЧИ. Трудно  е било на журито. Ако ви попадне Дама пика, препоръчвам ви го. Филм, който само руснаците могат да направят.

Изказването на Туба, което Вичи е сложила - Hug, не съм убедена, че го е направила Peace Къде е цялото изказване или интервю newsm78 Човек не произнася ей така красиви мисли. Може да ги сложи в инстаграма си, например.
Но пък думите много точно описват Туба и нейната философия - човек трябва да се приеме и да живее в хармония със себе си. А също и отношението й към войаорите - човек не може да им угоди. И да избяга, когато ги види и да остане - няма полезен ход, все ще изопачат видяното. Така че да живее живота си.
И Туба го прави. Не гони показност, не се мъчи да се хареса.  Вероятно това е и причина да не е любимка на медиите. Нарочно и доброволно не им дава храна.

И мнението за ДК, което е споделила Линка ми хареса  thumbsup Защо да е хейтърско newsm78 Трябва ли да одобряваме всичко, което правят героите само защото любимците ни се превъплъщават в тях Stop
До голяма степен то припокрива моето с едната разлика за финала. И мене ме разочарова, ама не затова че ми развалиха хепиенда (ако е сън), а затова че ми предложиха боза, само и само ГГ да си тръгне на бял кон.

И друг път съм споделяла, че за мене няма значение какъв е краят, стига да ми е логичен, а ако е справедлив - още по-добре. Защото розов край не е =  справедливост. И не ми е задължително ГГ да са добри. Искам да са интересни. А според законите на сапунките те нямат много свобода заради рейтинга - трябва да са красиви и винаги прави или поне недосегаеми Peace Вторстепенните са по-разнообразни, с тях може да се експериментира. ГГ може да са главни, но действията им се определят от второстепенните герои. Те ги провокират и подтикват да действат. С тях се компенсират и замазват прегрешенията на ГГ.

Така стана и в ДК. Вкараха Ръза и го оставиха да доминира, за да смекчи  отмъщението на Дж. Така и последствията от него някак си останаха на втори план. А Дж наистина дойде, унищожи и си замина, щастлив и доволен, без угризения и без смирение.

Не знам дали краят е негов сън. Така и не догледах внимателно и с превод  последния епизод. Едно че беше фантасмагория, второ и по-важното беше решението на Дж, взето  без никакво колебание и с безпочвен оптимизъм да запази детето. Crossing Arms Една жена може да вземе такова решение за детето си, но друг да предпочете нероденото си дете пред живота на майката, още повече, когато тя е любимата му  е меко казано егоистично.Дори в индийските сериали го осъждат Mr. Green И позицията ми не е продиктувано от това кой какво играе.Въпрос на принцип и самоуважение - все пак съм жена Wink
А може би идеята на СЦ е била такава: Дж се появи в началото на екрана на фона на песента на супермен. Накрая стана наистина такъв, получавайки и жената, и бебето си Wink

В този ред на мисли може пък и  краят наистина да е сън на Дж - той не докосна така желаното си дете (в такива моменти поемането на новороденото или поне докосването му е не само инстинктивно действие, но и символично посрещане и обещание за закрила) Видяхме с колко нежност и обич Дж се отнасяше към момченцето на приятелката си (имената вече ми се губят), а и видяхме как реагира при новината за бебето и как се спря на вратата стъписан от чудото на новия живот, онемял от възторг. Може би не го докосна, защото малкият Корхан така и не се е появил на бял свят Thinking

Край-сън  по ми допада. Да има справедливост и възмездие за всички отмъстители. Иначе спокойно бих сложила заглавие "престъпление и селективно наказание".

Криси Hug Много е приятно да се четат толкова позитивни и дружелюбни постове!

И една въпросче към сутрешното кафе:  С какво е свързана датата 11.11.2011, освен че  Надин има рожден ден?

newsm59 Надин, за много години и наздраве!
Виж целия пост
# 413
Добро утро!  Hug



Канти  Hug Баги  Hug вече взех да ви мисля. Моля, не изчезвайте за толкова дълго без да се обадите!  Laughing
Честит рожден ден, Надин  Hug!
Да си здрава и късмет във всяко начинание.Благодаря, че пишеш в тази тема, и ни радваш с остроумни и нетрадиционни коментари. Heart Eyes А също, че ни осведомяваш за новостите в киното, модата, фотографията.
(Като ги изписах, май си ни консултант за всичко! Laughing)


Скрит текст:
Здравейте Запленени дружки

Тези дни от задачи в реала все не мога да стигна до къщичката ни и да се разпиша Sick
Но ето, че на 1-та годишнина на ДиК  все пак успях да влезна и да споделя с вас туй онуй Kissing Face
 Но първо да благодаря на всички ви за споделените снимки, колажи инфо  newsm51
Линка  Hug за споделеното мнение на  твоята приятелка за сериала, което ме накара да се замисля и трябва да кажа, че до голяма степен е права; за всички новости от соц.мрежи, които ни предоставяш на вниманието. Колкото за фантасмагориите с оздравяването и възстановяването на Сю на края на сериала - това го коментирах още след финала на ДК  Peace
Цитат
И накрая лошия герой ( не му зная името, но ходи с потури   Mr. Green - май е болен от краста? Псориазис? Не зная други болести по кожата...  newsm78

И още една страшна сн на Онур. Горял ли е героят му?   newsm78 Някой от нашата тема гледа ли сериала му?
Любопитна съм от какво са тези белези...

Линка освен болестите, които си изредила има още бая кожни болести, като напр.екзема, лепра и т.н Но като гледам снимките, предполагам, че хронологията им  е обратната на изреждането. Най-вероятно белезите да са от изгорено Peace А героят на Онур се казва Тефик Whistling (не, че го гледам сериала, ама от написаните коментари така му казват)
Благодаря ви за прекрасната музика и клипчета с Туба на теб, Надин  Hug и Злати Hug
Цитат

"Ако си скромна - ще те стъпчат. Ако си буйна - ще те унищожат. Ако си умна - ще те прогонят. Да бъдеш добра - ще ти се присмеят. Да бъдеш грешна - ще те осъдят. А цъфтяща - ще се усъмнят. Да бъдеш чиста - ще те изцапат., а ако си зла - ще те прокълнат. Каква да бъдеш? Аз не знам... Но играейки си със съдбата, отново и отново се опитвам да бъда самата себе си!"

Вичи Hug и аз не бях срещала това изказване на Туба, което много ми хареса, и което разкрива доста съществени детайли от душевността й  smile3521 За което ти благодаря  bouquet

Цвети Hug изглежда, че при дизитата излиза нова мода. Първи сезон да е на 6+ и след като получат достатъчен зрителски интерес СЦ и режисьор и др.решават да си правят експерименти . И обикновенно резултатите са в ущърб ба 1 сезон Sad Дано при вашия сериал не Sadщата да са са само временни Peace

Орси Hug и ти си наминала тези дни провокирана от споделеното от Линка за  ДК от приятелката й

Още една нова снимка от AWFF се е появила Peace




Да ви сложа и една не много приятна новина от днес  във връзка с излъчването на ДиК по БТВ Sick


bTV отлага старта на "Дръзки и красиви" с Къванч Татлъту и Туба Бююкюстюн
bTV отлага старта на турския сериал "Дръзки и красиви" с Къванч Татлъту и Туба Бююкюстюн.

Хитовата продукция на Ай Япъм от 2016-2017-а година трябваше да тръгне на 23-и ноември (четвъртък) от 20:00 часа, но заради хилядите молби от страна на феновете на "Сега и завинаги", от медията ще забавят старта ѝ.

На 23-и ноември (четвъртък) от 20:00 часа стартира бленуваният втори сезон на "Сега и завинаги" с Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше.

Очаквайте "Дръзки и красиви" през идната 2018-а година.

http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/11/btv_56.html


Така, че ще видим кога ще намерят място в програмната схема да излъчат сериала по БТВ догодина bowuu

Скрит текст:
И аз да ви озвуча с един нов клип от днес Peace





Лека нощ!

Този мъж е основателят на фестивала - киргизинът Садик Шер- Нияз
https://en.wikipedia.org/wiki/Sadyk_Sher-Niyaz
А що се отнася до ТВ премиерата на БТВ, много съжалявам, че и аз се подведох по този жълт сайт! Хем си спомням, че на времето умори Фбей!  Joy
Нищо не е вярно, от това което пишат, Черпят инфо от форумите, че и преводите им не са точни.
Кой знае от къде пуснаха това лъжливо инфо.
А бе не напразно не ги чета! И на вас го препоръчвам!  Naughty
Сега трябва да се оправдавам пред куп народ, като че аз съм излъгала. Гадост! #Cussing out



Нашият партньор Ахмет Тансу от КРА е имал театрално представление и на него се присъствали приятелите му от КРА Енгин, Бурак ТV и Тойгар!
Браво! Останаха си близки приятели толкова време. Heart Eyes



Като гледам тази сн от новия филм на Киво, оставам с впечатление, че наистина филмът е продължение на ДК.
Майката е починала при раждане и бащата сам отглежда сина си.  Cry Cry Cry
Е, няма как, ще приема, че моята близка  пак позна... ooooh!
Психолозите имат изградено усещане за хората и, както се оказа, дори за филмите. Joy
Аз не съм доволна.
Искам си хубавия край! Crossing Arms
Ако искате(аз исках) да видите как изглеждат героите на "Мадоната с коженото палто" в представите на комшиите,проследете линка.
https://vk.com/turk_dizileri?w=wall-28597347_791109
Героите са от театрална постановка. Младият Ралф не ми хареса, ама карай, кой ме пита! А старият - бащата на Демир от Аси, много подхожда. Peace Също и Мария - Туба Унсал отговаря горе-долу на моята представа. Изглежда зряла и самодостатъчна, каквато я описва и автора. Peace



Желая ви успешна събота! Hug
Виж целия пост
# 414


Привет, привет! Hug Hug
Човек и добре да си живее в розови сериали и филми, идва ден, който му казва, че е остарял с една година Wink Mr. Green Важното е да си каже ;"Много важно..."  Joy Joy
Хубав ден желая на всички!  Peace Благодарности и алкохол- довечера Grinning
Кучето вече ме върза за каишката, затова бягам...но ви оставям целувки чрез този клип Wink



Виж целия пост
# 415
Добро утро! Hug Hug Hug





Надин Hug,честит рожден ден!
Бъди много здрава и щастлива с близки и приятели! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Hug
Цветята са от Хасрет! Wink


Канти HugБаги Hug,благодаря ви за споделеното и коментарите! bouquet bouquet

Цитат
А що се отнася до ТВ премиерата на БТВ, много съжалявам, че и аз се подведох по този жълт сайт! Хем си спомням, че на времето умори Фбей!  35
Нищо не е вярно, от това което пишат, Черпят инфо от форумите, че и преводите им не са точни.
Кой знае от къде пуснаха това лъжливо инфо.
А бе не напразно не ги чета! И на вас го препоръчвам!  Naughty
Линка Hug,инфото може и да е било вярно,тъй като БТВ обикновено така правят!През есен,зима,пролет-пускат 1-ви сезон на даден сериал,после го спират и през лятото- пускат друг с по-нисък рейтинг!Но сега може да са получили зрителски обаждания да не го спират!Започнеш гледаш,спират и забравяш какво си гледал като започне 2-ри сезон! Peace



Приятна събота на всички! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 416
Празнично почивен привет, момичета!  Hug



А за нашата Надин  Hug най-пъстрият и забавен Рожден ден да е!  bouquet

Желая ти, задължителното  Simple Smile здраве и късмет и да добавя - времето ти винаги да ти стига за любимите ти неща, а и да намираш по малко и за нас  Wink с твоите закачки, с които толкова сме свикнали  bouquet



А за ДК... Линка  Hug не можеш ти да ми развалиш приказката,  Wink защото други отдавна те изпревариха  Simple Smile
Но... това не значи, че не мога да го харесам като цяло, като някоя история... да го видя по друг начин без моите предишни очаквания, в което се излъгах и не можах да преборя разочарованието си. Ама... тъкмо се настроих да гледам по БТВ и... оказа се, че поредната тур. драма нямало да си почива и ще продължи ( та... докато хората си поизплачат сълзите, ние сме на изчакване  Wink)

Виж целия пост
# 417
 Добро утро! Simple Smile Hug
Не съм се появявала отдавна в темата, но чета всичко и така съм в час с новините, които откривате и споделяте. Peace  bouquet

 Надин, Hug Simple Smile smile3525

 Честит Рожден Ден! bouquet Бъди здрава и все така ни радвай с остроумието си! newsm10 Flowers Four Leaf Clover newsm24

 Хубав, очертаващ се мек и приятен есенен ден! Grinning
Виж целия пост
# 418
Здравейте Hug Hug
Момичета  HugБлагодаря ви за всичко споделено.
Рали HugДраго ми е да те "видя."
Линка HugНадин HugЦвети HugЗлати Hug
Канти HugБаги Hug

Момичета Честит празник.Нека Св Мина закриля вас и вашите семейства.
Мир и благоденствие за всички вас

Надин HugЧестит празник! да си жива и здрава,много повече време за всички твои занимания и много позитивни емоции за теб и всички около теб.

                 

                                             

                     

                   Напълно в стила на Онур.

Уроци по рицарство от Мигел де Сервантес
„Свободата, Санчо, е един от най-скъпоценните дарове, които небето е дало на хората".

Жената е крехка като стъкло. Не се опитвайте да проверявате силата й, защото може да се счупи във всяка минута.
Да правиш добро на глупака е все едно да наливаш вода в морето.
Живей в мир със съвестта си и остави хората да говорят каквото си искат.
Нищо не струва така евтино и не се цени така скъпо, както учтивостта.
Езикът почти никога не допуска грешка, ако преди това мисълта не е допуснала грешка.
Да говориш без да мислиш, е все едно да стреляш без да се целиш.
Жените се отнасят с пренебрежение към онези, които ги обичат и обичат тези, които ги пренебрегват.
Колелото на съдбата се върти по-бързо от крилата на вятърната мелница и тези, които вчера са били на върха, днес вече се валят победени в праха.
Истината понякога се огъва, но винаги изплува над лъжата както маслото над водата.

                     
Приятен следобед дами. bouquet
Виж целия пост
# 419
Здравейте Hug

Днес денят е слънчев и топъл, само за разходки, но някои сме след много дълъг и интензивен работен ден, а други сигурно са се възползвали от хубавото време  след пижамено парти с "tati"Laughing:

Линка, ДК все още са ти под кожата, щом свързваш нови проекти с тях Wink Доколкото си спомням, слагахте някакво инфо за филма на КТ, ама нямам много спомени.  Някой би ли ми напомнил историята му Praynig

Търсех сцената, когато Дж влиза при Сю и бебето - много ми хареса и сцената, и играта.


Остави ме наистина в  #Crazy Сън или реалност newsm78 Не толкова небивалиците, колкото реакциите. Ако е реалност, много странни реакции или елементарно драматични - Ширин реве на умряло, Дж вместо да потърси някой от персонала, хукна към моргата....
Не знам дали клипът е целият финал newsm78, но  всичко  на края е много нежно и феерично, притихнало и бяло, дори движенията на Дж (той почти не докосва Сю, докато я гали), а музиката...Сега забелязах, че не е на Тойгар, а на Шуберт (може и да е писано някъде за това, ама аз сега се заслушах, а в нашата тема не помня да е писано Peace)
Страхотен музикален край smile3501 След започването със самоуверената песен на супермен ДК завършва с Вечерна серенада - пълна с много нежност, копнеж, но и тъга. Предполагам изборът не е случаен -  по подхожда за мечтание на влюбен, отколкото на ново начало на млади и енергични хора Thinking Ето и текста на песента.  
Скрит текст:
Музыка Франца Шуберта
Слова Людвига Рельштаба, перевод Николая Огарева

1. Песнь моя летит с мольбою
Тихо в час ночной.
В рощу легкою стопою
Ты приди, друг мой.
При луне шумят уныло
Листья в поздний час, (2)
И никто, о друг мой милый,
Не услышит нас. (2)

2. Слышишь, в роще зазвучали
Песни соловья?
Звуки их, полны печали,
Молят за меня!
В них понятно все томленье,
Вся тоска любви, (2)
И наводят умиленье
На душу они.* (2)

Дай же доступ их призванью
Ты в душе своей,
И на тайное свиданье
Ты приди скорей,
Ты приди скорей.

Приди скорей!

А след като видяхме и сън на Сю, защо да не видим и на Дж newsm78 Почва да ме удовлетворява версията за сън. Тъжен, но логичен край, поднесен красиво.
Май краят не е еднозначен, а както се казва "остава за вас".

Линка, поздрави приятелката си. Погледнах финала благодарение на нея. Май дойде времето да изгледам докрай последния епизод. А ако я примамиш в темата или на кафе, една беседа с нея би ми била интересна.

Хубава събота Hug Довечера ще намина за тортата и питието. Дано Надин не ни забрави Wink

ПП, аз докато си слушам Серенадата, Вичи е сложила снимката на Онур. Наистина е в неговия стил. Не търси да представи нещата красиво, а да ги представи под различен ъгъл и интересно. А както беше казала Туба в това се крие красотата.

ПП Питието на Надин няма да дочакам, че работата ме зове, но пък ще се възползвам от новата възможност за два клипа в пост и ще ви предложа Серенадата в изпълнение на Нана Мускури. И нея не познавах добре, но покрай финала на ДК я преоткрих. А усещането е подобно бяло и феерично.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия