Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 239

  • 86 563
  • 738
# 435
Добро утро!  Hug

Нова седмица започва днес и то с такъв повод за отбелязване... Ден на Добротата!  Peace



С тези думи и картинка... разбирам и защо така не мога да забравя приказките...  Simple Smile

Там, наред с лошите винаги има добри и още по-добри герои, които в крайна сметка побеждават лошото...  Peace

Затова обичам приказки, обичам моята принцеса Туба, но... и ме разочарова последната ''приказка''ДК.
Сега, дори без сериал и без новини, аз съм спокойна, защото преди дни видях, че момичето ни е добре и е щастливо, все така да е  Peace





Канти, Вичи, Злати  Hug

Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 436
Здравейте!  Hug



Да бъдеш добър е хубаво, но явно рядко, щом има специален ден за това...




Желая ви хубав ден на добротата!  Hug


Виж целия пост
# 437


Привет, привет! Peace

 

Хубав ден и седмица желая на всички! Hug Peace
Ни новина, ни клюкичка не намерих днес за Туба Rolling Eyes
Иначе колажи с фенски фантазии-бол Wink И сватбени рокли в съчетание с Туба,също Grinning



Ами, ще чакаме Mr. Green До тогава сме на музика и кадри  Laughing

Направих си собствено разследване около профилите ми в Тубата и Бокса, и извода ми е, че най-много клипчета съм харесала и съхранила с Хасрет, следва Аси...и тук е интересното, нито един с Елиф и Сюхан ooooh! Да кажем, че ми е минал мерака да правя колекции Mr. Green Защото в никакъв случай не ми е намалял интереса към Туба Naughty



Усмивки от старите ленти..наздраве! Grinning

Виж целия пост
# 438
Привет! Hug

Цвети HugЛинка HugНадин Hug











Приятен следобед! Hug
Виж целия пост
# 439
Привет Hug

                 
Нищо ново на хоризонта,ни снимка ,ни клюка,но все нещо ще ще ни зарадва.
               



Цитат
2015. За кадром сериала "Грязные деньги и любовь".

"Туба действительно очень красивая женщина. Я думаю, она в тысячу раз красивее, чем на экране. Лицо как у ребенка."

Перевод Elmira Ismaeil.Туба Бюйюкюстюн. И всё о ней. Tuba Büyüküstün.

            
Лека вечер,дами bouquet

Виж целия пост
# 440



През всички състояния на Сюхан от този нов клип преминах, докато гледах три часа Григор в Лондон Mr. Green Ама и той и аз оживяхме- победа! Peace
Нали сме на сватбена вълна, показвам ви новата тенденция в роклите- светнали, като коледни елхи Wink
Да сте подготвени за всеки случай Wink
 



 

А пък ако искате на сватбата да сте с грим като Сюхан, показват ни как да го постигнем:


Хубава вечер! Hug
Виж целия пост
# 441


Надин Hug тая мацка от клипа употреби толкова много малки кутийки, че се учудвам, че помни всяка за какво е!  ooooh!
Пък не стана кой знае колко по-хубава... Mr. Green



На 11.11. са давали в Стар лайв зад кадър ИЧ.
https://vk.com/video-121564141_456242057?list=61ef8cd5da36fb39db
По какъв случай - не зная. newsm78
Малко скринове









И интересна снимка на градушката, валяла преди час в Анталия



Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 442
Здравейте, дружки в последните минути на отминаващия Световен ден на добротата
Вичи Hug благодаря ти, че още в началото на деня си го отбелязала

Ако не знаете нищо за този ден, ето ви инфо от д-р Уики Whistling
Скрит текст:
Световният ден на добротата (на английски: World Kindness Day) се отбелязва всяка година на 13 ноември[1] в много страни по целия свят повече от десетилетие.

Денят се отбелязва във връзка с това, че на 13 ноември 1998 г. в Токио се открива първата конференция на Световното движение на добротата, с участието на Австралия, Великобритания, Канада, САЩ, Сингапур, Тайланд и Япония. На конференцията се приема „Декларация на добротата“.[2] Целта е да се забрави самолюбието, да се помисли за другите около нас, да се забравят расовите, половите и религиозните различия. Всички хора живеят в един свят и да мислят за мира, съвместното съжителство и щастието.[3] Денят се отбелязва от хора от цял свят, които показват, че може да се замисляме повече за себе си и да направим света по-добро място заради самата доброта. Символът на движението представлява „открито сърце“. Той е дело на френския художник Орел.[1] През юни 2010 г., Луис Бърфит-Донс и Дейвид Джамили, членове на Движението и хуманитаристи, отбелязват Денят на добротата във Великобритания. Тяхната цел е да се подчертаят добрите дела, извършени в цялата страна. Идеята за доброта е различна при всеки човек – помощ на възрастен човек при пресичане на пътя, правене на комплимент на някого, извършване на доброволческа дейност или почерпка на работното място.

Ето още един начин как в  Ливан показват на практика съпричастност и доброта към хората  в нужда - в случая сирийските бежанци, които се оказва, че на този етап са около 1/4 от населението, чрез оставянето на дрехи, обувки и др. на Стената на добротата Peace

https://twitter.com/twitter/statuses/930195466939023360


Може би Линка Hug е права със зададения от нея въпрос, че  може би добротата малко не достига, за което е нужен специален ден за това . Thinking Но важното е, че днес доста хора да се замислили по въпроса (надявам се Praynig) Щом и в ТТ има хаштаг за деня ...
https://twitter.com/hashtag/WorldKindnessDay?src=has

Цвети Hug и на мен ми се иска да вярвам в красивото и  доброто. (За съжаление в реала доста често ме приземяват твърде болезнено  Sad)  И не случайно сме тук в това наше уютно местенце, където ни събра Туба, която както разбираме от колегите й е добро и съпричастно човешко същество, което се старае да помага на колегите си с каквото може Peace Може би най- добрия репер за това какъв човек си са децата, които винаги реагират естествено и без условности на хората срещу тях. А ние многократно през годините сме се убедили как те я възприемат smile3521 Ето и този колаж, който направих по случая го показва Peace



Злати Hug значи колието на Елиф от последния епизод на КРА си е в същност на Туба yes
Благодаря ти за прекрасното стихотворение на Петя Дубарова

Надин Hug от клипа за гримиране а-ла Сю  Wink разбрах, че девойката има доста разнообразен арсенал от гримове, фон дьо тен, спирали и т.н Дали не  рекламира някоя марка за грим?  Mr. Green  Все пак колкото и да се постара не видях ни на ьота прилика със Сю. Независимо, че доста се постара Laughing
А осветените булченски рокли ми харесаха. Само не разбрах дали като се облекат пак така ще светят Wink

Понеже денят е на Добротата и подписа ми има празник  Whistling ще ви почерпя с малко мъдрости по случая Flutter

Скрит текст:
“…А стореното добро, е по-ценно от сто проповеди в църквата.” из “Рошавите мисли на едно влюбено момиче”, Галя Кутулева
Бъдете добри към семейството, приятелите, съседите… Кажете им по някоя блага дума и им подарете усмивка!
В някои страни на този празник е прието да се подаряват цветя на познати и непознати хора. – Любка Дилова (facebook)
Нужна е усмихната и слънчева душа. Нужна е сърдечна и приятелска ръка. – За да прелетим над пропастта от самота,
за да се спасим от злоба, болка и тъга..  – Марин Тачков/”Роса-сълза”, 2007 г./ Редактиран вариант
Добрите хора могат да почувстват красотата, имат смелостта да рискуват и силата да говорят истината. И именно тези положителни качества ги правят много уязвими. Именно затова добрите хора често са разрушени от вътре. – Ърнест Хемингуей
И най-малкото добро, което направиш, то е за твоя сметка, ще ти дойде на помощ и ще те избави от голямо нещастие. Може да ти се струва нищо, но една твоя светла мисъл, изпратена към някого, като Ангел ще дойде при теб, когато си в най-голяма нужда и ще ти помогне. – Учителят Петър Дънов
Първо обикни хората, после задавай въпроси. И тогава ще видиш, че светлината, с която си огрял останалите, се е върнала при теб стократно…! – Кент Нербърн
Защото само добрите се съмняват в добротата си и това, повече от всичко друго, ги прави добри. Защото лошите, те си знаят, че са добри, докато добрите не знаят нищо подобно. Те цял живот прощават на другите, но не могат да простят на себе си.  – Пол Остър
Три важни неща има в човешкия живот: първото е да си добър, второто е да си добър и третото е да си добър. – Хенри Джеймс
Добрината не може да бъде забравена! Сторил ли си на някого нещо добро, той винаги ще го помни!
Доброто винаги ще компенсира липсата на красота у някого. Но красотата не може да компенсира липсата на доброта… – Джоузеф Адисън
Добрият човек е всякога добър и нищо в света не може да го опетни. –Учителят Петър Дънов
Човек не се учи да бъде добър, напротив – учи се да бъде лош, добротата е в хората по рождение! – Макс Юнг
Част от доброта, се състои в това да обичаме хората повече, отколкото те заслужават. – Жозеф Жуберт
Добротата е език, който глухият може да чуе и слепите могат да видят! – Марк Твен
Аз не познавам друг белег на превъзходство освен добротата! – Бетовен
Доброто желание извинява лошото изпълнение. – Уилям Шекспир
Човекът, който може да прегръща, е добър човек. – Ф. М. Достоевски
Ръка, която дава – не обеднява. Сърце, което обича – не остарява!  – Карло Колоди
Никога няма да се почувстваш жив, докато не сториш добро за някой, който не може да ти се отплати. – Джон Бъниън
Толкова е просто да бъдеш добър. Трябва само да се поставиш на мястото на другия човек, преди да започнеш да го съдиш. – Марлене Дитрих
Едно от най-големите чудеса на Бога е да дава възможност на обикновените хора да вършат необикновени неща. – Хорас Джаксън Браун
Когато сърцето е голямо, думите са излишни. Можеш да чуеш Благодаря и през очите.
Единственото, с което можеш да прекалиш, без да бъде грях, е добротата.
Живеем веднъж, затова трябва да свършим поне едно добро и полезно нещо.
Да запазиш меко и добро сърце, когато светът ти показва жестокото си лице… Това е смелост, не слабост!
Най-важната молитва се състои само от две думи – Благодаря ти!
Да имаш голямо сърце не тежи, само помага…  – Хорхе Букай
Най-добрият начин да започнеш деня е събуждайки се сутрин да си помислиш колко хубаво е да донесеш радост поне на един човек днес! – Фридрих Ницше
Има един важен закон в живота, който всички трябва да знаете. Той е следният: добрият човек всякога си остава добър. – Учителят Петър Дънов
Правете всичкото добро, на което сте способни, с всички средства, които имате, по всички начини, които знаете, на всички места, където можете, по всяко време, когато можете, на всеки човек, на когото можете, докато можете! – Джон Уесли


Лека нощ!
Виж целия пост
# 443
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.
Канти HugБлагодаря ти за мъдростите.

Добро утро ,приятели ! Simple Smile
За проблемите си не мислете ! Грижите си забравете !
 Изживейте хубав ден с пожелание от мен !
Човек е толкова добър, колкото думите си.
Защото в думите му са неговите мечти и сърце.
Благословен Вторник !
 

                                      

          

Рак: Раците са доброжелателни.Те са състрадателни,което е приятно за обкръжаващите ги хора.С мек характер са.Имат богат вътрешен мир.Имат богат речник и говорят свободно.
Скрит текст:
https://www.instagram.com/p/BbceYw_nu7z/?taken-by=tb_ea
Зейнеп Туран: Как работает ум у знаков Зодиака?

 От Гюлнем
Цитат
Информация касательно фейсбук страницы.
2008 году, я создала и некоторое время вела страницу facebook Тубы Бюйюкюстюн с заднего плана по настоянию некоторых. С сегодняшнего дня, эту страницу полностью отдаю Ясемин Озбудун и ее работникам. После сегодняшнего дня за все будет отвечать агентство Ясемин Озбудун. На счёт всех ваших встреч, пожеланий, просьб.. пожалуйста связывайтесь с агентством.
Фунда Шейран.

Скрит текст:

Гюлнем беше много близка с Туба,водеше и фейсбук страницата, на много места ходеше с Туба,но явно нещо стана неудобна на Ясемин и я елиминират.Много критики отнесе Ясемин,че не пише нищо в защита на Туба в голямата кална акция,та сега всичко взема ръцете си.

                          

Само не забравяйте закона за причината и следствието, който управлява живота ви. Той никога не престава да действа. Всяка дума, всяка мисъл, всяко действие, които излизат от вас, се връщат. Сеете ли това, което искате да пожънете?"
Лиз Бурбо

Хубав и спокоен ден,дами bouquet


Виж целия пост
# 444
              Добро утро! Hug wavey food010

       



Канти Hug,Вичи Hug

Благодаря на всички за всичко,което сте открили и споделили! bouquet bouquet bouquet







Чудесен вторник,момичета! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Виж целия пост
# 445
Добро утро!  Hug



Тези дни, покрай реалът ми не мога лесно да се организирам и все препускам нанякъде...  #Crazy
Открадвам време за това или онова, та... сега докато се чудя с какво да ви поздравя, взех, че извадих късмет и за клюкина-новина  Peace



Цитат
https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-yuruyen-merdivend..
Газета Гедже пишет: Туба Бюйюкюстюн и её возлюбленный Умут Эвирген, которых видели в торговом центре, на эскалаторе ударились в любовь
Пара, целуясь, попала в объективы камер. После развода с Онуром Сайлаком Туба Бюйюкюстюн была покорена Умутом Эвиргеном, накануне пару видели в ТЦ Каньон. Игнорируя взгляды, пара многократно целовалась. Влюбленные посмотрели фильм "Убийство в восточном экспрессе", а посреди фильма вышли из зала и ударились в любовь. Не обращая внимания на любопытные взгляды посторонних, пара многократно целовалась. Позже пара снова вернулась в зал. В конце фильма за ручку спускаясь по эскалатору, они целовались еще больше, и были пойманы в объективы камер.

Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 446
Добро утро!  Hug



Новини няма, затова пък има промени във воденето на ФБ страницата на Туба.  Laughing
Вичи  Hug Гюлнем е приятелка на Туба, но никога не е водила ФБ страницата.  Laughing
Дори не е ръководител на фен клуба на Туба, не беше и на срещата с феновете по време на КРА, когато връчиха на Туба книгата „Безусловна любов“.
Доколкото виждам, обръщението не е от Гюлнем, а от Фунда Сеъран, една изявена асиманка.  Laughing Вероятно има други интереси вече, или се отказва от Туба заради Умутката, знае ли човек!  Mr. Green Надали Ясемин отгоре на всичките си задължения, ще се хване да води и ФБ страница, хич не ми се вярва!  Twisted Evil Но ще я възложи на някого.  Peace
Сега, ако има инфо на ФБ страницата, че сме още по-сигурни, че е истина, щом излиза от Ясемин.  Peace
Статиите, които ще слагат, със  сигурност ще са правдиви.  Peace
Малко картини от фенове






Канти  Hug напира ми извътре да напиша едно есе за добротата и нейните степени - добър, по-добър и най-добър... Mr. Green
Ама ще се въздържа... Денят мина. Трябваше вчера да споделя светли мисли по повода!  Laughing
Нищо, живот и здраве ще ги споделя догодина, обогатени от още повече житейски опит... Simple Smile




Хубав есенен ден ви желая!  Hug



ПП Цвети  Hug хубава новина!  Peace
Нашето момиче е щастливо и влюбено като ученичка!  Peace
Дано да продължи завинаги!  Peace
Виж целия пост
# 447

https://www.haberler.com/tuba-buyukustun-umut-evirgen-ile-aska-g … -10238571-haberi/

Хубав ден желая на всички!  Hug
Най ми хареса, че не забелязват околните Туба и Умут Peace Знаех си, европейциии!  Grinning


Музиката ми за добро утро- Любов във въздуха/John Paul Young - Love is in the air/

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Освен Туба, много познати лица в този магазинен клип Grinning


Малко не съм съгласна, когато се казва, че срещу Туба се води война. Вярно е, че вниманието към нея в личен план е изострено, но все пак имаме развод и нова любов...златни яйца за този вид журналистика Wink

Като няма нов пост, допълвам:

Жената, която превежда "Пленителката..." в Аржентина е написала това /превод с Гуги"/ Явно са нетърпеливи зрителите Grinning
Retomando las traducciones y subtitulando, como pueden observar en una compu veo el subtitulo en serbio y en otra tradutor de google, tipear palabra por palabra ... espero en breve poder subir la segunda parte, más rapido no puedo, pues tengo una vida, a pesar q varias chicas me han ayudado con parte de los dialogos en las traducciones , el trabajo es lento ... saludos para las que esperan y no desesperan el resto que insultan, exige good bye, o en turco gule gule
да превод и субтитри, както можете да видите на компютър, виждам на на сръбски и друг google преводач, тип дума по дума... надявам се скоро да кача втората част, по-бързо не мога, защото имам живот, въпреки че няколко момичета ми помогнаха с част от на в на, работата е бавна... поздрави на тези, които чакат и не се отчаяние останалите те обиждат, изискват сбогом, или на турски гуле гуле

Виж целия пост
# 448
Да пусна пост,че Надин Hug да не допълва! Wink





Виж целия пост
# 449

Погледнах в нета Shocked Имам чувство, че е международен ден на целувката Joy JoyИ блоговете в Турция вече я разпространиха ooooh!
А мен кадрото ми хареса не толкова заради нея, а заради... пожарогасителя зад тях Wink Все едно фотограф ги е композирал Joy Joy

Добавям ново клипче :



Diamant suhan and cesur
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия