Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 239

  • 86 560
  • 738
# 480
Злати Hug отркила си къде е била срещата.  На страницата на УНИЦЕФ Турция само ни казват да не се чудим какво става с посланика им на добра воля, а да им следим страницата ooooh!
Газиантеп се намира в близост до Сирийската граница на 100 км на север от Алепо, опустошен от войната Cry

https://www.google.bg/search?q=%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%B0%D0 … =1242&bih=579
Не е най-уместно Peace, ама да спомена, че градът е известен с баклавата си.

Още малко фотки:

Не знам коя е тази дама, но вероятно ще разберем, ако си пусне селфито:







Май се е постригала Thinking  Това му е хубавото на късата коса - не й робуваш на клишета и експериментираш. Изглеждаш оригинално дръзко и волно без банално разветите къдри.

Днес  Nadin  ме почна със снимковия тричасов маратон.  Той се оказа многократно повторение на познати снимки. Добре че съм нетърпелива и гледам с мишка. Канти Wink Ама все пак си открих някои по-ясни, уголемени или просто красиви кадри. Сега и Туба с децата Laughing
Виж целия пост
# 481
Баги Hug,за баклавата и Газиантеп знам покрай сериалите! Wink





видео от арабките....

Виж целия пост
# 482
Злати, за видеата Hug

Виж целия пост
# 483
Нямаше  ме няколко часа и такава красота сте наслагали!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Срещата е била днес и е предавана на живо, както си личи от клипчетата.
Браво и на Ясемин.
Туба наистина се е подстригала, Мара с къса коса ли е била?  newsm78 Надали....



Да се класирам и аз с нова снимка!  Joy
Граби народе, за всички има...
Виж целия пост
# 484


Тя всички деца ли е прегърнала, браво!  Heart Eyes



Виж целия пост
# 485
Привет Hug

  

Струва ми се,че  не се е подстригала Туба ,просто е имала фибички.

            
                       
Виж целия пост
# 486
Чудех се защо Онур пуска клипчета и снимки от Малатия (Югоизточна Турция), да не би героят му от Родината да е забягнал там и да е станал партизанин Wink

, а то  Даха е участвал в поредния международен филмов фестивал и пак е събрал статуетки.
Вече съм много любопитна не само заради режусурата. Малкият Хайят Ван Ек жъне награда след награда




Има и промо на Трамвай желание: https://www.instagram.com/p/BbjxQGbgsOI/?taken-by=aosonursaylak
Като гледам двете сестри и ми се губи желанието да го гледам. Едната ми прилича на Накието, другата ми е доста театрална, независимо от естеството на ролята и колкото и голяма актриса да е. Не че ще ми предлагат билет, та да се назландисвам.

Виж целия пост
# 487







Цитат
Твит от Юнисеф с фото.
https://twitter.com/unicefturk/status/931261277325971..
Поддержим лайком и ретвитом!
Наш посол доброй воли ЮНИСЕФ @TubaBustun встретился с детьми при поддержке ЮНИСЕФ «Моё счастье» Центр Поддержки ребенка и семьи в Газиантеп, Турция. 📚 🎨 🎵 🥁Спасибо Туба за сияющий свет в нашей работе для детей в Турции.
На турецком языке твит можно ретивтнуть и лайкнуть тут:
https://twitter.com/unicefturk/status/931261110640095..

UnicefTürkiye İyi Niyet Elçisi #TubaBuyukustun Gaziantepte Çocuklarla Birarada

Виж целия пост
# 488
И едно питане покрай инстаграма на Ясемин към тези, които са по-наясно с актьори и менъджъри. Днес, докато търсех да разбера какво е събитието на УНИЦЕВ, забелязах, че тя много лансира един от младите герои от Родината Боран. Явно му е менъджър, ама чак пък толкова. Вероятно иска да го наложи Thinking
Останах още с впечатлението, че Туба там й е на много заден план, макар че не изпуска случай да се появи с нея. Или си мисли, че няма нужда от реклама newsm78 Но  ние си чакаме снимки и новини, та я посещаваме, а тя следва феновете и пуска снимки само, когато няма как да пропусне събитие #Cussing out Както стана днес. Можеше да ни уведоми, че ще предават на живо от Антеп Crossing Arms  Първо, Туба й е златната кокошка и второ, събитието е социално значимо и има нужда от популяризация.

Виж целия пост
# 489
Пиша пореден пост Peace. Не искам да смесвам прекрасната атмосфера, с отношението ми към Ясемин.

Злати Hug

В нашето ято са се нароили малки и много искрени лебедчета, а розовото не се отделя от Туба:


Много емоционална, освободена и спонтанна е била срещата. Туба е добрата фея за децата. Игри, музика, приказки, рисуване и много щастливи и искрени усмивки, прегръдки и целувки. Езикът въобще не е бариера при тази взаимна любов.
Гледам снимки и клипчета и се зареждам с   положителна енергия. Благодаря на Туба, но най-вече на тези невинни душички Hug Дано да запазят усмивките си и в бъдеще и в живота им да няма повече катаклизми Praynig
Както са написали в сайта си УНИЦЕФ под тази снимка
"нищо не може да се сравни с играта в безопасна среда"

Благодаря и на вас, че имаше с кого да споделя удоволствието от днешния ден Heart Eyes

Лека нощ Hug
Виж целия пост
# 490
Направо станах разногледа от всичко свързано с Туба, което  се е появило в нета днес следобед от срещата на й с децата в Газиентеп като ПДВ - снимки, клипчета . Отдавна очаквах такава проява на Туба като ПДВ Peace  Злати Hug, Вичи Hug Благодаря ви, че сте отразили всичко подобаващо




Личи си децата колко са щастливи и как естествено й се радват на Туба Peace А и тя на тях  yes Направих няколко гифчета от едното видео, които Злати ни е предоставила и може да с видят едни такива естествени спонтанни жестове от страна на Туба към децата. Освен прегръдките и целувките, тя ги закача и им се радва най-естествено smile3521 Може би за тези й действия имат роля и Топрак и Майя  newsm78  И докато им четеше приказката си спомних как през лятото по повод Деня на майката организирано от IWC чете приказки на децата и Майчето надничаше в книжката Laughing



Баги Hug не само си намерила още клипчета от срещата, но си ни и показала локазизацията на градчето Газиентеп. Интересно място, където се преплитат различни исторически периоди. Малко ми заприлича на Антакия. Ана как няма като са с в съседство. Ех, ако не беше тази война. Как щяхме да си спретнем едно ходене до там  Flutter
Изпревари ме с информацията за поредната награда на Daha в Малатя. Браво на Онур и  екипа му  smile3501С нетърпение очаквам да го видя този филм Peace

Цитат

Не знам коя е тази дама, но вероятно ще разберем, ако си пусне селфито:
На въпроса ти за жената в инвалидната количка  от срещата днес прочетох при дружките  Hug, че е пострадала от бомба
Цитат
Laura Luka replied to Asha
Аша, она не хочет уходить от них. И что главное, не жалеет той жалостью которая оскорбляет. С той девушкой в инвалидном кресле поговорила..вроде, она ей сказала что бомбой ноги оторвало.. Туба чота ей сказала, тихо такое сокровенное..у неё глаза засверкали.

Да те цитирам за всеки случай Peace
Пиша пореден пост Peace. Не искам да смесвам прекрасната атмосфера, с отношението ми към Ясемин.

Злати Hug

В нашето ято са се нароили малки и много искрени лебедчета, а розовото не се отделя от Туба:


Много емоционална, освободена и спонтанна е била срещата. Туба е добрата фея за децата. Игри, музика, приказки, рисуване и много щастливи и искрени усмивки, прегръдки и целувки. Езикът въобще не е бариера при тази взаимна любов.
Гледам снимки и клипчета и се зареждам с   положителна енергия. Благодаря на Туба, но най-вече на тези невинни душички Hug Дано да запазят усмивките си и в бъдеще и в живота им да няма повече катаклизми Praynig
Както са написали в сайта си УНИЦЕФ под тази снимка
"нищо не може да се сравни с играта в безопасна среда"

Благодаря и на вас, че имаше с кого да споделя удоволствието от днешния ден Heart Eyes

Лека нощ Hug


Линка Hug и ти си ни донесла нова снимка с фен от днес

Качих музикалното изпълнение на Туба  и децата от днес във Vbox-a . Мисля, че ролята на Хасрет и музикалните изпълнения там й помогнаха да се справи с ударния инструмент и тук Party  Whistling
А накрая музиката почти отиде към Jingle bells  Laughing



Нали вчера Сабинка Peace беше сложила изказването на по-възрастна колежка на Туба за хонорарите на ГГ. Днес ми изскочи този клип за първите 12 най-богати турски актриси . Е, познайте на кое място е Туба  Wink Laughing



За лека нощ -  прегръдки и едно сборно гифче  Heart Eyes





Лека нощ!  Sleeping
Виж целия пост
# 491
Здравейте Hug
Момичета Hug HugБлагодаря ви за всичко от вчерашния ден ,наситен с много емоции, снимки.

Злати HugЛинка HugБаги HugКанти HugЦвети Hug
Благодаря ви видеата ,клипчета, за всичко.Хубав и позитивен ден беше в темата.

Добро утро ,приятели ! Simple Smile
Живейте за днешния ден,никога няма да има друг такъв!Всичко е около нас,на една ръка разстояние!Да отворим широко очите си!Иначе рискуваме животът ни да мине в очакване!

                

           Няма как да не повтаряме снимки, колажи,, може и нещо друго да излезе, което не сме видяли.

                

                

Фактически цяла Турция се прикосява ,смелчага Туба,на границата със Сирия,военни действия ,размирен Кюрдистан, а толкова много радост е доставила Туба на децата.Браво ,момиче.

    

Животът е твърде ироничен. Дава ти тъга, за да разбереш какво е щастието, шум за да се насладиш на тишината, и отсъствие за да оцениш присъствието.

Хубав и спокоен ден дами bouquet


Виж целия пост
# 492


Привет, привет! Hug
Както и предполагах, срещата на Туба с Анджи и днес пълни медиите Mr. Green


В каквито и подборки да ги срещам двете, си казвам, че добре постъпва Анджелина, като напоследък набляга на облеклото с дълги ръкави Sad
Макар понякога и те да не са достатъчни Rolling Eyes





Това е тоалет от началото на този месец. Потвърждава модата на дрехи, близки до домашно и спално облекло Grinning Щом веднага се сетих за:



Хубав ден желая на всички! Hug Peace
Виж целия пост
# 493
Добро утро!  Hug



Прекрасни мигове ни подари вчера Туба, да е жива и здрава!  Hug Hug



В пресата няма нищо. ooooh!
Друго е да пишеш Шок! Шок! Шок! и да публикуваш клюки за личния живот или за парите, които си изкарват с честен труд!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Това са журналюгите!  #Cussing out
Но феновете не се спряха. Снимките и колажите продължават!  Heart Eyes




Според мен Туба все пак си е подкъсила косата, но ще чакаме нови снимки, за да се уверим.
А за ролите има и перуки... Laughing



Чудех се защо Онур пуска клипчета и снимки от Малатия (Югоизточна Турция), да не би героят му от Родината да е забягнал там и да е станал партизанин Wink

, а то  Даха е участвал в поредния международен филмов фестивал и пак е събрал статуетки.
Вече съм много любопитна не само заради режусурата. Малкият Хайят Ван Ек жъне награда след награда




Има и промо на Трамвай желание: https://www.instagram.com/p/BbjxQGbgsOI/?taken-by=aosonursaylak
Като гледам двете сестри и ми се губи желанието да го гледам. Едната ми прилича на Накието, другата ми е доста театрална, независимо от естеството на ролята и колкото и голяма актриса да е. Не че ще ми предлагат билет, та да се назландисвам.


Като каза Малатия, та се сетих - лелята на Елифче нали беше от там? Промоцираха ни района като силно мафиотски!  Joy Joy Joy
А Онур много красив на снимката - отслабнал, не можеш го позна... Simple Smile



Срещнах една снимка от скорошна среща на мъжете в КРА. Срещат се най-редовно и с удоволствие, гледам...



Ахмет, Бурак, Енгин, Тойгар, Ахмет Катъксъз - режика, изпълнителния продуцент и близък приятел на Туба - Али бей май се казваше и само един не познах, ама може вие да се сетите...



Весел ден ви желая!  Hug

Вичи  Hug Надин  Hug
Виж целия пост
# 494
Добро утро! Hug Hug Hug



Канти HugБаги Hug,за постовете от снощи! bouquet bouquet

Вичи HugНадин HugЛинка Hug

Вчера си мислех,когато пуснаха новите снимки на Туба и Анджелина и видях други на Туба с фанелката на Уницеф се замислих,че няма начин с наближаване края на годината да няма среща с деца!И тя взе че стана! Laughing
Страхотна Туба,децата е обожават! newsm10




Цитат
Trendinalia Turkey: Туба Бюйюкюстюн, сегодня в тренде Гугл. Более 10 000 запросов на поиск информации, о ней.

Цитат
От ЮНИСЕФ Турция:
Наш посол Доброй воли Туба Бюйюкюстюн встретилась с детьми при поддержке ЮНИСЕФ в центре поддержки ребенка и семьи "Мое счастье" в Газиантеп, Турция.
Спасибо тебе Туба, за свет которым ты озаряешь нашу работу для детей Турции.

Честита поредна награда на Онур и екипа! Peace

Приятен ден! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия