отркила си къде е била срещата. На страницата на УНИЦЕФ Турция само ни казват да не се чудим какво става с посланика им на добра воля, а да им следим страницата
Газиантеп се намира в близост до Сирийската граница на 100 км на север от Алепо, опустошен от войната

https://www.google.bg/search?q=%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%B0%D0 … =1242&bih=579
Не е най-уместно
, ама да спомена, че градът е известен с баклавата си. Още малко фотки:
Не знам коя е тази дама, но вероятно ще разберем, ако си пусне селфито:
Май се е постригала
Това му е хубавото на късата коса - не й робуваш на клишета и експериментираш. Изглеждаш оригинално дръзко и волно без банално разветите къдри.Днес Nadin ме почна със снимковия тричасов маратон. Той се оказа многократно повторение на познати снимки. Добре че съм нетърпелива и гледам с мишка. Канти
Ама все пак си открих някои по-ясни, уголемени или просто красиви кадри. Сега и Туба с децата
Надали....
Както стана днес. Можеше да ни уведоми, че ще предават на живо от Антеп
Първо, Туба й е златната кокошка и второ, събитието е социално значимо и има нужда от популяризация.
Направих няколко гифчета от едното видео, които Злати ни е предоставила и може да с видят едни такива естествени спонтанни жестове от страна на Туба към децата. Освен прегръдките и целувките, тя ги закача и им се радва най-естествено
Може би за тези й действия имат роля и Топрак и Майя 
С нетърпение очаквам да го видя този филм




Щом веднага се сетих за: