Гримиране – идеи и техники (Тема № 69)

  • 96 479
  • 778
# 540
При мен трае по 12ч. без проблем. Със суха кожа съм, нямам проблем и със разнасянето, слагам отдолу хидратиращ крем. 3 години бях ежедневно с него  Grinning Заради цапането пак минах на ДУ на ЕЛ
Виж целия пост
# 541
Искам да си взема един с матов завършек много силно покршвен и един който да придава сияен, озаряващ, "сочен" вид на лицето.

Пробвай покривния и серума на Ординари. По 6-7 евро са. Всеки момент трябва да пускат и два нови, единият от които матов. За мен покривният също е матов.

http://theordinary.com/product/rdn-coverage-foundation-10-n-eu-30ml?redir=1

http://theordinary.com/product/rdn-serum-foundation-10-n-eu-30ml?redir=1

Има ли го в бг? Аз не пазарувам от чужди сайтове, не се оправям грам и не ми се занимава. Има доста добри отзиви. Искаше ми се да го пробвам.


Виж целия пост
# 542
За да не ми се цапа яката след като позасъхне ФДТ минавам със суха кърпичка с потупващи движение, но си зависи и от ФДТ.
За хайлайтъра съм пуснала линк няколко страици назад, а инъче го има в Лили (при нас беше свършил и не ми се чакаше).
Аз си взех наскоро Колор Стей. Имам точно като твойта кожа. Хелти микса е по-малко покривен. И двата ми харесват, но ревлонския като, че ли е по-поджодящ за мазна кожа от хелти микса.
Виж целия пост
# 543
благодаря ти за мнението, сигурно ще си ги взема двата  Simple Smile
Виж целия пост
# 544
Откакто фиксирам грима си с прозрачна прахообразна пудра нямам зацапани яки на връхни дрехи, но докато ползвах пудра с цвета на фон дьо тена ми се е случвало да се оцветят.
Мис Каролин Бингли освен Healthy Mix в този ценови клас може да погледнеш и Max Factor Healthy Skin Harmony, който е много подобен на Healthy Mix като характеристики - може би една идея по-течен и лек, но все пак с леко към средно покритие.
Виж целия пост
# 545
Откакто фиксирам грима си с прозрачна прахообразна пудра нямам зацапани яки на връхни дрехи, но докато ползвах пудра с цвета на фон дьо тена ми се е случвало да се оцветят.
Май точно затова става и при мен зацапването. А каква прозрачна пудра ползваш.
Виж целия пост
# 546
На мен Калър адапт на Макс Фактор ми е един от любимите фон дьо тени
Виж целия пост
# 547
Момичета, имам нуждат от помощ с избора на лек бронзър. До сега не съм ползвала, за това търся нещо лесно за употреба, само да затопля лицето. Колебая се между Мас и УД . Приемам и други идеи  bouquet
Виж целия пост
# 548
Milk Chocolate на Too Faced?
Виж целия пост
# 549
Не съм ползвала milk chocolate, но chocolate soleil bronzer на too faced е любимият ми бронзант.
Виж целия пост
# 550
Benefit Hoola, има и мини размер. Тъкмо да го пробваш и ако ти хареса да си вземеш пълноразмерен.
Виж целия пост
# 551
На мен Калър адапт на Макс Фактор ми е един от любимите фон дьо тени

С каква кожа си?
Моята се омазнява по челото и носа,сега зимата не толкова,но по брадичкта е доста суха и повчето ФДТ ми подчертават сухите участъци,стоят направо като лишей...много грозно...
Този ФДТ как се държи на сухата кожа и подчертава ли бръчките?
Виж целия пост
# 552
*Nani*, ползвам класическия кремообразен на шанел с дуофайбърна четка много леко. хуула лайт и физишиънс формула бътър бронзър лайт са ми другите любимци светли с жълт оттенък (не червенеещи). нямала съм на туу фейсд, нито на гърлейн, знам, че и те предлагат такива варианти.
Виж целия пост
# 553
Благодаря, момичета, за предложенията, ще намина през Сефора на ТФ. Хулата ми оранжавее малко, а светлият цвят е доста незабележим. За този продукт на Шанел съм чувала много добри отзиви, но тъй като нямам много опит не ми се експериментира с толкова скъп продукт  Embarassed
Виж целия пост
# 554
На мен Калър адапт на Макс Фактор ми е един от любимите фон дьо тени

С каква кожа си?
Моята се омазнява по челото и носа,сега зимата не толкова,но по брадичкта е доста суха и повчето ФДТ ми подчертават сухите участъци,стоят направо като лишей...много грозно...
Този ФДТ как се държи на сухата кожа и подчертава ли бръчките?

И аз съм със суха кожа, но винаги имам крем под фон дьо тена, а понякога и основа (когато имам време да я сложа). Но специално този ФДТ е много приятен - текстурата му малко наподобява гел, а като се размаже става кадифен. Определено за мен е най-добър от бюджетните (поне, които съм пробвала)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия