Знаете ли кого видях?! - тема 32

  • 188 839
  • 781
# 270
Петък вечер Шеф Манчев с дъщеря си в мол Парадайс, бяха купили някакви неща, а после чакаха пред диванчетата за киното.
Виж целия пост
# 271
Стенли,в кварталния супермаркет,с още един рокаджия,свеж и младолик ми се видя...харесвам го,като певец и човек Kissing Heart
Виж целия пост
# 272
Кое й е уникалното на Славена Вътова, на снимки е по-добре отколкото на живо, с това ниско чело.

Сигурно това, че не пише Й на мястото на И с ударение, мислейки си, че другите са идиоти и не знаят как да го четат. Та да им покаже де. Нищо, че го няма  никъде в българския правопис. Та си е уникална.
Виж целия пост
# 273
Кое й е уникалното на Славена Вътова, на снимки е по-добре отколкото на живо, с това ниско чело.

Сигурно това, че не пише Й на мястото на И с ударение, мислейки си, че другите са идиоти и не знаят как да го четат. Та да им покаже де. Нищо, че го няма  никъде в българския правопис. Та си е уникална.

Ама ти сериозно ли?
Виж целия пост
# 274
Славена Вътова направи един уникален гаф в ефира на Нова. Нарече Ива Екимова „веселата вдовица”. Беше много тъпо, въпреки, че Екимова не ми е любимка. Лично аз с това ще я запомня.
Виж целия пост
# 275
Кое й е уникалното на Славена Вътова, на снимки е по-добре отколкото на живо, с това ниско чело.
Сигурно това, че не пише Й на мястото на И с ударение, мислейки си, че другите са идиоти и не знаят как да го четат. Та да им покаже де. Нищо, че го няма  никъде в българския правопис. Та си е уникална.
Това не го разбрах. 🤔
Виж целия пост
# 276
Славена Вътова направи един уникален гаф в ефира на Нова. Нарече Ива Екимова „веселата вдовица”. Беше много тъпо, въпреки, че Екимова не ми е любимка. Лично аз с това ще я запомня.
Еми не знам как е било точно, ама и аз помня, че по времето за траур след смъртта на Дими Екимова беше тръгнала с цветни разголени дрехи. На снимките изобщо не ми приличаше на тъжна жена.
Виж целия пост
# 277
И така да е си е нейна работа как и дали ще показва скръбта си. А който го коментира в ефира на националната телевизия излага себе си! Отделно, че който не е преживял подобна загуба е най-добре да си затваря устата...
Виж целия пост
# 278
Имам смътен спомен, че тогава бяха показани снимки на Екимова, скоро след смъртта на Дими, забавляваща се на парти. Това беше породило дискусии по тема доколко е удачно жена в траур да е по такива мероприятия и с цветни дрехи. След това май тя ходи в "На кафе" или подобно, за да се защити и каза точно това, че всеки скърби по различен начин и Дими би предпочел да я вижда така, отколкото потънала в сълзи.
Виж целия пост
# 279
Генка Шикерова до х-л "Плиска". 1:1 каквато е на екран.
Виж целия пост
# 280
Венета Харизанова, пазаруваше в хранителен магазин, в Бояна. Често я засичам, спортно облечена е винаги,красиви очи има.
Виж целия пост
# 281
Вчера рапъра Dee на влизане в Парадайс.
Виж целия пост
# 282
Снощи в едно заведение Антон Стефанов. Беше облечен с безумен коледен пуловер, с някаква топка отгоре на качулката и с червени ботушки. Поведението му няма смисъл да го описвам, същия като във ВБ.
Виж целия пост
# 283
Снощи в едно заведение Антон Стефанов. Беше облечен с безумен коледен пуловер, с някаква топка отгоре на качулката и с червени ботушки. Поведението му няма смисъл да го описвам, същия като във ВБ.

Видях някакви снимки във фб, май им е било коледното парти това.  Grinning
Виж целия пост
# 284
Да, той явно много се забавляваше. На всички песни (нямаше никаква чалга) той мяташе  кючеци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия