Знаете ли кого видях?! - тема 32

  • 188 837
  • 781
# 240
Представих си го... JoyJoyJoy
Тя и самата И. Радева има доста хм... особен вкус, който и дъщеря ѝ е наследила.
Виж целия пост
# 241
Искра Радева с компания в МОЛ Paradise. Изглежда много добре. Неприятно впечатление ми направи дама от компанията, която носеше някакво абсурдно (по моите критерии) палто: бяло палто с гръб от цяла лисица, пльосната с главата надолу и разпънати лапи към раменете и ханша на притежателката си. Ако щете ми вярвайте, но в пъвия момент се стреснах.

И аз си го представих  Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 242
Излизаха от заведение и се спряха за момент (явно да говорят нещо), въпросната дама беше обърната в профил, а Искра беше с лице към мен, загледах се в Искра и в този момент дамата се обърна, за да тръгват т.е. падна се с гръб към мен при разминаването. Изкарах си акъла.

Съжалявам, че не снимах това дизайнерско недоразумение.
Виж целия пост
# 243
Кич! Искра Радева също не се облича много адекватно за възрастта си.
Виж целия пост
# 244
Кич! Искра Радева също не се облича много адекватно за възрастта си.
Така си е, но в последно време я засичам променена. Доста умерена е станала в избора си на тоалети
Виж целия пост
# 245
Изобщо не видях облеклото на Искра Радева. То след този кич, който описах, всичко друго бледнееше.
Виж целия пост
# 246
Щом е оправила облеклото сега е ред на грима й!
Виж целия пост
# 247
Бони, тя се е превърнала в мумия, устата и е за страх 🙈
Виж целия пост
# 248
Графа онзи ден, днес Радостин Кишишев - футболист.
Виж целия пост
# 249
Много страховито изглежда наистина,особено и като накъдри екстейшъните е типичен траверс
Виж целия пост
# 250
Тя не прилича на себе си...
Виж целия пост
# 251
Бони, тя се е превърнала в мумия, устата и е за страх 🙈

И аз я видях Бони на летището във Франкфурт! Беше с още една мургава сестра и един мъж. Крещяха през цялото време, докато чакахме да отворят гейта и бяха силно недоволни, че няма къде да пушат цигари Grinning Хубава работа, ама циганска...
Виж целия пост
# 252
Мегз днес в офис на еконт. Слаба е, но е доста ниска.
Виж целия пост
# 253
По - малкият от двамата братя Бахарови, не го знам как се казва, един къдрав, пред НС. След няколко метра - Денди. Беше хванал някакво момченце под ръка и му говореше, някакво кученце мъничко разхождаше.
Виж целия пост
# 254
Иван Лечев - познах го по косата Bowtie  Хапваше супичка сам , в малко , уютно ресторантче в центъра. Абсолютно същия  като "по телевизора" Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия