Незабелена пишка = малка пишка ?

  • 162 224
  • 258
# 15
Пепеляшке, логиката е, че не тряба да вярваш на неща, казани ти от хора, които граничат с тоталната глупост.
Виж целия пост
# 16
 Joy Joy Joy rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 17
На моя син му забелиха пишката на 5 месеца.Значи трябва да му е много голяма сега,ще го питам.Той е на 17г. и има шанс още да му расте. JoyУморихте ме от смях.Как изобщо ти хрумна такова нещо! Grinning
Виж целия пост
# 18
То това не е ли по- скоро по темата за ... как беше... най- смешните ли, най- странните ли бабини девитини, които съм чувала?
Мисля, че темата трябва да се премести в "Татковци" Wink

Сакън не говори такива работи, ще си останем без татковци във форума. Всички ще са страшно заети, сещаш се с какво, при такава преспектива, 7 см. Shocked Joy
Виж целия пост
# 19
Е, по-голяма глупост не бях чувала! Ако не я забелваш може единствено да докараш някое възпаление, но със забелване едва ли ще порасне повече. Забелването /и обрязването/ е хигиена, а не магия за растеж или каквото и  да е друго нещо. Ако се къпеш много често, ще ти изтънее кожата и ще ти се покажат вътрешностите - внимавай! - два, три пъти годишно е съвсем достатъчно Mr. Green
Виж целия пост
# 20
Е, по-голяма глупост не бях чувала! Ако не я забелваш може единствено да докараш някое възпаление, но със забелване едва ли ще порасне повече. Забелването /и обрязването/ е хигиена, а не магия за растеж или каквото и  да е друго нещо. Ако се къпеш много често, ще ти изтънее кожата и ще ти се покажат вътрешностите - внимавай! - два, три пъти годишно е съвсем достатъчно Mr. Green

 ooooh! Ох, ще умра от смях!!!  Joy Joy Joy

Сетих се за една, дето се къпе доста често!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 21
В този ред на мисли мога ли да си увелича бюста, като редовно го подръпвам? По- евтино е и по- безболезнено от пластична операция, все пак.
Айде, айде, по- смело, признайте си, тия, с бюстовете, как го постигате? Споделете и техники...
Виж целия пост
# 22
В този ред на мисли мога ли да си увелича бюста, като редовно го подръпвам? По- евтино е и по- безболезнено от пластична операция, все пак.
Айде, айде, по- смело, признайте си, тия, с бюстовете, как го постигате? Споделете и техники...

Къпят се често и си ги придърпват! Mr. Green
Виж целия пост
# 23
В този ред на мисли мога ли да си увелича бюста, като редовно го подръпвам? По- евтино е и по- безболезнено от пластична операция, все пак.
Айде, айде, по- смело, признайте си, тия, с бюстовете, как го постигате? Споделете и техники...

Изпуснала си момента! Активният масаж през пубертета ражда големи бюстове и малки к...рветини! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но можеш спокойно да си сгъстиш косата, ако се обръснеш гола глава /по този начин няма да си личи, ако ти е рядка!/.
Виж целия пост
# 24
От към коса го докарвам, даже имам в излишък, ама то е за сметка на други работи, тези де, дето ги писах.
Виж целия пост
# 25
Запис  Peace
baibibi  Joy
Виж целия пост
# 26
Гърдите се трият с тоалетна хартия в цепката между тях, това е общоизвестно Crossing Arms
Този метод дава прекрасни резултати при задниците, значи и за цици трябва да работи.
Виж целия пост
# 27
хахахаххаа Бу, е тва ме уби, не го знаех.....
от днес почвам да го практикувам! ще ви уведомявам за резултатите своевременно!
Виж целия пост
# 28
Ба туй съм го чувала, ама на- при мен резултати нема, та за подръпване ми беше приказката, ако някой е пробвал, като при мъжките атрибути.
Май някоя баба да питаме, а?
Виж целия пост
# 29
Много противници има за/против забелването на пишката и оттам се за4удих ...Дали има някаква връзка... Joy
Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия