анатoмична приставка или шезлонг за къпане

  • 2 595
  • 34
ако искам сама да къпя бебето си в съвсем обикновено коритце с помощта на някое от тези ? Simple Smile

  bouquet
Виж целия пост
# 1
анатомичната стойка за ваничка е по-стабилна.
Виж целия пост
# 2
Трети вариант - анатомична ваничка Peace
Виж целия пост
# 3
Гласувах за анатомична приставка,но и според мен най-добрият вариант е анатомично коритце Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм за шезлонгче - на нас ни върши чудесна работа Peace Анатомичната ваничка според мен бързо ще му умалее, а шезлонгчето - не. Когато почне да стои седнал - махате шезлонга и си ползвате коритцето, а когато в анатомичната ваничка му стане тясно ще трябва да я сменяте с нова Peace
Виж целия пост
# 5
Анатомична ваничка Peace До ден днешен я ползваме, когато бебето порасне, го обръщаш да седне от другата страна.
Виж целия пост
# 6
Аз съм за анатомична ваничка. newsm10
Виж целия пост
# 7
Аз съм за шезлонгче - на нас ни върши чудесна работа Peace Анатомичната ваничка според мен бързо ще му умалее, а шезлонгчето - не. Когато почне да стои седнал - махате шезлонга и си ползвате коритцето, а когато в анатомичната ваничка му стане тясно ще трябва да я сменяте с нова Peace
Гери е от едрите бебенца - вече дечица - 15 кг е и е почти 90 см на годинка и половина и ваничката й е перфектна - в никакъв случай малка Peace
Виж целия пост
# 8
Гласувах за анатомична представка, а ако има възможност анатомичната ваничка за мен е най-добрият вариант Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз пък не мисля, че анатомичната ваничка е най- добрият вариянт!
 По-добре обикновено коритце с анатомична приставка! Много нещо ми е страшна тая ваничка с тия израстъци вътре! Аз категорично отказах да купим такава!
И сега - ако искаме с приставката, ако искаме без, ако искаме и "плуване" по корем! Много ни е гот да имаме избор  Mr. Green !
Виж целия пост
# 10
Трети вариант - анатомична ваничка Peace
Точно с такава ваничка все още си къпя дребосъка.Страшно е удобно
Виж целия пост
# 11
Трети вариант - анатомична ваничка Peace
Точно с такава ваничка все още си къпя дребосъка.Страшно е удобно
Peace
Виж целия пост
# 12
И аз съм за анатомична ваничка
Виж целия пост
# 13
анатомичка приставка Peace
Виж целия пост
# 14
Аз съм с обикновенно коритце и докато беше възможно  Laughing, ползвах шезлонг.Вършеше ми чудесна работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия