Страхотен магазин за обувки

  • 11 287
  • 43
# 30
Някой знае ли къде в София продават обувки BICAL. От каталога харесах едни чехли за по-голямо момиченце. Интересуват ме по-големи номера - 33-34. Благодаря!
Виж целия пост
# 31
Знам го магазина на Братя Миладинови. Той е точно срещу двора на училището. Още не съм влизала, но утре ще го проверя.
Виж целия пост
# 32
Eлито, сандалки като на Зори на щерката има в София в Стил 99 (3 десена са този модел), аз лично предпочетох другия с двете лепки, но има избор на поне 7-8 модела отворени и затворени гумени сандали и аз само за море и байсени ги купих - да ги ползват вместо джапанки.
Виж целия пост
# 33
Някой знае ли къде в София продават обувки BICAL. От каталога харесах едни чехли за по-голямо момиченце. Интересуват ме по-големи номера - 33-34. Благодаря!

Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Виж целия пост
# 34
Днес посетих магазина на Братя Миладинови. Много са сладурски обувките и симпатични, нооо всички са изкуствени. Момичето ме уверяваше, че няма да запарват крачетата, но някак за изкуствени обувки цена от 30 до 40 лв. ми се вижда много висока.
Виж целия пост
# 35
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick
Виж целия пост
# 36
Марката на обувките не е ли Бикал
ето сайта
http://www.bical.com/site_gb/

Да това са обувките и цените им варират от 20 до 40 лв.
Склада им е точно до този на Колев & Колев.
Виж целия пост
# 37
Да,аз знам че там е склада.И аз там съм ги виждала всички модели.Но в склада ни казаха че не могат да продават на дребно.
На теб да не би да са ти дали newsm78
Виж целия пост
# 38
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick

М-н Ламчо е в бл. 317, а това в ГМ Сити се казваше Палавници, ако не се лъжа. Там гледах каталога на Bical и собственичката каза, че ще  зареди, като се премести в по-голямо помещение пак в този център, което щяло да е скоро. Това беше преди около 3-4 седмици, затова си мислех, че вече има...
Виж целия пост
# 39
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick

М-н Ламчо е в бл. 317, а това в ГМ Сити се казваше Палавници, ако не се лъжа. Там гледах каталога на Bical и собственичката каза, че ще  зареди, като се премести в по-голямо помещение пак в този център, което щяло да е скоро. Това беше преди около 3-4 седмици, затова си мислех, че вече има...
  bouquet
Виж целия пост
# 40
Обувки на Bical  в "Младост" - София има в едно магазинче "Стаси и Ева" и се намира в новия търговски комплекс точно срещу ТСМ в Младост 2 (на последната спирка на автобус 306). То е от вътрешната страна и човек трябва да се загледа за да види табелата. Има почти всичко от каталога. Сандалките, които се предлагат в момента са от изкуствена кожа. Цените за по-големите номера са 30 лева, малките честно казано не погледнах. Продават и обувки на "Колев и Колев".
Виж целия пост
# 41
Да,аз знам че там е склада.И аз там съм ги виждала всички модели.Но в склада ни казаха че не могат да продават на дребно.
На теб да не би да са ти дали newsm78

Не , но ми предлагаха за магазина, а иначе на мен биха ми ги давали на серия цялата номерация от вид.
Виж целия пост
# 42
на BICAL обувки има и в едно магазинче в Дружба-2 срещу бл 266,дори и да няма номер на момента ги доставят за 24часа Hug
Виж целия пост
# 43
Ха, добре че някой се сети да върне темата, за да похваля въпросните обувки   Grinning. Търсих, търсих хубави обувчици за кръщенето на дъщеря ми и единствените които успях да харесам в нашият град бяха едно моделче на  Bical , много сладурско. Купих ги с ясното съзнание, че са изкуствена кожа, обаче тъй като ги купувах специално за повода, реших че ще ги прежаля, ако съвсем не струват. Моделчето беше тип сабо, със затворени пръсти и каишка около глезена, нещо подобно на това :


но са белички на съвсем малки розови капки. Изненада ме това, че след цял ден обута в тях, крачето не беше изпотено. Изобщо не запарва, явно кожата е обработена много добре, много е мекичка и крака не лепне за подметките. По този повод взех и едни сандалки, съвсем отворени  Grinning.
Та исках да кажа, че съм много доволна от тези обувки, и на есен ще вземем пак от тях маратонки имат страхотни моделчета  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия