Кулинарна изложба

  • 10 041
  • 101
# 30
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.
Виж целия пост
# 31
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.
Моля те пусни ми ги, че тъкмо бях се зачудила какво да измисля за рожденния си ден, който е на 23.05.
Имейла ми е: didi__k@abv.bg
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 32
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.
Моля те пусни ми ги, че тъкмо бях се зачудила какво да измисля за рожденния си ден, който е на 23.05.
Имейла ми е: didi__k@abv.bg
Благодаря предварително.

Ако обичаш и на мен - ppmd@mail.bg Благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 33
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.

  и аз искам рецептите - nedelcheva_tatqna@abv.bg -благодаря предварително
Виж целия пост
# 34
Много са хубави!!!!!!Страхотни са!!
Виж целия пост
# 35
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.

marianasot@abv.bg   mNOGO BLAGODARQ!
Виж целия пост
# 36
Поздравления за прекрасната за окото и надявам се за вкуса изложба  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 37
Всичко е прекрасно. Поздравления!
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 38
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.
Aз,  ааааззз … 82;ам
Виж целия пост
# 39
Поздравления. Всичко изглежда много вкусно. Hug

..и аз искам ако е възможно.      al_borisova@mail.bg

благодаря предварително Laughing
Виж целия пост
# 40
Знаех си,че ще има красоти и вкуснотии-djemma  bouquet  bouquetе страхотна....при такава учителка как няма да се справят чудесно децата!?
Браво smile3501на децата и техните учители!
Виж целия пост
# 41
джема, да знаеш как патриоти4но ще ги размажа претендентките от местното тунизийско кухненско лоби само да си копна снимките! браво на вас с децата! страшно  ми запълниха гладния и ценящ вкуснотиите поглед! ама като ги гледам, едно ми става вкусно и милно , и отиде на кино диетата! ама как искам и да опитам наживо!страхотни сте, наистина! джема, да те помоля да пуснеш рецептите за такива като нас дето да не са проф! мерси!  chef  bouquet
Виж целия пост
# 42
Може ли и аз да помоля за рецептите  zoja77@ABV.BG
Благодаря ти предварително!
Виж целия пост
# 43
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
ДЖЕМА, БРАВО НА ТЕБ И ТВОИТЕ ВЪЗПИТАНИЦИ! ТИ СИ КАТО ФЕЯТА НА ИЗКУШЕНИЕТО!
Съветвам те, ако искаш, създай си един е-mail с име и парола, които да ни споделиш и там прикачи файловете на рецептите. Така без да те ангажираме ще можеш да споделиш с нас тайните на кулинарните си творения. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 44
Djemma и аз много моля за рецептите страхотни са ви произведенията направо ми увисна ченето. А сега и стомахчето ми напомня да си дам e-mail-a      klia@abv.bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия