Бански за бременни от къде?

  • 2 563
  • 14
Ако някой знае къде мога да си купя да пише, че остава по-малко от месец до почивката и да почвам да стягам куфарите Laughing Става дума за София
Виж целия пост
# 1
Цял ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 2
Ха- хааааааа....за какво са ти бански......карай по къси панталонки и потниче
Виж целия пост
# 3
Няма значение само да се вмъкна.
Виж целия пост
# 4
Мини на Графа като тръгнеш от бившите Валентини към площад Славейков на лявата страна имаше едно магазинче за бански, аз от там си купих преди две години цял, не знам дали беше за бременни или за дебели Laughing , но кройката му беше доста подходяща за голям корем и ми беше доста удобен.
Виж целия пост
# 5
В Мадъркеър ще докарат след 2 седмии сплециални бански за бременни
Виж целия пост
# 6
А къде в София се намира магазина на Mother care?
Виж целия пост
# 7
половинки няма ли да ти свършат работа?  newsm78
За кво ти е специален бански за бременни? да не си печеш корема ли?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Аз си купувах по-голям номер бански - на половинки. Имаше в Дика някакво намаление и много ми харесаха- но това все пак бе преди близо 2 години Wink
Виж целия пост
# 9
Какви половинки, аз в горнището сигурно съм размер XL, а долнището М. Никаква възможности да се вместя в бански горище и долнище един размер.
Виж целия пост
# 10
Днес видях в Премама
Виж целия пост
# 11
Аз миналото лято търсих, но бяха много скъпи - към 80 лв  #Crazy, а за 1 лято не си струва, според мен.
Купих си един цял бански, по голям с 2 номера, от по-разтегателна материя!  Peace
Виж целия пост
# 12
Купих си бански от две части с връзки на долнището, така, че си реших проблема. Не си струва да се дават много парички за бански дето ще го облечеш само едно лято. Купих и голям шал за коремчето и стана много добра комбинация. Благодаря за мненията ви.
Виж целия пост
# 13
Купих си бански от две части с връзки на долнището, така, че си реших проблема. Не си струва да се дават много парички за бански дето ще го облечеш само едно лято. Купих и голям шал за коремчето и стана много добра комбинация. Благодаря за мненията ви.
newsm10
Абсолютно съм съгласна, аз така си купих по-голям номер заради бюста, а долнището му привъзвах повечко връзките и ми беше ОК  thumbsup
Виж целия пост
# 14
Аз пък ходих дюс.........но бяхме на почти безлюден плаж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия