Пловдив - 4

  • 24 786
  • 295
# 165
ДониБони, аз до там няма как да се замъкна, но в деня на протеста ще дам своята лепта дет се вика. Нали и тогава може или е късно?

А кой ще получи листовките от София?


Може и на протеста, разбира се, няма да е късно  Grinning
За листовките не разбрах кой ще ги поеме от София  Rolling Eyes
Утре имам среща с Коала в 10ч. на площад Съединение, ако някой има желание да даде парички и му е удобно там, може да дойде  Grinning


Виж целия пост
# 166
Здравейте.Аз също съм от Пловдив (кв.Тракия-майка съм на 2 бонбончета-момиченца)макар че ме няма в списъка,просто от доста време не съм писала.Малко сте разводнили темата.Не мога да открия поста кога точно ще се прави това шествие -разбрах че е на 1-ви но къде и  в колко часа.Не е ли по-добре да го има на първа страница къде в колко часа ще бъде това шествие.Макарче вече не съм в майчинство искам да участвам и да подкрепя инициативата.
Виж целия пост
# 167
Здравейте.Аз също съм от Пловдив (кв.Тракия-майка съм на 2 бонбончета-момиченца)макар че ме няма в списъка,просто от доста време не съм писала.Малко сте разводнили темата.Не мога да открия поста кога точно ще се прави това шествие -разбрах че е на 1-ви но къде и  в колко часа.Не е ли по-добре да го има на първа страница къде в колко часа ще бъде това шествие.Макарче вече не съм в майчинство искам да участвам и да подкрепя инициативата.

Следи закованите теми в Майки, бъдещи и настоящи  Grinning
Шествието ще е на 1 юли ще започне от площад Съединение, мисля че в 10ч. Още нямаме разрешение от кмета, затова не сме обявили официално  Simple Smile
Виж целия пост
# 168

Следи закованите теми в Майки, бъдещи и настоящи  Grinning
Шествието ще е на 1 юли ще започне от площад Съединение, мисля че в 10ч. Още нямаме разрешение от кмета, затова не сме обявили официално  Simple Smile

Благодаря ще следя.Много са темите и се замотах .Дано да разреши.Хубавото е че е почивен ден иначе съм на работа.Иначе подписката я подписахме семейно и я изпратих на всички познати
Виж целия пост
# 169
Момичета, някой има ли телефона на Коала, трябва ми спешно, сега !  Praynig
Виж целия пост
# 170
Ще събирам парички както вече ви казах до 25-ти юни, след това заминавам на почивка, а парите ще пратя на Софийските мами с пощенски запис  Grinning
Виж целия пост
# 171

Момичета, някой има ли телефона на Коала, трябва ми спешно, сега !  Praynig

Намерихме се с ДониБони Laughing
Виж целия пост
# 172
Аз като възпитаничка на старата система,да се отчета за днес-разлепили сме съобщения за шествието около парка на Белите брези,градинката на Молдавия,Събота пазара и ул.Скопие...В мен имам и оставен екземпляр-ако някой иска да му дам-да ксерокопира и разлепи из други райони-да ми пише на ЛС или да се завърти утре по обед в градската градина.Аз съм със зелено-сива лятна количка-триколка.
Виж целия пост
# 173
Виждам, че машината се е задействала Wink Браво Hug Дано благодарение на нашите усилия шествието е много по-голямо от предишното Praynig
Още веднъж давам линка за листовката, която разлепяме - който може да принтира, ксерокопира и разлепя: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=802129
Лека нощ Heart Eyes
Виж целия пост
# 174
Хей а тук няма ли новаци като мен?Да не би да съм попаднала на неправилното място? newsm78
Виж целия пост
# 175
Напротив-на точното място си попаднала..и аз съм от сравнително новите,но се чувствам като ,че ли познавам всички...момичетата са чудесни...така ,че -няма място за притеснение
Виж целия пост
# 176
Мерси много за отговора, но друго имах предвид.Освен 4е съм нова във форума, както виждам и ти имаш още едно беб4е.Това искам да кажа, 4е на мен ще ми е за първи път и нищо не разбирам.Само стоя като теле в зеле и 4ета разни работи в недоумение.Вие вси4ки поне знаете за какво става въпрос а пък аз...... newsm78 нищи4ко не знам newsm78
Виж целия пост
# 177
Sandy, спокойно и някои от нас до скоро са били като теб!  Grinning
Всичко ще си дойде на мястото и скоро нама да си "като теле в зеле".
Ако имаш някакви въпроси - задавай без да се притесняваш (може и на лични), а може и да се видим на живо, да се запознаем и да си ни разпитваш на воля за всичко което те вълнува  Hug
Виж целия пост
# 178
Копирам си постинга от другата тема за протеста.

Здравейте момичета!
Успешна нова седмица пожелавам на всички!

Сега да дам отчет.
Днес сутринта още на сънено и както не бях пил кафе ми се обади кмета на Пловдив г-н Чомаков. Получил е отвореното ни писмо и иска среща с нас. Уговорихме се за сряда в 14 часа следобяд. Ще се съберем няколко майки и ще отидем да разговаряме за исканията ни. изяви желание да работим заедно и дано успеем да постигнем някакъв консенсус. Явно няма да имаме проблеми с разрешението за протест и кмета ще присъства. Поне така ми даде да разбера, защото иска разговора да е преди протеста, за да знаел "за какво точно протестира" както се изрази.
Та така. Аз леко се шашнах първо като разбрах кой е на телефона, но бързо влязох в релси де. Мисля, че желанието з преговори е добър знак. Ще тръгнат нещата няма как.
Виж целия пост
# 179
Ей Веселина мерси много за успокоението HugМного бих се радвала да се запознаем.А относно въпросите имам такива в промишлени коли4ества и ще трябва да си взема отпуска за да ги задам вси4ки, но за сега нямам нищо толкова важно или спешно.Ще се възползвам друг ден май Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия