Има ли такъв вирус?

  • 580
  • 6
Здравейте,
Искам да попитам има ли вирус в момента, който протича само с температура първите няколко дни?
Мислиме, че нещо е пипнал бебо - вече  4-ти  ден  сме с т. от 37.5 до 38.6
Отначало решихме, че са зъбите - даже онзи ден пуснах тема за това.
Обаче възможно ли е от зъби такава т. и толкова дни.
Иначе бебе хапва, не е да каже човек нещо клюмнал, но като е с Т. е малко кисел, нормално е.
Няма хреми, кашлици, диарии, повръщане и т.н.
В пълен шок сме. Днес ни даде педито Аугментин Shocked Почнахме го, въпреки че много не ми се ще без да е ясно какво му е на детето точно.
Правихме кръв и урина всичко е наред.
Ако някой знае дали има някакъв вирус с такава симптоматика, ще бъда благодарна за мнения.
Яко се панирам в момента. Много ми е жал за мъничето ми Cry
Виж целия пост
# 1
Съжалявам за детенцето - дано бързо се оправи  bouquet. Мисля, че върлува подобен вирус с Т Peace Sad
Виж целия пост
# 2
мисля че има,ние сега със Светльо сме с Т без никакви други празнаци.Дано отмине бързо
Виж целия пост
# 3
Може да е розеола.......ще избият пъпчици и температурата ще изчезне.....това е....не се лекува, защото не е опасно
Виж целия пост
# 4
ами преди малко имаше подобна тема - за висока температура и никакви други признаци. Изглежда, че има такъв вирус в момента. Дано детенцето да се оправи бързо.
Виж целия пост
# 5
Ами то това е много коварно ooooh!Как да разбера,че има Т,ако няма други признаци?Аз рядко се сещам,да я меря,само ако нещо ме усъмни.. Embarassed
Alexa ,пожелавам ви бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 6
И ние от два дни сме така!Джипито изписа антибиотик, но аз още не съм го давала!Давам само нурофен и ефералган и витамини,тази сутрин е по добре и се поти!Дано се оправят по бързо !Честит 1-ви ЮНИ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия