За вечно отслабващите ;)))

  • 861
  • 12
Вижте какво намерих Grinning

http://rozali.com/diet.php?l=a&p=108

Звучи примамливо - разумна е и най-вече лесна за прилагане. Всичко са си написали хората, няма да се чудиш кога какво да ядеш, или пък седмици наред да трябва само едно и също нещо да хрупаш  ooooh!
Хайде на диетата за гладници, кой е с мен? Wink
Виж целия пост
# 1
 С това ядене за деня се съмнявам в ефекта. Пък стомаха ще получи земетръс - рулца от раци, телешко и мляко - ужас.
Семо  глад и секс му е майката Laughing
Виж целия пост
# 2

Семо  глад и секс му е майката Laughing

тц, нещастната любов бие и двете.
Виж целия пост
# 3
Тц, влюбването е...
Виж целия пост
# 4

Семо  глад и секс му е майката Laughing

тц, нещастната любов бие и двете.

А, склонна съм да споря, мен ме избива тогава на злоупотреба с шоколад Embarassed, не качвам килограми, ама нон-стоп нападам всичко сладко, което видя!
Виж целия пост
# 5



             И аз мисля така
Виж целия пост
# 6
  верно че тва работеше на времето...
Виж целия пост
# 7
Мдаааа, нещо много се отплеснахте, май hahaha  Явно, ще си се мъча сама, без другарчета Cry
Виж целия пост
# 8
  Аз прегледах диетата-не е лоша,не изключва нито една от основните хранителни групи.....само дето не съм много съгласна,че е разработена на принципа на разделното хранене-напр.картоф и хляб/вечерята в 4-ия ден/;освен това смесването на няколко вида белътчини не е препоръчително-напр.месо с мляко;и плодовете се консумират ВИНАГИ на гладно.Аз бих направила някои корекции,придържайки се към основното меню,но ако ти решиш да я спазваш стриктно-пожелавам ти успех Grinning,и докладвай за резултатите Wink
Виж целия пост
# 9
Ще се пробвам, да, ама не знам откога newsm78 Явно няма да е от днес - тез несериознички ме провалиха, хъм-хъм : Crossing Arms Обаче като я направя (и ролцата от раци, мммммм chef), ще докладвам Peace 
Виж целия пост
# 10
Не звучи лошо. Аз обаче съм болна и нямам апетит, та днес съм само на един банан. Sick Не знам как съм жива още. Blush Нормално по това време на деня вече съм яла три пъти. Mr. Green
Виж целия пост
# 11
 Валентина,с удоволствие бих се пробвала с теб в това начинание Wink,но съм бременна в момента и освен,че месо не ща и да поглеждам,ми е доста трудно да вляза в рамките на диетата LaughingАко има резултат при теб,след като родя,непременно ще я пробвам-е,с някои промени тук-там Wink
Виж целия пост
# 12
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия