Количка Chicco S3 ваше мнение?

  • 1 060
  • 13
Майками идва на гости и ми носи този подарок
Имам количка Quinny Sppedi SX пуснах да я продавам, обаче момичета ми съветват да запазя и двете, но нямам къде да ги държа и двете.
Ако продам на майка количка ще има сърдене по добре да продам моята.
Кажете какво ви е мнението за Chicco S3?
Благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Не че имам личен опит, но пробвах Чикото.Хубаво е, маневрено, но много голямо...Лично мое мнение!
Виж целия пост
# 2
Е, след като нямаш избор, продай старата.  И двете колички са много добри, а и за какво са ти две еднотипни Rolling Eyes  Това е малко като да имаш Мерцедес и БМВ и да се чудиш от коя да се откажеш... Mr. Green
Виж целия пост
# 3
аз имам тази количка, засега съм я ползвала със "зимния кош" и столчето за кола.
не мога да направя сръвнение и да ти кажа коя е по-добра
но аз съм МНОГО доволна от количката
супер маневрена е, влиза в асансиорите без да разглобяваш нищо, не тежи, достатачно тясна е за да минава през тясни врати, но пък е широка за бебето, висока е и минава отвсякъде.
мога много да я хваля, наисина досега не съм и намерила косур, но аз я ползвам отскоро, а и ми е първата количка и нямам база за сравнение.

аз на твое място бих изчакала да доиде и да си я тестваш и тогава вече да си решиш коя да ползваш и коя да продаваш
Виж целия пост
# 4
Здравей аз има опит с ЧИКО плюс Куини, /чико триколка/ и никога не бих сменила куинито, още повече прецени коя е по лека защото не знам колко сте големи ,но детенце расте и лекотата за мен е най важна!
Имай в предвид и факта ,че Чико няма сервиз в България!!!!
Виж целия пост
# 5
Благодаря момичета ще ви пиша за избора.
Виж целия пост
# 6
Перфектна е. QUINNY - засега просто е модерно.
Виж целия пост
# 7
Перфектна е. QUINNY - засега просто е модерно.

AХА- МОДЕН СПЕЦ.
Виж целия пост
# 8
Аз си купих комбинираната Chicco S3+зимен кош+столче за кола.Много ми е хвалеха, но аз още не съм я пробвала!Дано съм доволна!
А за Куини само хубави неща съм чувала.Приятелка я има.Използва я за по-голямо детенце 1 г.+2 м. и е супер доволна.
Виж целия пост
# 9
Вече сме с нова количка smile3534
Давам сравненителна характеристика.
Плюсовете на Куини:1 По - модерна в момента Hug
2 Изглажда ми по - стабилна.
3 Тапицерията със сигурност по здрава.
4 По - широка.
5 По - проходима
6 Коша и по - голям.
Мисля че има още newsm03

Плюсовете на Чико:
1 Нова Joy
2 Има пълно седнало положение
3 Има борд
А и червена което много ме кефи newsm68
Виж целия пост
# 10
Вече сме с нова количка smile3534
Давам сравненителна характеристика.
Плюсовете на Куини:1 По - модерна в момента Hug
2 Изглажда ми по - стабилна.
3 Тапицерията със сигурност по здрава.
4 По - широка.
5 По - проходима
6 Коша и по - голям.
Мисля че има още newsm03

Плюсовете на Чико:
1 Нова Joy
2 Има пълно седнало положение
3 Има борд
А и червена което много ме кефи newsm68



Толкова много плюсове за Куини, за да можеш по-лесно да я продадеш ли????Вече взе много смешно да ми става Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Не ли мислиш че някой във форума съдят хората по себеси Peace
Виж целия пост
# 12
здрасти аз съм с такава количка трио ,доволна съм но зимния кош и кошът за кола ти вършат работа само 3 месеца освен ако не родиш началото на зимата,пък и колко време ще си навън зимно време.сега ще си продам CHICCO-то и ще си купя Quinny,защото зимния и кша за кола само се чудя къде да ги сложа
Виж целия пост
# 13
За съжеление си влезла във форума като гост и не мога да ти пиша на лични, детето ми на 1.5 така че зимните кошове не ми се нужни.
Ако искаш куини аз продавам моята пиши ми на лични ще се разберем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия