Само 6 зъбчета

  • 1 024
  • 22
Моето синче има 6 зъбчета.И шесте излязоха за 2 месеца(през 8 и 9) и от тогава няма и наченки за друго зъбче.Има ли и други дечица ,на които така са им никнали зъбчетата.Не,че съм се притеснила,все ще излязат и другите но ми е интерестно.Ние имаме 4 отгоре и 2 отдолу.При вас как са?
Виж целия пост
# 1
Изобщо не се притеснявай - с доста деца е така, зъбките растат на периоди - бързо илизат няколко, а после следва дълга пауза...На дъщеря ми първите й поникнаха на 10 месеца - до годинка беше с 8. Следващите 4 избиха след 3 месеца, а 4те кучешки след още 3.  Peace
Виж целия пост
# 2
Изобщо не се притеснявай - с доста деца е така, зъбките растат на периоди - бързо илизат няколко, а после следва дълга пауза...На дъщеря ми първите й поникнаха на 10 месеца - до годинка беше с 8. Следващите 4 избиха след 3 месеца, а 4те кучешки след още 3.  Peace
newsm10
Виж целия пост
# 3
Мда,сега ви чакат няколко наведнъж Laughing
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай,сега ще излизат едно след друго.
Виж целия пост
# 5
Изобщо не се притеснявай - с доста деца е така, зъбките растат на периоди - бързо илизат няколко, а после следва дълга пауза...
Peace
Няма да остане без зъбки Peace Hug  bouquet
Виж целия пост
# 6
това, че няма място за притеснения вече е казано няколко пъти...

разбирам, че просто ти е интересно...

ами и при нас беше така - отначало извадихме 6 зъбчета и после минаха няколко месеца, преди да се появят следващите. Те пък се изсипаха наведнъж (даже не знам колко)... Така че, ще се появят, когато им дойде времето... Вярно, при нас точно като гъбки след дъжд се появиха
Виж целия пост
# 7
Нормално е,и аз си мислех ,че излизат на равни периоди,ама не е така.На нас първите зъби ни избиха на 4месеца,после на 6,и оттогава затишие...Но като глрдам сега на колко места са се подули венците направо се ужасявам.
Виж целия пост
# 8
Че много имате даже! Ние сме  още само с 2 ,но преди няколко дни забелязах едно отгоре да се подава Wink ,а венецът наоколо белее.Май ще има цяла серия и какво ни чака пак! Laughing
Виж целия пост
# 9
Няма страшно на дъщеря ми първия зъб се появи на 11м.,няма дете което да е останало без зъби,за сметка на това изобщо не сме ги усетили,даже не се лигавеше.
Виж целия пост
# 10
Гого почти 4 месеца беше с 2 зъба, после избиха още два и месец след тях - вчера се появи 5-то зъбче.
Когато решат - тогава  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
И ние сме така - 4 отгоре и два отдолу Wink
Ще порастнат и другите, без зъби няма да останем Wink
Виж целия пост
# 12
Ние все още сме само с 2.Първото изби седмия месец,второто месец след това и край.Четири месеца застой и сега като погледна колко са на път...Най малко 3.
Виж целия пост
# 13
Какво да кажа аз-горда мама на беззъба Йоана bowuuА е вече на година и два месеца ooooh!
Виж целия пост
# 14
Моето синче има 6 зъбчета.И шесте излязоха за 2 месеца(през 8 и 9) и от тогава няма и наченки за друго зъбче.Има ли и други дечица ,на които така са им никнали зъбчетата.Не,че съм се притеснила,все ще излязат и другите но ми е интерестно.Ние имаме 4 отгоре и 2 отдолу.При вас как са?
И Викториа е така, но е само с 4, които избиха през 10 и 11 м. За сега не виждам изгледи за други. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия