Много ли е вредно да пуша

  • 8 410
  • 61
Много ли е вредно да пуша по пет ,шест цигари на ден?
Виж целия пост
# 1
   Да.
Виж целия пост
# 2
Подкрепям Peace
Виж целия пост
# 3
Не по 5-6 на ден, ами и по една на 5-6 дена - пак е много вредно  Naughty.
Виж целия пост
# 4
Не само, че е вредно, но според мен е и доста безотговорно да се пуши по време на бременност. Мисля, че няма нищо по - важно от здравето на детето ти, а и твоето собствено.
Виж целия пост
# 5
Нали не  си очаквала, че някой ще ти каже тук, че Не е вредно Confused

Виж целия пост
# 6
абсколютно излишен въпрос
Нали не  си очаквала, че някой ще ти каже тук, че Не е вредно Confused


Виж целия пост
# 7
Въпросът ти наистина е излишен.А ти наистина ли имаш съмнения,че пушенето ти вреди?
Виж целия пост
# 8
съгласна съм .че е вредно но пък се питам защо на толкова майки които пушат по време на бременност не оказва влияние върху бебето а познавам и такива които през цялата бременност водят здравословен начин на живот и се раждат бебенца с проблем? newsm78
Виж целия пост
# 9
съгласна съм .че е вредно но пък се питам защо на толкова майки които пушат по време на бременност не оказва влияние върху бебето а познавам и такива които през цялата бременност водят здравословен начин на живот и се раждат бебенца с проблем? newsm78
Всичко е божа работа.
Виж целия пост
# 10
съгласна съм .че е вредно но пък се питам защо на толкова майки които пушат по време на бременност не оказва влияние върху бебето а познавам и такива които през цялата бременност водят здравословен начин на живот и се раждат бебенца с проблем? newsm78
   
   Напротив, вредата от цигарите не си  личи само при раждането, може и след години да изникне нещо.
 
Виж целия пост
# 11
Преди 5 месеца бях пушачка, бях такава и когато забременях, но щом разбрах, че съм бременна спрях веднага.

За мен да пушиш и да тровиш само себе си е въпрос на личен избор и право на всеки, но да тровиш друг, особено нероденото си дете е безотговорно и егоистично.
Виж целия пост
# 12
Вредно е,да.Опитай се поне докато си бременна и докато кърмиш да не пушиш.
Виж целия пост
# 13
Да вредно е
Виж целия пост
# 14
Много ли е вредно да пуша по пет ,шест цигари на ден?
В същност очакваш ли някой да ти каже, че е полезно? Mr. Green
Ето една тема, съвсем същата, само от преди 3 месеца. Виж съдбата й.
пушене по време на бременност

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия