чехлите Целуна

  • 1 850
  • 17
Някой купил ли си е от чехлите Celuna, които рекламират в списанието "На кафе"? Има ли ефект от тях? Вижда ми се интересно, но още не съм се наканила да си купя.
Виж целия пост
# 1
Разкажи нещо за тях, в какво се изразява действието им  newsm78
Виж целия пост
# 2
имали специална подметка, която осигурявала такова натоварване на краката, че се топял целулит. то така би било много гот, ако има поне мъничко истина.
Виж целия пост
# 3
имали специална подметка, която осигурявала такова натоварване на краката, че се топял целулит. то така би било много гот, ако има поне мъничко истина.
#Crazy hahaha #Crazy hahaha въобще не вярвам! най-много да ти масажират стъпълцата  Thinking
Виж целия пост
# 4
http://eva.bg/krasota_i_zdrave/zdravna_novina/e1880.html
Виж целия пост
# 5
Аз сън склонна да вярвам, както например има теория, че наднорменото тегло може да се дължи на неправилна стойка Thinking
Виж целия пост
# 6
Ехооооо, вие в час ли сте бе хора? Как може да се връзвате на тия глупости ooooh!?
Виж целия пост
# 7
Да не говорим,4е с тях ще прили4ам на Тетка Гретка...не им вярвам изобщо...
Виж целия пост
# 8
Аз мисля, че може да има истина в тези чехли - в стъпалата има много точки и може би чрез масажирането им ще има някакъв ефект.
Виж целия пост
# 9
Тотална глупост! #Crazy
Виж целия пост
# 10
За друго не знам, но цената им е изумителна - 68 лв!!! Това е смешно просто!
Виж целия пост
# 11
За друго не знам, но цената им е изумителна - 68 лв!!! Това е смешно просто!
  Има един магазин до "Пирогов",който наскоро ми се наложи да посетя и там цената им е почти една четвърт от тази,която посочваш.Пак ще ходя там и ще питам-може би все пак има някакъв ефект-щом ги продават в специализиран ортопедичен магазин.Знае ли човек?Но за производителя не мога да дам информация-доста скептично погледнах и аз и не ми направиха  впечатление подробности.
Виж целия пост
# 12
ефектът е, че правиш непрекъсната гимнастика на краката. Как болят мускулите - не е истина Close.
Нямам такива, но моята приятелка не може да издържи да ги носи.
илиана.тодорофф, кажи адреса на магазина и каква е цената там Praynig
Виж целия пост
# 13
Може и само "илиана" Wink.Магазинът е успоредно на  главния вход,на самия булевард "П.Славейков".На витрините се виждат патерици,бастуни и разни подобни "модни"аксесоари.Та за цената не съм съвсем сигурна,но помня,че след солидно пазаруване бях аха-готова да си ги купя.Значи е била съвсем християнска.А,и едно уточнение-много "бодливи"ми се сториха!
Виж целия пост
# 14
Май не са същите, защото въпросните Целуна не са бодливи, а с равна подметка. Може би си гледала нещо подобно...не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия