Изпотявят ли ви се краката?

  • 1 738
  • 21

   Имам малък проблем Cry. Краката ми се изпотяват много в тия жеги и освен това само час след като съм ги измила, подсушила и напръскала със спрей за крака започват да миришат специфично. Пробвах без спрея, но още по зле. Иска ми се да се отърва от този проблем, лято е все пак.    Има ли някакви продукти, които мога да ползвам и другото, което ме притеснява е дали това не е признак на заболяване/ и какво/?
Виж целия пост
# 1
С какви обувки ходиш?
Какъв спрей ползваш?
Изпотяването е нормално ако има споарване (маратонка или затворена обувка например), въпросът според мен е да няма миризма...
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам Refreshing Foot Spray на Scholl и краката ми са сухи.
Виж целия пост
# 3
Задължително ползвай чорапи, обувки от естествени материали. За обувките специално гледай и от вътрешната страна да с естествена кожа. Това са съвети да избегнеш, запарване и вмирисване. За причините за самото изпотяване, ако сега се е появило, мисля че трябва да идеш на лекар. Cry
Виж целия пост
# 4
Миналото лято, а и зимата сега не съм имала проблем. Сега от няколко седмици е това. Използвам DEO Control на Scholl,имам и 2 в 1 Gel на Scholl,но пак миришат много странно. А ходя само с открити чехли, които не обувам за пръв път/няма да е от тях/.
Виж целия пост
# 5
Refreshing Foot Spray на Scholl  Peace
Виж целия пост
# 6
Да не си завъдила някакви микроорганизми? Една консултация с лекар няма да навреди.  Peace
Виж целия пост
# 7
Моите - не , ходя с чехли или сандали.
Много зависи каква е повърхността - ако е гума или дърво - почват да се потят.
Виж целия пост
# 8
На мен също доста често ми се потят краката, взех си крем за крака с алое на AVON, но нещо няма особен ефект newsm78. Аз също се чудя какво да правя по въпроса. Странното е, че когато се движа няма проблем, но застоя ли се ела да ги видиш Embarassed  bouquet
Виж целия пост
# 9
Нокога не се потят, но на дъщеря ми винаги са мокри, капки вода дори се сптичат понякога...
Виж целия пост
# 10
Има пудри за крака, които предотвратяват изпотяването и миризмите Peace
Виж в аптеките.
Виж целия пост
# 11
Има пудри за крака, които предотвратяват изпотяването и миризмите Peace
Виж в аптеките.
Не помага и това съм опитвала Cry
Виж целия пост
# 12
Има пудри за крака, които предотвратяват изпотяването и миризмите Peace
Виж в аптеките.
Не помага и това съм опитвала Cry

И при мен не помагат и Одорекс и к'во ли не... Нищо не ми помага.
Виж целия пост
# 13
При мен зависи от обувките. Но ми се потят краката. Една приятелка ми даде крем на Орифлейм, имаше известен резултат.
Виж целия пост
# 14
Слава богу Не.Пробвайте Одорекс на мен ми помогна за мишниците
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия