Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 47 077
  • 298
# 30
Maй си доста прав......въпреки че не ме познаваш. newsm10
Виж целия пост
# 31
Незнам как е при другите, но при мен решаващо е внушението на самият сън - може да сънувам поляна с цветя и да изпитвам чувство на удоволствие и хармония, друг път същата поляна ме ужасява... Случвало ми се е да сънувам неща, които се сбъдват 1:1 ( за моя радост  от 5-6 г. нямам такива - обикновено  предсказваха много лоши неща) Сънувам се и като жена от друга епоха (с много различва външност) случвало ми се е да сънувам и  част от историята на дадено място - в последствие потвърдена!
Виждам, че имаш доброто желание да анализираш безплатно сънища (похвално!)- има един сън, който винаги ще помня - представи си глава на тигър в абосолютна тъмнита... светят само очите и шарките в неописуема жълто-бяло-искряща тоналност и хвърлят отблясъци в стаята ми... всичко, което виждам съотвестсва на мебелировката, но най се изумих на часовника - показваше 02.47ч.!
Виж целия пост
# 32
А като изневериш в съня си какво означава?  smile3506
Виж целия пост
# 33
А като изневериш в съня си какво означава?  smile3506

Цък  Laughing
Виж целия пост
# 34
... окло 5-6годишна,сънувах сън,който помня идеално и до днес-огромен дворец,вътре всичко е в светло-зелено-завеси,прозорци,а стъклата бяха цветни,като тези в църквите.Имаше и жени,като индийски принцеси,но целите в светло зелено,дори лицата им.Аз само разглеждах.Ще съм много благодарна,ако получа отговор!
Виж целия пост
# 35
...........Защо го сънувам,защо се сбъдва?
Виж целия пост
# 36
Цитат
представи си глава на тигър в абосолютна тъмнита... светят само очите

 - Посетена си  Астрално от твоя Тотем - Тигър. А мебелите, часовника са част от усещането за абсолютна реалност, въпреки че може би в съня ти е минала мисълта че това е само един сън...
Виж целия пост
# 37
Цитат
А като изневериш в съня си какво означава?

 - Не сподели и какво е било усещането ти  newsm76...

 - По принцип приятните усещания са Пожелателни сънища... , това което Потискаш наяве, подсъзнанието те "дарява" в съня  Kissing Heart
Виж целия пост
# 38
Забелязала съм че след като съм сънувала вода следва някаква промяна...
Сънувам баба ми и дядо ми /починали преди няколко години/ и след това ми се случва нещо хубаво. Самият сън обаче ме натъжава, защото след като се събудя осъзнавам че тях ги няма вече, а в съня ми всичко е било толкова реално  Cry

Тази нощ сънувах че отново съм на село и се разхождам с дядо ми из двора, обаче по едно време дядо изчезна и видях колко е запустяла къщата и изоставен двора. /Като бях малка прекарвах всички ваканции на село и това беше най-големият ми страх - че един ден тази къща ще е пуста и празна, а дворът обрасъл в бурени. / В съня си някак си осъзнах че баба и дядо вече ги няма и се разплаках, събудих се обляна в сълзи на мократа възглавница и сега цял ден ми е ревливо  Rolling Eyes Уф, пак се разревах...

Имала съм много пророчески сънища, много от тях са се сбъдвали по един или друг начин. Вярвам, че сънищата имат своето значение...
Виж целия пост
# 39
Цитат
като дете,може би окло 5-6годишна,сънувах сън,който помня идеално и до днес-огромен дворец,вътре всичко е в светло-зелено-завеси,прозорци,а стъклата бяха цветни,като тези в църквите.Имаше и жени,като индийски принцеси,но целите в светло зелено,дори лицата им.Аз само разглеждах.

 А, това вече е много интересен сън!
 - Както се знае, децата до 5-6 годишни си спомнят живота от  "Другата страна" а някои и Астрално се връщат по време на сън в този прекрасен Свят. Била си в една от великолепните сгради "Там", така точно описани от Силвия Браун.
Виж целия пост
# 40
Цитат
Не мога да карам, обаче става нещо и се мятам на някаква кола и си карам все едно съм можела винаги и се кефя...

 - Това е Пожелателен сън, отразяващ желанието ти, самата Ти да караш кола, но
 наред с това е и страхът и несигурноста ти да не катастрофираш.

 - Като изкараш книжка, евентуално ще сънуваш само втората част от съня... Stop

Мдам общо взето съвпада с моето тълкувание. Моята теория е че най- накрая трябва да изкарам 1 курс, че ще се наложи да имам книжка пък аз няма да имам Simple Smile
Виж целия пост
# 41
Астралният свят е елемент от източните религии  Rolling Eyes
Според мен децата просто имат развинтено въображение. Дъщерята пък сънува разни делфини.
Виж целия пост
# 42
Цитат
Защо го сънувам,защо се сбъдва?

 - Едни от най-красивите сънища са тези, когато нашето подсъзнание продължава и претворява в образ и усещания полета на "дневното" ни съзнание. Това са Пожелателните ни сънища.
 - Още по-вълнуващо е когато тези сънища се сбъдват.
 - Тук може би роля играе и телепатията, знаете как влюбените имат усещането че любимия "ей сега ще звънне" - и той звънва. Или мислите им текат свободно и ... паралелно. 1dating
Виж целия пост
# 43
Цитат
Дъщерята пък сънува разни делфини.

 - Може би това са Нейните тотеми - закрилници...
Виж целия пост
# 44
Аз когато сънувам цигани винаги се разболявам Twisted Evil

Последният ми сън бе,4е отиваме с едни познати с колата им до някаъде и аз и мацката слизаме,а мъжа и остава с детето и тръгват с колата.В този момент усещам,4е ще стане нещо и запо4вам да крещя да спре,4е ще  се убърнат.Колата се обърна няколко пъти и когато отидох малкия/гол/беше паднал в ръцете на мъжа Rolling EyesОказа се,4е нищо му няма,ама аз бях отка4ила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия