има ли судоку - манияци?

  • 3 478
  • 32
Обожавам да решавам судоку.Като имам време-не пропускам.Вие харесвате ли го?
Виж целия пост
# 1
Да, но вече ми отмина, по едно време решавах всичко което намирах онлайн или на вестник.
Виж целия пост
# 2
  Обожавам го Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Някои много ми се опъват Rolling Eyes Не знам дали няма специални техники за решаване на судоку, както едно време имаше техника как да подредиш кубчето на Рубик Wink
Виж целия пост
# 4
Страхотно развива мозъка. Направо го скъсвам, но откакто научих мъжо да го решава той стана по-голям майстор и за мен вече не остава, всичко той решава.
Виж целия пост
# 5
правя го да си разтоваря мозъка, машинално и без мислене-судоку не го изисква, просто прилагаш правила и изключваш възможности, но обичам цифри и така
Виж целия пост
# 6
Незнам дали съм маниак... само ще кажа че си свалих игра за тел... СУДОКУ..... от страницата на Глобул.
Реших всички книжки, които бях намерила.....
Определено тренира доста логическото мислене.
Виж целия пост
# 7
Аз също съм маниячка, но нещо напоследък няма време. Разпечатвам си от: http://websudoku.com, evil ниво Twisted Evil. Някои ги решавам с дни.
Виж целия пост
# 8
правя го да си разтоваря мозъка, машинално и без мислене-судоку не го изисква, просто прилагаш правила и изключваш възможности, но обичам цифри и така

 Peace и аз така...преди това ми изтичаха очите по scrabble blast, сега пък намерих някакво судоку и с букви  Joy
Виж целия пост
# 9
Аз  Laughing
Напоследък обаче съм се запалила по друга логическа игра - ето я  Peace
Виж целия пост
# 10
Мда, и аз обичам. Не мога да кажа, че съм манияк, но имам ли свободно време - решавам с удоволствие.
Виж целия пост
# 11
И аз обичам много! Когато имам време решавам особено когато съм на плаж. Grinning
Виж целия пост
# 12
Сега съм се запалила по варианта 16Х16, има ги в някои книжки за Судоку. Доста си блъскам главата над тях.
Виж целия пост
# 13
и аз в редиците. само че нямам време да решавам  Sad но обичам като започна, да решавам на спокойствие, не само да притичвам за нещо.
Виж целия пост
# 14
Чак маниак не съм. Всъщност досега само веднъж съм опитвала (случайно в една притурка към вестник) и седях до посреднощите от инат да го реша.  Crazy Жалко, че вече хич пък нямам такова време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия