очен лекар

  • 1 587
  • 7
Здравейте!
Знам, че се първият профилактичен преглед  на очите се прави на една година, но не знам, къде да ида. Може ли да ми препоръчате някой лекар, койо извършва прегледи на деца, може и да не работи с касата.
Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Поне да беше казала за кой град става на въпрос!
Виж целия пост
# 2
Съжалявам, наистина съм забравила.
Става въпрос за София.
Виж целия пост
# 3
д-р Топов
Виж целия пост
# 4
И мен много ме вълнува въпроса, тъй като трябва другата седмица да водя сина ми. Пуснах търсене - един път на "очен лекар", след това още едно - "детски офталмолог". Ако ти се чете подробно, излизат много теми така. Ако не - ето най-често препоръчваните доктори, които извадих:

Д-р Облашка, клиника "Вита", тел. 960-4963, моб. 0888991743
Д-р Маркова, III градска, 376134, 379804 (тел в частен кабинет) - май сега е преместена в I градска
Д-р Екимова, Институт по педиатрия, 9523840
Д-р Лалова, Окръжна б-ца, частен кабинет
Д-р Топов, МА, тел ???
Д-р Чернодринска, Д-р Алексиева, очна клиника "Визус" - доста противоречиви мнения!!!

За титлите не претендирам, че са верни, защото не ме вълнуват особено. Телефоните също не са проверени, вадих ги от темите, аз най-вероятно ще се спра на Облашка или Маркова. Все пак ако още някоя мама се включи с препоръки и/или по-актуална информация, ще и бъда благодарна  bouquet
Моето дете е на 3 год. и често го сърбят (болят?) очетата, пък и аз съм късогледа, затова ми е важно да попадна на свестен доктор, най-вече да не ми стресира детето, че иначе е абсурд да го прегледа...
Виж целия пост
# 5
Аз бих се спряла на Д-р Маркова, III градска. Ходила съм при нея и съм много доволна, много е внимателна. По принцип е детски очен лекари пред кабинета и винаги има много малки пациенти.
Колкото за първия преглед, наистина трябва да е около годинка, но тя казва, че няма проблем и да е малко по късно. Добре е  да е проговорило детето, за да може да отговаря на въпросите и.
Виж целия пост
# 6
Добавям само координатите на д-р Маркова от III градска, която НЕ е преместена, т.е. все още е в III-та градска. Информацията е  от тази тема. Д-р Маркова от горния ми постинг е явно другата д-р Маркова (която е работила в МА) и има частен кабинет в "Надежда".
Жалко, че късно ми попадна тази информация - беше ми по-близо III-градска, но вече записах час при Облашка, че не ми се търсеха телефони... Е, поне се събраха на едно място координатите на водещите детски офталмолози - за следващите търсещи...

Д-р Маркова, III градска, сл.тел. 02/9211-424; 9211-210/424/; GSM 0889/503041
Виж целия пост
# 7
Д-р Галина Димитрова-главен асистент, УМБАЛ Детско очно отделение. Има свободен прием всеки петък от 16.00ч.. Сл. тел. 9230626; GSM 0888 85 15 40. Много компетентна и страхотна с децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия