Възглавница да или не

  • 1 228
  • 29
Спят ли на възглавница вашите бебоци и от кога.4увала сам 4е им пре4и да дишат има ли нещо вярно в това
Виж целия пост
# 1
До годинка бебетата не спят на възглавница. Нямат нужда от нея, защото обиколката на главата им е равна на тази на гръдния кош. Друга причина е опасност от задушаване.
Виж целия пост
# 2
Да спи на ниска възглавничка от както е родена Peace
Виж целия пост
# 3
В началото се наложи да й сложим много ниска възглавничка, защото повръщаше.В последствие вдигнахме малко нивото на кошарата откъм главичката й.Но от около 2 месеца го смъкнахме отново.
Виж целия пост
# 4
В началото спеше без,но около 4 месец му сложих много ниска и започна да спи с възглавница.
Виж целия пост
# 5
В началото спеше само върху сгъната пеленка, възглавница сложих след годинка.
Виж целия пост
# 6
Синът ми още от новороден спи без възглавничка. Поне до третата му годинка не смятам да му слагам такава. Така си спинка много добре и непробудно. До 3-годишна възраст децата нямат нужда от възглавнички, дори да са най-тънките. Възглавничката ще повдига ненужно главичката и може да доведе до проблеми, може дори да се изкриви гръбначния стълб. Ако детенцето ти повръща, можеш да слагаш под главичката му една пеленка или калъфка на възглавница  Peace
Виж целия пост
# 7
До 18 месеца въобще нямаше възглавничка.После ни видя, че ние спим на възглавници и му купихме и на него една детска, но не спи много на нея.Ляга върху нея, после се върти и накрая пак спи без.
Виж целия пост
# 8
спи без вазглавница
Виж целия пост
# 9
спи само на една танка калъфка,но сякаш я слагам повече като завършек на леглото
Виж целия пост
# 10
Макар, че възглавничката на Гери е тъничка тя си я отмята настрани и спи без нея Peace
Виж целия пост
# 11
Бебетата нямат нужда от възглавница поне до 1 г.
Дъщеря ми сама пожела, когато стана на година и нещо.
Не е само опасността от задушаване, имаше и нещо с изкривяване, но не помня точно какво, отдавна беше  Tired
Виж целия пост
# 12
Синът ми все още спи без възглавница.
Виж целия пост
# 13
Казват, че до 2-3г. не е хубаво да се спи на възглавница, защото се изкривява гърба и може детето да се задуши.
Виж целия пост
# 14
 Без възглавница най-малко до годината, може и повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия