Дайте да видим и обсъдим килимите !

  • 9 175
  • 38
# 15
Дивана, тоя с картечниците ме втрещи, първом се чудех що за стилизирани елементи са.
Аз много харесвам старите копринени килими, но сигурно цялото обзавеждане вкъщи струва, колкото тях. Ще наснимам като разчистя шлюпките на папагала да не се объркате в картинките  Mr. Green
Виж целия пост
# 16
а имате ли представа къде продават по-евтини? че аз все като харесам и се втрещявам като му видя цената - от 1000лв нагоре  #Crazy
Виж целия пост
# 17


Виж целия пост
# 18
И аз ще съм от гледащите, че откога моля милия да си купим килими, а той се отлага за по-нататък и така вече 3 г. Все килими сънувам напоследък.
Виж целия пост
# 19
Аз имах един килим в спалнята и го махнах, че се чистеше адски трудно - само му се набиваха косми и топчета от чорапи.
На външен вид беше много готин и стилен, но явно не съм уцелила материята.
Сега планирам един за хола - кожен, но още не съм тръгнала да обикалям по магазините и нямам идея нито за цвят, модел....

Аааа, имам и един бамбуков килим, как щях да го пропусна, май не го смятам много за такъв Wink
Ей го тук се вижда малко -

Виж целия пост
# 20
Nadia 79, бамбуковия ти килим е страхотен. Би ли казала от къде си го взела и ако му помниш и цената.....
Темичката е много готина и я следя с интерес!
Виж целия пост
# 21
Nadia 79, бамбуковия ти килим е страхотен. Би ли казала от къде си го взела и ако му помниш и цената.....
Темичката е много готина и я следя с интерес!
Виж целия пост
# 22
Има ги в Бриколаж, Айко, иначе аз го взех от едно изложение Стройко преди години.
Цената ..... някъде около 270-300лв ми се върти, ама не съм сигурна, зависи от размера.
Виж целия пост
# 23
Ааа, благодаря ти, сладурче! Ще ходя до там да видя!
Виж целия пост
# 24

Ето единствения килим в къщи (за сега). От една съфорумка го купих  Grinning



Виж целия пост
# 25
Eta, много ми хареса килима ти.Би ли споделила от каква материя е и как се поддържа.Интересува ме и цената, за сега мисля първо в детската стая да сложа, и по-нататък и в хола.Благодаря ти. Може и на лични..
Виж целия пост
# 26
Отговорих на лични  Peace
А ето и новата придобивка, само че в дома на майка ми. Килима е на същата фирма като моя.


Виж целия пост
# 27
Страхотен е Peace
Виж целия пост
# 28
eta, коя е таз фирма? Вторият направо ми взе акъла...
Ориентировъчна цена?
Виж целия пост
# 29
Момичета,страхотни килими имате. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия