С детенце на 1,5-2г. на яхта???

  • 682
  • 9
Миналата година пропуснах качването на яхта и гюле,но бебо беше много малък.Предишните години даже спахме на гюлето .А тази година квартира,че май на бебо няма добре да му понесе???Мисля да направиме един ден в морето и ще разберем .Вие как мислите newsm78Хубаво е да опитам ,може и да му понесе Crazy
Някой да е опитвал на лодка с бебо или  по скоро 1-2год.детенце #Crazy
Виж целия пост
# 1
Не съм качвала детето на яхта. А какво е гюле?
Виж целия пост
# 2
Ето това Heart Eyes
http://images08.snimka.bg/000914455-big.jpg
Виж целия пост
# 3
пробвай newsm78и после да кажеш как е,че да знаем и ние Thinking
Виж целия пост
# 4
Направихме подобно упражнение миналия месец. Но няколко часовия круиз, се превърна в ад, защото малкия естествено, не стои на едно място  Crazy
Лично за мен на такова удоволствие е добре да се насладиш без деца наоколо.
Виж целия пост
# 5
редно е да му осигурите сертифицирана спасителна риза за възрастта и килограмите, която задължително да носи постоянно, ако е навън.
Иначе няма ограничения, стига на дете да му понесе. Мисля, че има много НЕта в една яхта, но вие си преценявате, а и нашето море не е комфортно море за разходка с яхта и особено с малко дете
Виж целия пост
# 6
А детето къде по-точно ще го вържете? newsm78
Виж целия пост
# 7
А, баш на таквоз съм се возила, но не знаех, че се казва гюле Laughing
Виж целия пост
# 8
гюллетът е широка яхта с нисък борд (май тъй се казваше). Ползват я основно в егейско и мраморно море и се купува много евтино от Турция-на нашето море малко доста подскача, но това е мое мнение.
Има колани, с които се привързват пътниците на яхтата, но то е по-скроо за ветроходната яхта, която много крени и за лошо време.
Виж целия пост
# 9
Е......... да споделя моите страхове Crazy
И на  яхтата, и на гюлето на моя палавник много добре му се отрази плаването Hug
През повечето от времето искаше и руля да върти.Страхотно си искарахме,а на гюлето 5 часа издържа момчето без да испадам в шок за който се бях подготвила психически Flutter,но на връщане заспа.Явно много му дойде емоция,слънце,вода  grinning039
Доволна съм от цялата почивка това лято Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия