Как сте с чупките в кръста ?

  • 4 076
  • 59
 Я да си кажете кой какви танци умее и какви чупки в кръста ,ханша и бедрата най-му се отдават по обществените дискотечни,клубни или по нечий строго  домашен дансинг Mr. Green ( сиреч,малко частно домашно dance-парти  Laughing)

Виж целия пост
# 1
Вкъщи на домашна дискотека всякакви чупки ми се отдават и танци-манци каквито душа иска...ама на диско като ида не съм от най-разчупените, срам мЪ е Embarassed...а всъщност на диско не помня откога не съм ходила  newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз съм от задръстените...Стоя и гледам!
Ама едно хорце бих тропнала... Crazy
Виж целия пост
# 3
Вили се появи в ролята на моята будна съвест, хорца не умея никакви, даже и правото го изкривявам  Embarassed... както вика моя приятел - ако се хвана на хоро и ще го бутна   Crazy
Виж целия пост
# 4
И аз с хората съм зле  Laughing Само правото го умея....макар и да ми казаха, че го играя все едно ритам топка  Crossing Arms
Пусто, като се понапия имам желание да си треса циците като кючекиня, ама не мога и не мога да се науча  Confused
Виж целия пост
# 5

Пусто, като се понапия имам желание да си треса циците като кючекиня, ама не мога и не мога да се науча  Confused
Хахахахахаха, аз със циците се справих ама малката баница немога да вдяна как я въртят ония засукани моми по Планетата Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Обичам да играя хора, другото не ме влече, безсмислено ми е  Tired
Виж целия пост
# 7
Е аз тез кючеци не ги играя, просто музика такава трудно бих понесла та камо ли и да играя, но иначе в другите залагам на импровизацията  Laughing Какво толкова ги гледате тия каки, карайте както ви идва отвътре  newsm68
Виж целия пост
# 8
Е аз тез кючеци не ги играя, просто музика такава трудно бих понесла та камо ли и да играя, но иначе в другите залагам на интерпретацията  Laughing Какво толкова ги гледате тия каки, карайте както ви идва отвътре  newsm68

ми, чи то алкохолът не прощава на музикалните предпочитания  Blush
Виж целия пост
# 9
Е аз тез кючеци не ги играя, просто музика такава трудно бих понесла та камо ли и да играя, но иначе в другите залагам на интерпретацията  Laughing Какво толкова ги гледате тия каки, карайте както ви идва отвътре  newsm68
Шегичка беше това Wink
Виж целия пост
# 10
Марче, както стана ясно от друга тема, аз Халкохол не потребявам  Mr. Green
в цитата "интерпретация" означава импровизация, просто професионално изкривяване
Виж целия пост
# 11
ester, чорапките ти са шарени като моите моливчета... Grinning
Ще го изправим пустото му право...
Атмосфера му трябва само...като се зажениш, например!  Party
Виж целия пост
# 12
Всичко тропам аз bowuu. Ама рядко пред непознати Mr. Green
Виж целия пост
# 13
ester, чорапките ти са шарени като моите моливчета... Grinning
Ще го изправим пустото му право...
Атмосфера му трябва само...като се зажениш, например!  Party

Вили  Hug Първо си помислих, че искаш да ме събуваш по чорапки и да се уча на хорце  Crazy hahaha После осъзнах какво казваш всъщност, наистина е така, като тези шарени чорапки при мен олицетворяват радостта от живота, жизнерадост, настроение, детското в мен и искам да ми е шарено просто, а не черно-бяло  Grinning

А за хорцата, наистина съм си казала, че до сватбата трябва да се науча поне на правото, инак - срамота  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Хоро и ръченица не умея да тропам, няма алкохол, който да не накара да се кълча на чалга, но ако става дума за танци, минавам в категорията на "по-особените танци".
Предимно подскачам и се увивам. Най-добра съм в домашните танци, за радост на домочадието.  newsm68
Даже ме има заснета на кратко филмче, което жъне бурни овации. Който го е видял, никога няма да го забрави. Най-малкото, че после три дни го боли корема от смях.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия