пералня на изплащане

  • 2 982
  • 9
Искам да попитам дали сте срещали фирми, които продават рециклирани перални или с транспортни дефекти, но на изплащане. Пералнята ми изгоря и искам да потърся пералня и сушилня на някаква по-ниска цена - до 400-500 лева, но и да е на изплащане.
Виж целия пост
# 1
Има една фирма от която ние си купуваме бяла техника с транспортни дефекти.Продават испанските марки Фагор и едеса.Работят с Ти Би Ай Кредит със сигурност.Може и към други да има,но не ги знам.Ние имаме съдомиялна и хладилник с фризер от там и съм много доволна.
Единия магазин е на ул.Хан Кубрат 7 ,другия е на Ломско шосе в Надежда.Ако те интересува ще ти дам и точен адрес и телефони.
Виж целия пост
# 2
Моля те - дай ми ги. Тъкмо сме удобрени от TBI.
Виж целия пост
# 3
8369679 i 8369782.Мисля че това са телефоните на магазина на Хан Кубрат.Това само имам от гаранционната карта.Питай ги за адреса на другия магазин,защото ми се върти че е Ломско шосе 108,но не съм много сигурна,а няма от къде да го видя.Но в него като отидеш питаш за склада,да ти го обяснят,че се пада зад магазина,но се минава в уличките.Там има най-голям избор на модели.Имат си и транспорт,който се плаща де и гаранция.
Виж целия пост
# 4
Много благодаря Simple Smile Още утре ще се обадя.

Ето данните им в интернет:
Сорти - ВС ЕООД
жк Надежда, ул.Хан Кубрат 7   
бул.Ломско шосе 108
8361195, 8369679,  8368746
Виж целия пост
# 5
Значи съм познала Laughing Wink
Успех в покупката!!!
Дано съм помогнала.
Виж целия пост
# 6
Ако се купуват кеш колко горе долу парички са?
Виж целия пост
# 7
Моля те - дай ми ги. Тъкмо сме удобрени от TBI.
какво се иска за да те удобрят от TBI, аз като търсих на изплащане само от джет можех да си взема
Виж целия пост
# 8
Мисля, че постоянен трудов договор. Нашите взеха няколко неща чрез TBI и имат клубна карта. Затова мисля да вземат пералнята те - че с това майчинство не знам дали ще ме удобрят.
Виж целия пост
# 9
благодаря, аз исках кредитна карта да си взема но трябва да те осигуряват на 300лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия