температура 37.8 какво означава

  • 1 540
  • 11
здравеите,преди няколко дни ви поритах дали е възможно да забременея без овулация,но днес ми отчете 37.8.Как да го разбирам това според вас?На всичкото отгоре трябва и да ми идва newsm61
Виж целия пост
# 1
Само веднъж ли мери БТ или през целия цикъл?
Виж целия пост
# 2
Ами спокойно. Може и да си настинала. Може пък и да си бременна. Аз като си правих температурна графика един месец преди да забременея температурата от 37,5 след овулацията ми падна на 36,8 два дни преди да ми дойде. Така че нищо не се знае. Успех
Виж целия пост
# 3
Тези стойности не са х-рни за ЛФ/това не е БТ от овулация/.
Може би си болна или има някаква друга причина за това.
Виж целия пост
# 4
Болна си или термометърът не е верен.
Виж целия пост
# 5
ако сам болна мисля,че телесната Т също ще е висока Rolling Eyes,а между другото Т се задържа 2дена висока smile3556, с разликата че днес отчете 37,1.да считам ли това за О?
Виж целия пост
# 6
Напиши всички температури.
Виж целия пост
# 7
prez celiq mesec e 36.3 36.5 taka varirat,no ot dva dena e nad 37.0,a trqbva da mi idva.abe mai pak ni6to nqma da stane ama... Cry
Виж целия пост
# 8
По-скоро си болна.
Виж целия пост
# 9
ЗаЩо не zапочнеШ да си водиШ календар (напр. в "Зачатие") и го сложи в подписа си, zа да може да се отговаря на въпросите ти с по-голяма точност  Wink.
Успех.
Виж целия пост
# 10
Боги,това с температурата и на мен ми казаха,че е най-точно,но ако нямаш редовен цикъл,и овуто няма да ти е редовно.А понякога може и изобщо да няма ову-.И така до кога ще мериш Т.Всеки ден?Отпусни се и се наслаждавай на секса!!!Не мисли денонощно за бебе!Нека то е в мечтите ти,но не се обсебвай,така само повече се тормозиш.Правихте ли си други изследвания,освен за яйчниците?
УСПЕХ Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Боги,влез на този адрес "Яйчници"!!!Успех!Положението значи не е чак толкова зле - имаш шанс,скъпа!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20668.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия