За работното облекло на българския труженик...

  • 1 459
  • 22
Ей го на един хубосник, който днес се появи на хоризонта пред балкона ми..

а това са и неговите колеги:

Не казвам, че не сте виждали вече такива картинки, ама на мен като ми е горещо гола ли да се съблека в офиса  newsm78 newsm78, днес съм сама.. никой няма да ме види... За каски и други предпазни средства няма да подемам темата...
Виж целия пост
# 1
Стоят по цял ден хората на жегата, могат да се събличат колкото искат. Не виждам нищо лошо, като са голи до кръста  Thinking Даже им съчувствам, сигурно е адски гадно на този пек  Confused
Виж целия пост
# 2
а, лошо няма, съседката-жена-пенсионерка събираше приятелки в старата ни къща и на балкона коментираха работниците. Ех, да имаше такива оголени сексапилници  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Някои професии позволяват разголване  Laughing а някои го и налагат, цял ден на слънце, сигурно е гадничко ...

Пък и човекът съчетава полезното с приятното, не смее да се изпече на потник, че пак ще го одумваме  hahaha

Виж целия пост
# 4
Виж сега, работниците по строителните обекти нямат dress code, така че могат да си се носят както си поискат. Стой ти цял ден да се пържиш на слънце, пък да те видим.  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
   Някаква ирония усещам в постинга ти  Mr. Green Иди има кажи другия път като те видят на балкона да са поне с вратовръзка.
Виж целия пост
# 6
  Някаква ирония усещам в постинга ти  Mr. Green
Я ирония, я завист Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Най-обичам да се возя във вмирисано такси с потен и брадясал чичко по размъкнат анцуг Mr. Green. По възможност лапнал цигара и отворил всички прозорци до дупка... И да ме погледне мнооого криво, ако не му дам бакшиш Wink

Иначе забележки към облеклото на др. труженици нямам Laughing

Ма все пак права си е Диндин. не е много крадива гледка. И на мен ми е горещо, ама не слагам бански в офиса..
Виж целия пост
# 8
Много ги харесваме с Йоан.той сочи с пръст и вика " Гол чичоооо"
Виж целия пост
# 9
Виж сега, работниците по строителните обекти нямат dress code, така че могат да си се носят както си поискат. Стой ти цял ден да се пържиш на слънце, пък да те видим.  Mr. Green

Съгласна съм, че е горещо и гадно да се работи на открито цял ден, но никога не съм виждала в чужбина строител по гащи!! Навсякъде по света има изисквания за предпазно облекло най-малкото!... и никъде не намеквам за dress code...
Виж целия пост
# 10
Маце, дай да те сложим теб на 40 градуса жега, да видим колко време ще издържиш с офисния си дресскод  Joy Joy Joy
И аз си седя в кабинетчето на климатиче, ама не се подигравам на хората - ако ги нямаше тези хора, щяхме да спим по колибите.
Виж целия пост
# 11
Явно съм свикнала с тези чичковци и не ме впечатляват разголени.

Но си признавам, че се впечатлих, минавайки покрай един строеж, където работниците слушаха Моцарт. Peace
Виж целия пост
# 12
Виж сега, работниците по строителните обекти нямат dress code, така че могат да си се носят както си поискат. Стой ти цял ден да се пържиш на слънце, пък да те видим.  Mr. Green
По принцип имат Simple Smile)))) Задължени са да носят каски, ръкавици, гащеризони и още куп неща, даже се разписват, че им ги дават и са задължени да ги носят. Но на практика на 40 градуса хич не ги виждам така  Joy
Съгласна съм, че е горещо и гадно да се работи на открито цял ден, но никога не съм виждала в чужбина строител по гащи!! Навсякъде по света има изисквания за предпазно облекло най-малкото!... и никъде не намеквам за dress code...
Peace
Знам, че на всички ни се иска понякога да работим по бански, но в крайна сметка това са строителни работници, а вие - не, че няма девойки, които могат да се съблекат по бански.. да ви кажа ли кои са?!  hahaha
Виж целия пост
# 13
Не ви е срам! Това е моя мъж! Завиждате ми май за него! Не си го давам обаче Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Кой от всичките, бре? Този с биреното коремче?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия