Много спешно ми трябва онова хапче-как му беше името

  • 3 344
  • 30
онова новото хапче,което го рекламираха навсякъде-когато си уморен,без настроение и тн....нещо с И май му беше името....заминавам след 30 мин и задължително трябва да си го купя....
Виж целия пост
# 1
никой ли не се сеща?бяхте го споменали в една от темите но не мога да я намеря-търся и чета,търся и чета
Виж целия пост
# 2
fanti4ka, може би говориш за някое друго, но аз се сещам за Сарженор Thinking
 
 
Виж целия пост
# 3
не не е това.имаше реклами по списанията.сега разлиствам вкъщи и не мога да го намеря.почти съм сигурна че започва с И.
Виж целия пост
# 4


Съдържа жълт кантарион.

Това ли е?
Виж целия пост
# 5
Да Да ДА дА!!!!!!!!!!!!!!! Много благодаря Simple Smile леле колко съм щастлива.благодаря много
Виж целия пост
# 6
Да Да ДА дА!!!!!!!!!!!!!!! Много благодаря Simple Smile леле колко съм щастлива.благодаря много

като гледам май нямаш нужда от него! Hug
Виж целия пост
# 7
За какво са тези хапчета.За настроение ли са?Ако е така и аз искам че имам нужда.
Виж целия пост
# 8
За какво са тези хапчета.За настроение ли са?Ако е така и аз искам че имам нужда.

уж, антидепресивно действие имат...
Виж целия пост
# 9
Пих ги... не очаквай чудеса.  Tired
Виж целия пост
# 10
Цитат
а какво са тези хапчета.За настроение ли са?Ако е така и аз искам че имам нужда.
2-3 ракии ще имат къде по-главозамайващ ефект Laughing
Виж целия пост
# 11
Цитат
а какво са тези хапчета.За настроение ли са?Ако е така и аз искам че имам нужда.
2-3 ракии ще имат къде по-главозамайващ ефект Laughing

 Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Като прочетох заглавието на темата, си помислих, че става дума за Постинор Дуо. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Като прочетох заглавието на темата, си помислих, че става дума за Постинор Дуо. Mr. Green
къв съвпадък и аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Като прочетох заглавието на темата, си помислих, че става дума за Постинор Дуо. Mr. Green
къв съвпадък и аз  Mr. Green

Абе то и аз си го помислих...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия