Нямаме брак, а чакаме бебче ...

  • 3 339
  • 72
Здравейте,

С бъдещия татко нямаме брак и за сега не предвиждаме да сключваме такъв. Чакаме бебче след няколко месеца и се чудя какви спънки може да имаме поради тази причина?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ако просто не искате да се жените,защо да има проблем.Знам,че при раждането трябва таткото да данесе уверение,че припознава детето.
Виж целия пост
# 2
  Това не е проблем и не трябва да те притеснява и ние сме така Peace
Виж целия пост
# 3
  Това не е проблем и не трябва да те притеснява и ние сме така Peace
 Naughty
Виж целия пост
# 4
Единствения проблем е,че трябва да се занимавате с още малко документация по признаване на детенцето.
Виж целия пост
# 5
...чудя какви спънки може да имаме поради тази причина?  newsm78

Никакви,спокойно Peace
Виж целия пост
# 6
Ами няма спънки стига да се обичате.И ние сме така.Татито ще я припознае и ще донесе документ за бащинство,заверен при нотариус.Мисля също че няма да имаме право на детски надбавки,които са 18 лв.,така че за мен това не е проблем.
Виж целия пост
# 7
Ама какви документи точно трябва да се подпишат? Това уверение откъде се взима за да се подпише? Трябва ли нотариус? Кога точно се носи в болницата? За общината трябва ли нещо?  newsm78

Че то и ние сме така.. :о)
Виж целия пост
# 8
Просто отива при нотариус,там му го издават и го носи в болницата за да се състави акт за раждане.Това е
Виж целия пост
# 9
И ние сме така, единствено трябва документ от нотариус че припознава детето. Нотариусът знае какво е точво
Виж целия пост
# 10
декларацията можеш сама да си я напечаташ, и да е занесеш при нотариус които срещу 3лв. да ти я завери. ще я дадеш в болницата като родиш, те ще ти я поискат, друго не трябва.(родих преди 2 седмици и знам от опит)
декларацията има следното съдържание:

-аз, .........................(името и данните на бащата по лична карат) признавам за свое детето родено от.....................(твоите имена и данни).

само това е 5 реда, но го искат
успех
Виж целия пост
# 11
Ами няма спънки стига да се обичате.И ние сме така.Татито ще я припознае и ще донесе документ за бащинство,заверен при нотариус.Мисля също че няма да имаме право на детски надбавки,които са 18 лв.,така че за мен това не е проблем.
Напротив полагат ти се детските надбавки-18лв.аз ги вземам,макар да нямаме брак
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 13
всичко ви се полага и 18лв на месец и 200лв еднократна помощ.спестявате си едно черпене Laughingато нас
Виж целия пост
# 14
На нас не ни искаха нотариално заверена декларация,подписахме документите в самата болница.Единственото условие беше таткото лично да присъства на оформянето на документите  и да сложи подпис. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия