за плюнките при бебетата

  • 1 349
  • 15
Вчера навършихме 4 месеца. От два месеца непрекъснато и текат едни плюнки и лиги от устата. Гледах й венеца - не е побелял. Тези плюнки показател ли са, че зъбките ще ни излезнат по-рано?
Виж целия пост
# 1
Не, няма нищо общо, това е, защото още не се е научило да си ги гълта, при нас помагаше биберон залъгалка  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не е гаранция. Ако правилно си спомням, на тази възраст започват да се плюнчат, защото не са усвоили способността да си гълтат слюнката. Малката започна на около 2 месеца да се плюнчи, но първите зъби пробиха в края на 7 месец. Повече лигавници и това е.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Слюнките не са свързани с никненето на зъби. И двете ми деца се лигавеха от 3 до 6 месеца, но зъби на голямата избиха на 10 месеца, а малката още няма Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Не. Всички бебета се лигавят, то затова има и лигавници. Grinning
Виж целия пост
# 5
Още доста време ще ти се лигави съкровището! Mr. Green На дъщеря ми й избиха две зъбчета на 7м. и още се плюнчи. А цялата работа почна от третия месец. Не могат да гълтат слюнката и това е! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Не мисля,че е показателно за никнене на зъби.На Хриси лигите й стигаха до петите Laughing от 3м.,а първото зъбче ни никна почти на 9м.
Виж целия пост
# 7
Няма много общо, въпреки че каот никнат зъби лигавенто е  на ниво Simple Smile
Свиквай, поне е лято и да се наморки не е страшно Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Сина ми се лигавеше, докато не разбра как сам да си гълта плюнките. Бебешка работа. Неприятното беше, че всички дрешки му ставаха мокри отпред. За сметка на това дъщеря ми никога не се е лигавила.
Виж целия пост
# 9
И според мен няма връзка със зъбите. Дияна се лигавеше от кра1 на 2рия месец, 1вия зъб изби в 6тия.
Виж целия пост
# 10
Наско е вече на 10 месеца ,има 5 зъба и  напрекъснато ги точи едни лиги.
Незнам и аз кога ще спре това чудо.
Виж целия пост
# 11
няма нищо общо- нашето мом4енце се плюн4еше от третия месец,а първото му зъб4е порасна преди три седмици Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
И моят син е на 4 месеца, ситуацията е абсолютно същата Peace
Виж целия пост
# 13
Няма нищо общо мисля,че тогава започват да работят слюноотделящите жлези
Виж целия пост
# 14
Ние също много се плюнчим, но и аз съм била така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия