жанин или ясмин?

  • 5 683
  • 26
кое противозачатъчно смятате, че е по - добро?
Виж целия пост
# 1
Аз съм на Ясмин и съм доволна. Преди да забременея пиех Новинет, а след раждането започнах с Ясмин. За Жанин не мога да кажа нищо Hug
Виж целия пост
# 2
Yasmin  Peace
Виж целия пост
# 3
Помислих,че за име пак пита някой и за сефте викам ще дам вот в таквоз питане,пък то.. Laughing
Виж целия пост
# 4
Искам да попитам мамите, пиещи Ясмин:
Забелязвате ли някаква промяна, след приемането на тези хапчета. Моя позната каза, че кожата й станала невороятна, след като започнала да ги пие, окосмяването по краката също намаляло, всмисъл доста по-бавно растяли космите, но пък и май понапълня. Та се чудя има ли връзка  Thinking

Помислих,че за име пак пита някой и за сефте викам ще дам вот в таквоз питане,пък то.. Laughing

Хахаха   Joy
Виж целия пост
# 5
Сори, ама и аз помислих, че за име на дете се пита Laughing
Виж целия пост
# 6
Цитат
убликувана от: мюриель

Сори, ама и аз помислих, че за име на дете се пита Laughing
Нищо де,ама вече си втора Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И двата препарата са добри. За предписването на противозачатъчни се ходи на лекар и се правят хормонални изследвания за да се прецени за конкретния пациент какви хапчета са необходими, не се пият просто защото на някого са повлияли добре.
Моят съвет е да не си ги самоизписваш, защото последствията може да са много неприятни. Peace
Виж целия пост
# 8
Помислих,че за име пак пита някой и за сефте викам ще дам вот в таквоз питане,пък то.. Laughing
и аз така помислих hahaha
Виж целия пост
# 9
Звиси на теб кой препарат ти понася по-добре. Аз преди да забременея пиех Жанин (тогава още нямаше Ясмин в БГ)-никакви оплаквания. Като родих лекарят ми каза, че Ясмин е несравнимо по-добър. Почнах с него, но не ми понесе добре и се върнах на Жанин.
Виж целия пост
# 10
И аз за име си помислих, щях да гласувам за Ясмин  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Аз съм на Ясмин, за сега нямам оплаквания. Peace
Виж целия пост
# 12
И аз за име си помислих, щях да гласувам за Ясмин  Mr. Green
Хихик, пък аз за Жанин
Виж целия пост
# 13
Аз пък щях да предложа Дрислин  Joy
Виж целия пост
# 14
Ясмин  Peace
За хубавата кожа и намаленото окосмяване е вярно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия