Кара ли някоя от вас хибридна кола?

  • 2 029
  • 33
И заслужават ли си?

Преди време четох една статия, че Тойота до няколко години ще произвеждат основно хибриди.
Имате ли лични наблюдения или впечатления от ваши познати за този тип коли?
Виж целия пост
# 1
Казвам само това, което знам, да не ме биеш после.

Аз лично много харесвам тойота приус и навивам мъжа ми за нея. Според човек, който е карал такава кола, казва, че е супер тиха и много приятна за каране. Според половинката, това са нов тип коли и поддръжката им е скъпа, затова засега ми режат квитанциите.

Ако си купиш такава кола, накрая има и данъчни облекчения

 Доколкото видях и тойота и хонда са с такива модели.
Виж целия пост
# 2
Казвам само това, което знам, да не ме биеш после.

Аз лично много харесвам тойота приус и навивам мъжа ми за нея. Според човек, който е карал такава кола, казва, че е супер тиха и много приятна за каране. Според половинката, това са нов тип коли и поддръжката им е скъпа, затова засега ми режат квитанциите.

Ако си купиш такава кола, накрая има и данъчни облекчения

 Доколкото видях и тойота и хонда са с такива модели.

 Потвърждавам казаното от Ники, не от собствен опит за съжаление, а каквото съм чувала от познати. Иначе и аз съм хвърлила око на тойотата Simple Smile, ама скоро май няма да ме огрее.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Не карам, но би ми се искало Peace
Виж целия пост
# 4
 Освен данъчните облекчения, разбрах че ако се движиш с такава кола, можеш да ползваш карпул-а в щатите , в които има.
Виж целия пост
# 5
мислихме да в3имаме хибрид на Хонда, но няма 3а сега големи ( най-голямата на Хонда е 1300 сс, само лексус имат джип )....но определено от3ивите в Швейцария са добри 3а тях....даже виждам доста по улиците ( мьж ми вижда де, и ми ги пока3ва )....лексус, хонда и тойота приус са преобладаващите....в някой кантони не се плащат даньци 3а тях...доста и3четох 3а тях, това е на пьрво четене....
Виж целия пост
# 6
лексус, хонда и тойота приус
Лексус е лимузината на Тойота за американския пазар, но само хибридния модел се пуска за продажба в Европа.
Виж целия пост
# 7
лексус, хонда и тойота приус
Лексус е лимузината на Тойота за американския пазар, но само хибридния модел се пуска за продажба в Европа.

не е точно така, 3аедно бяха с тойота, сега е отделна марка, но с мотор на тойота ....имат друга страница в нета...лексус не можеш да купиш при тойота, имат си отделен гараж...водят се като de lux....
Виж целия пост
# 8
лексус, хонда и тойота приус
Лексус е лимузината на Тойота за американския пазар, но само хибридния модел се пуска за продажба в Европа.

не е точно така, 3аедно бяха с тойота, сега е отделна марка, но с мотор на тойота ....имат друга страница в нета...лексус не можеш да купиш при тойота, имат си отделен гараж...водят се като de lux....
Ми да де - както Линкълн са лимузината на Дженерал Моторс.
Виж целия пост
# 9
С удоволствие бих карала подобна кола...! Peace
Виж целия пост
# 10
Извинявам се за вмешателството, не съм по темата, но понеже за леки прeвозни средства става дума и не се стърпява човек, да сподели няколко картинки на тунинговани фтомобили.  Blush
Виж целия пост
# 11
Извинявам се за вмешателството, не съм по темата, но понеже за леки прeвозни средства става дума и не се стърпява човек, да сподели няколко картинки на тунинговани фтомобили.  Blush
Кееееееееееф! Оплакнах окото и си припомних едни стааааари времена. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Извинявам се за вмешателството, не съм по темата, но понеже за леки превозни средства става дума и не се стърпява човек, да сподели няколко картинки на тунинговани фтомобили.  Blush

 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

По темата - и тука отзивите за хибридите са много добри  Peace Карат се основно Тойоти.
Мъжо се е навил за такава, харесал си е някаква бегачка, разработвали я в момента в САЩ, от сега записвали за края на 2007.
Виж целия пост
# 13
лексус, хонда и тойота приус
Лексус е лимузината на Тойота за американския пазар, но само хибридния модел се пуска за продажба в Европа.

не е точно така, 3аедно бяха с тойота, сега е отделна марка, но с мотор на тойота ....имат друга страница в нета...лексус не можеш да купиш при тойота, имат си отделен гараж...водят се като de lux....

...и освен това в Европа се продава не само един техен модел. Аz съм мераклийка zа техния Rx но мъжът ми не го харесва достатъ4но  Sad
Виж целия пост
# 14
Девойки, вие май ми дадохте идеята 3а кола  Mr. Green
От бая време се оглеждаме с мьжа ми, все на комбита се хвьрляме, но не сме се спрели на конкретна де...
Ра3гледах цените на Приус и сьм бая навита.  Peace

в някой кантони не се плащат даньци 3а тях...доста и3четох 3а тях, това е на пьрво четене....
Амейката, метни малко линк4ета, душа, да се обра3овам  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия