Какво не бихте споделили на мъжете си?

  • 3 869
  • 83
Провокирано от много странното за някои обстоятелство, че други споделят всичко с мъжете си. Едва ли  не, това се счита за аномалия  Laughing

Та, какво бихте казали на приятелка, а бихте премълчали от по-близкия до вас човек? И какво провокира тази "тайнственост"
Виж целия пост
# 1
Някои жени смятат, че е редно да имат тайни от съпрузите си, защото ако се разкрият нацяло пред тях, те щели да загубят интерес.
Виж целия пост
# 2
 винаги гледам да споделям с мъжа си за важните работи,но и много пъти съжалявам за това,защото ме дъни пред най-неподходящи хора или ме обвинява за неща,свързани с детето.
Виж целия пост
# 3
Цената на новата дрешка  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 4
Нямам тайни от мъжа си Peace
Другото е лицемерие
Виж целия пост
# 5
Някои жени смятат, че е редно да имат тайни от съпрузите си, защото ако се разкрият нацяло пред тях, те щели да загубят интерес.

А как ти се струва от твоята мъжка гледна точка, тази женска измишльотина, в която дори вярват  Grinning
Виж целия пост
# 6
Мисля, мисля, но не се сещам за нещо, което на този етап от отношенията ни да не мога да споделя с мъжа си  newsm78
Виж целия пост
# 7
За цената на някоя дрешка или парфюм4е  Embarassed
Виж целия пост
# 8
За цената на някоя дрешка или парфюм4е  Embarassed
Thinking
Виж целия пост
# 9
Някои жени смятат, че е редно да имат тайни от съпрузите си, защото ако се разкрият нацяло пред тях, те щели да загубят интерес.

А как ти се струва от твоята мъжка гледна точка, тази женска измишльотина, в която дори вярват  Grinning

Глупост, честно казано.
Виж целия пост
# 10
Не бих споделила !!!
Ами на този етап споделям всичко без задръжки .
Виж целия пост
# 11
Не знам newsm78 Не ми хрумва в момента каква би била тая огромна тайна.
Но не съм съгласна, че приятелството между жени непременно трябва да означава споделяне на супер тайни неща. За мен поне не означава това, ама хич  Crossing Arms

Всъщност едва ли бих споделила, че съм се на...ла с някого, но още по-малко пък бих споделила това с приятелка  Thinking
Виж целия пост
# 12
Ми знам ли, някоя глупост, която би го разстроила. Не говоря за изневери, още не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 13
Единствено не обсъждам с него свекър ми и свекърва ми.
Виж целия пост
# 14
Не знам newsm78 Не ми хрумва в момента каква би била тая огромна тайна.
Но не съм съгласна, че приятелството между жени непременно трябва да означава споделяне на супер тайни неща. За мен поне не означава това, ама хич  Crossing Arms



 Peace
Не мисля, че с някой споделям ВСИЧКО. Имам си само МОИ мисли например и не виждам смисъл друг да ги знае Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия