Чели ли сте...

  • 6 499
  • 102
# 15
Да, хареса ми. Обичам подобни драми, както и Вечната Амбър и още много такива.
Виж целия пост
# 16
Чела съм я и филмът съм гледала, но повече ми харесва Вечната Амбър.
Виж целия пост
# 17

Защо не ти хареса? Много противоречиви неща чета за него ... Аз още не съм го чела, но много скоро ще го направя. Wink
Виж целия пост
# 18
Няколко пъти я започвам, но не успява да ме грабне  Confused
Виж целия пост
# 19
Аз пък съм чела, че "Грижи за бебето" на доктор Спок била втората по издаване книга Mr. Green
Виж целия пост
# 20
Не! Naughty
Не е "Доктор Спок", и "Отнесени от вихъра" също не е!
Книгата на Азис, обаче Е!
Виж целия пост
# 21
Аз пък съм чела, че "Грижи за бебето" на доктор Спок била втората по издаване книга Mr. Green

Както казва Рет Бътлър - Честно казано, скъпа, въобще не ми пука! (Frankly, my dear, I don't give a damn!) Laughing


Не! Naughty
Не е "Доктор Спок", и "Отнесени от вихъра" също не е!
Книгата на Азис, обаче Е!
hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 22
Един от най-продаваните  е Стивън Кинг.Харесвате ли го или се завивате през глава като му чуете името?
Виж целия пост
# 23
На мен също ми е една от най-любимите книги, много пъти съм я чела и препрочитала. Филмът "Отнесени от вихъра" също ми хареса, но не и този за продължението - "Скарлет" /наскоро го даваха по кабелната/.
Виж целия пост
# 24
книгата "Отнесени от вихъра"? Хареса ли ви? За нея казват, че е на второ място по издаване след Библията.
 

Чела съм я има-няма 40 пъти.
Виж целия пост
# 25
Хари Потър беше втора след Библията. Поне преди година.
Виж целия пост
# 26
не съм чела книгата,но филма определено ми хареса.Особено онзи момент.когато Скарлет падна по стълбите,колко много плаках тогава......но този момент се е запечатал доста в съзнанието ми.А Библията я започвам няколко пъти и стигам до....кривата круша! ooooh!
Виж целия пост
# 27
Да чела съм и "Отнесени от вихъра" и продължението й "Скарлет", но беше преди повече от 10 г. Това са любимите ми книги.
Виж целия пост
# 28
За "Отнесени от вихъра" искам още да допълня,че за първи път ми се случва книга и филм така да се припокриват.
Да чела съм и "Отнесени от вихъра" и продължението й "Скарлет", но беше преди повече от 10 г. Това са любимите ми книги.
"Скарлет" е пълна боза!Но  е обяснимо-тя не е написана от Маргарет Мичъл.
Виж целия пост
# 29
Любима ми е Simple Smile.Навремето умирах да си кръщавам домашните любимци с герои от книгата.Последното ми куче беше Тара(на имението) Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия