Чудя се за отрицателен тест

  • 1 395
  • 16
Преди седмица, в 8-мия ден от закъснението си направих тест, който излезе отрицателен.
Обаче това стана в 18 ч., а не сутринта с първата урина.
Да направя ли още един тест някоя сутрин или да изчакам и да видя дали ще ми дойде другия месец  newsm78
Виж целия пост
# 1
На мен и при двете бременности тестовете ми излизаха отрицателни около две седмици след закъснението .правех ги сутрин.После-на около двайстия ден почнаха да излизат положителни Wink.
Виж целия пост
# 2
Това звучи окуражаващо  Hug  Hug
Предишната ми неуспешна бременност тестът я отчете 2 седмици след закъснението и пак не беше сутрин.
Виж целия пост
# 3
Това звучи окуражаващо  Hug  Hug
Предишната ми неуспешна бременност тестът я отчете 2 седмици след закъснението и пак не беше сутрин.
акО искаш 100% сигурност-кръвен тест.
Ти си го знаеш това, де.
Апропо, не мисля , че урината има значение кога е дадена.
Когато си "донесох" Станислав от морето-вече бях инкасирала 10 дневно закъснение...тест направих като почна да ми става зле-значи, сума сумарум 2 седмици. Направих го след работа вечерта-позитив.
Виж целия пост
# 4
Преди седмица, в 8-мия ден от закъснението си направих тест, който излезе отрицателен.
Обаче това стана в 18 ч., а не сутринта с първата урина.
Да направя ли още един тест някоя сутрин или да изчакам и да видя дали ще ми дойде другия месец  newsm78
Направи един кръвен тест...как ще чакаш още цял месец за да разбереш дали си бременна или не?
 
Виж целия пост
# 5
Гърдите ми са напрегнати и ме болят, миналия път по това заподозрях, че трябва да се тествам  Wink Тогава не ми ставаше лошо, сега също не ми се гади. Но на мен по принцип много рядко ми прилошава от каквото и да е. А, и от време на време усещам едно много леко дърпане в яйчниците.

Апропо, не мисля , че урината има значение кога е дадена.
Така съветвате във форума - сутрин с първата.

Момичета, стискайте ми палци този път да е станало  Embarassed  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Гърдите ми са напрегнати и ме болят, миналия път по това заподозрях, че трябва да се тествам  Wink Тогава не ми ставаше лошо, сега също не ми се гади. Но на мен по принцип много рядко ми прилошава от каквото и да е. А, и от време на време усещам едно много леко дърпане в яйчниците.

Апропо, не мисля , че урината има значение кога е дадена.
Така съветвате във форума - сутрин с първата.

Момичета, стискайте ми палци този път да е станало  Embarassed  Embarassed
Дразнят ли  се гърдите при вземане на душ? Извинявай за въпроса!!
Имаш ли рязка промяна във вкусовете?-аз не можех да помириша кафе и драйфах.
Ако искаш-на лични можем да продължим, има достатъчно признаци и приначета.
Всички палци ти стискам.
Виж целия пост
# 7
За сутрешната урина-хубаво е да е такава при ранно тестване.Ти имаш  закъснение.
Стискам и аз силно всички палци!
Виж целия пост
# 8
И аз знам ,че сутрешната урина е най-добре!
Стискам палци! Peace
Виж целия пост
# 9
Днес ходих да проверя какви тестове на кръв и урина правят в една лаборатория, но в списъка нямаше тест за бременност.   newsm78
Така ли се казва или да искам да ми изследват нещо друго  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Тестът може да е записан като бета ЧХГ, това се води и туморен маркер- да не те стресне и това му определение
Виж целия пост
# 11
Мерси !  bouquet
Виж целия пост
# 12
днешните тестове може да ги правиш по всяко време на деня,но мисля че още ти е рано
Виж целия пост
# 13
днешните тестове може да ги правиш по всяко време на деня,но мисля че още ти е рано
Кръвният тест ще покаже при всички случаи, ако има бременност
/бета ЧХГ/
Виж целия пост
# 14
Тази сутрин се оказа, че в нашия град май не правят ЧХГ  Sad
Другата седмица мисля пак да пробвам със Sure Check, че за лекар ми е още по-рано.
Прекалено много се самонавивам, накрая ще излезе, че е било напразно  Cry  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия