Варна - предупреждение за шквал

  • 1 100
  • 13
Метеорологичната служба е съобщила, че има опасност от шквал тази вечер.
Не се мотайте по плажа!

шквал - бурен и непредсказуем вятър
Виж целия пост
# 1
Ауууууууууу...сестра ми ще е на рожден ден на кораб в морето тази  вечер..... newsm78 дали да не звънна на  адвоката си?
Виж целия пост
# 2
Абе бъзикай се ти, предния път два крана заминаха в морето
+ туристи с потрошени глави от хвърчащи чадъри на Златните.
Виж целия пост
# 3
Никак не се  юркам,дано да ни се размине!
Виж целия пост
# 4
Честито!! От снощи колата ни е под открито небе  Praynig
Виж целия пост
# 5
Честито!! От снощи колата ни е под открито небе  Praynig

Е, то само вашата да беше...
Виж целия пост
# 6
Уф, дано да ви се размине, мен много ме е страх от силен вятър...
Виж целия пост
# 7
Споко бе! От началото на лятото имаше четири предупреждения и нито един шквал Grinning! Просто когато условията за образуването му са налице метеоролозите са длъжни да съобщят Peace!
Виж целия пост
# 8
Нищо подобно. Това е някъде 35-36 предупреждение за шквал за това лято. Говоря за предупреждения по УКВ 26 канал. Сега да ви кажа една професионална шега. След поредното предупреждение за шквал, един "морски" предава на друг, с по-малък плавателен съд : " Колега, внимавай, пази се, че съобщиха след малко ще мине корабът "Шквал". Joy hahaha
 
Виж целия пост
# 9
Ами той май вече се развихри,такъв вятър излезе че  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Вятър   Thinking ? Къде  newsm78 ?
Виж целия пост
# 11
Ами той май вече се развихри,такъв вятър излезе че  ooooh!
Къде е този вятър?В Центъра е тихо
Виж целия пост
# 12
На морска гара щеше да ни отнесе, яхтата се клатеше зверски, така и не ни пуснаха в морето.
към 2 часа в центъра беше тихо, но в морето   Naughty
Виж целия пост
# 13
Нищо подобно. Това е някъде 35-36 предупреждение за шквал за това лято. Говоря за предупреждения по УКВ 26 канал. Сега да ви кажа една професионална шега. След поредното предупреждение за шквал, един "морски" предава на друг, с по-малък плавателен съд : " Колега, внимавай, пази се, че съобщиха след малко ще мине корабът "Шквал". Joy hahaha
 

Наистина предупреждават често, но този път ми се обадиха две колежки + съобщиха по NTV след това.
А към 19:20 часа в Младост си духаше здраво, напълни ми се устата с прахоляк докато взема 10 те метра от спирката до входа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия