antibiotik v 38 -ta sedmitza- na niakoj da mu se e sluchvalo?

  • 1 357
  • 9
Zdravejte,
Bremenna sam v nachaloto na 38-ta sedmitza, no se razbolijah ot nastinka- hrema i kihane, bez temperatura. Mnogo se izplachih sled kato dnes lekariat mi kaza che e opasno za bebeto i mi izpisa Duracef/ antibiotik/ Na listovkata piche che se vzima ot bremenni samo pri opredeleni pokazania, no vse pak....niakoj da mu se e sluchvalo podobno nesto?
Виж целия пост
# 1
Аз в малко по-малка седмица пих Оспамокс, за цистита. Знам, че този АБ може. За дурацеф-а  - незнам Thinking.
Виж целия пост
# 2
Пила съм Дурацеф в 6-ти и 8-ми месец, не помня точно седмиците.Родих живо и здраво детенце, не е имало никакъв проблем заради приема на този антибиотик.Не се тревожи, желая ти успех и леко раждане на прекрасно създание  bouquet
Виж целия пост
# 3
Mnogo blagodaria - sega sam po-spokojna! Mnogo usmivki na bebotcite Simple Smile
Виж целия пост
# 4
   По добре отиди при Хомеопат  Peace! Аз ако всеки път като се разкихам и разсополивя през бременността пиех антибиотик, досега да съм се отровила  ooooh!! Лично аз не бих пила антибиотик и да рискувам да си докарам Кандиди точно в края на бременността! С хомеопатични дражета симптомите отшумяват за 2 дни, но аз ги пиех около седмица до 10 дни за по-сигурно!
  Каквото и да решиш - бързо оздравяване  Hug!
Виж целия пост
# 5
Два пъти пих Дурацеф по време на бременност.Бях много против,но лекаря беше категоречен,защото било по-добре 5 дена антибиотик и здрава,от колкото болна с висока температура и кашлица. Peace
Виж целия пост
# 6
v sredata na 9 mesec sum i piq ospeksin.neznam dali e ot nego ili veche mu e vremeto:) no imam mnoooogo NEbolezneni kontrakcii.
Виж целия пост
# 7
И аз бях със  много упорита хрема и гърлото ми болеше предната седмица  и лекаря ми каза,че е по добре да изпия един антибиотик
и да се оправя,отколкото инфекцията да остане неизлекувана .Това се отразявало по лошо на бебето!!
Виж целия пост
# 8
Този антибиотик не е опасен за бебето.Бързо оздравяване и леко раждане! Peace
Виж целия пост
# 9
Аз бях на антибиотик Аугментин точно до деня преди раждането, родих си нормално, без проблеми. Но после на бебата му слагаха същия антибиотик извесно време, защото не можело "майката да е на антибиотик а бебето не"  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия