Ползвате ли аспираторчета за нос?

  • 1 956
  • 43
Това ми е въпроса. Моите и двамата юнака са хремави и текат сополки. Не мога да им почистя добре нослетата, а вечер едва дишат. Една позната ми каза, че аспираторчетата такъв вакуум правели, че чак се пукали капилярчетата.
Използате ли аспираторчета и вършат ли някаква работа? От кои марки сте доволни?
Виж целия пост
# 1
имам го,но изобщо не го ползвам.и Марти е хремав,но като пробвам с аспираторчето нищо не излиза.,но извадих късмет-той се научи сам да се издухва в кърпичка
Виж целия пост
# 2
Имам, но не го ползвам.
Виж целия пост
# 3
Имам на Чико.
Доволна съм, но ако сополите са по-гъсти, не върши кой знае каква работа.
Но все пак без него ще е по-зле.
Виж целия пост
# 4
Така и не успях да го приложа в действие ... Малкият така ревеше, сякаш го измъчвах и се отказах. Ползвах физиологичен разтвор за отпушване на нослето или 1-2 капки Витамин С.
Виж целия пост
# 5
Когато щерката беше бебе не съм и купувала аспиратор. За малкият купих, но така и не го ползвах - никаква работа не вършеше.
Виж целия пост
# 6
имам аспиратор и беше голямо мъчение за двама ни , в няколкото пъти , когато съм го ползвала.
Виж целия пост
# 7
Имам на Чико и Нуби - Чико-то ми вършеше по - добра работа, а и накрайниците му се изваряват.
Вече си дуга носа сама, за щастие и така улеснява и себе си и мен.
Виж целия пост
# 8
Имам, но никога не съм го използвала.
Виж целия пост
# 9
Не можах да се науча да го ползвам това нещо.
Виж целия пост
# 10
да имам и го ползвам редовно
Виж целия пост
# 11
Да, имаме на Чико, докато беше хремав ми вършеше чудесна работа! Първо му пръсках Стеримар и като текнат сополите ги издърпвах с помичката!  Laughing
Виж целия пост
# 12
Да, ползвам Peace
Виж целия пост
# 13
Имам на Camera и го ползвам. Малчо много не иска да стои, но си имам начин да го излъжа  Twisted Evil. Когато сополките не са течни си помагам с физиологичния разтвор  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
И аз така и не се научих да го ползвам  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия