Случвало ли ви се е да се ядосвате докато носехте бебо, и отрази ли му се?

  • 3 574
  • 78
На мен на последък ми е много нервно, в къщи правим ремонт, което ме изнервя зверски - няма къде да си почина, навсякъде цари пълен хаос, майстори, несериозни... още ходя на работа и се ядосвам и тук и изобщо колкото и да се старая да се бъда спокойна все нещо успява да ме изкара извън релси. Знам, че не е добре за детето и не искам да се ядосвам и пак... Горкичкото..
Има ли мама, която да се е ядосвала по време на бременността, но бебчето да е спокойно... в смисъл да не му се е отразило!
 newsm17
Виж целия пост
# 1
След 6-я месец имах проблеми и тревоги, бебчето ми е доста ревливо и неспокойно, не знам дали се дължи на това.
Виж целия пост
# 2
Ооо.. доста се ядосвах докато бях бременна - и в работата и в къщи и къде ли не. За щастие обаче не мисля, че се е отразило на бебка Hug
Виж целия пост
# 3
Едва ли има някой, който да не се ядосва. Няма начин просто. Но все пак се опитвай да стоиш настрана от конфликти, да мислиш позитивно. Аз в 4-ти месец, както си пресичах на пешеходната пътека, гръмнаха един арабин в главата. Все едно гледах филм, първо не можах да разбера какво става, после седмици го сънувах ... Всички емоции се отразяват на бебето, но не мисля че може да му се случи нещо фатално. Сега си имам един голям юнак, и обратно на изнервената си майка, е самото спокойствие. Да ми е жив и здрав! Пожелавам ти го и на тебе!!!
Виж целия пост
# 4
Не мисля, че е възможно 9 месеца да не се ядосаш и нервираш. Даже и да се стремиш да бъдеш спокойна, вътрешно не си, щом имаш проблеми. Дори и да го усеща бебето едва ли е толкова фатално, все пак човек си със своите чувства и притеснения...
Виж целия пост
# 5
Е, айде сега, дай да живеем в кувьоз, докато сме бременни, как очакваш да се отрази на бебето, в смисъл дали ще е ревливо ли питаш. Ми аз много стрес имах по време на бременността, първо в работата, после пък притеснения около самата бременност и износването на бебето, ми ревлива беше дъщеря ми, ама надали е от стреса, а по-скоро от коликите Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Бях като буре с барут,особено първите месеци   smile3511Всички в работата и вкъщи ми казваха,че ще го предам на бебето,но не стана така-синът ми е едно спокойно и уравновесено дете от тези,дето сами се гледат,както се казва GrinningМисля,че нямат такава силна връзка двете неща.
Виж целия пост
# 7
Почти не спирах да се ядосвам,страшно нервна и напрегната бременост изкарах.Но да чукна на дърво Ина е най-кроткото и спокойно от трите ми деца.
Виж целия пост
# 8
Ох, мен много ме нервиха на работа /или просто аз бях по-нервна, незнам  Embarassed/. Едновременно с това учих и се явявах на изпити. Не мога точно да преценя, но мисля, че малкия е сравнително кротък /пу-пу/. Grinning
Виж целия пост
# 9
Не Naughty Нито веднъж Simple Smile Бях невероятно щастлива и спокойна бъдеща мама, която бе непрекъснато в движение Peace
Виж целия пост
# 10
И аз съм много спокойна,голям непукист съм станала откакто забременях Laughing,не се тревожа или ядосвам за дреболии-но пък много се надявам да предавам това спокойствие и на бебчо Praynig
Виж целия пост
# 11
случвало ми се е - до последно си гледах работата, която определено е натоварена.
Вярно, че се стремях да запазвам спокойствие.
Не бих казала, че е имало някакво отражение.
Като цяло детенцето си беше много спокойно Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Споко. На много жени се случва и децата им са си лъчезарни, и щастливи.
Виж целия пост
# 13
Аз съм такава мама  Simple Smile Бях много нервна и през двете си бременности, а децата са супер спокойни 
Виж целия пост
# 14
Ne sam ot nai spokoinite,4esto se nerviram ,no se nadivam da ne povliae lo6o na bebeto.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия