За зъбите, много съм притеснена.

  • 652
  • 5
Вчера брат ми се блъсна в стъклената врата на един магазин. Не се блъсна, ами направо и налетя със зъбите напред  Cry  Удари си точно горните. Явно е бил ухилен. Имаше малко кръв. Но не се клатят. Или поне не доколкото виждам. Той иска да забравим за този случай. Винаги, когато подпитвам се ядосва и нервира. Днес обаче май изтръгнах истината. Когато ги пипа, го болят.

Знам, че няма да намеря еднозначен отговор, но се чудя дали ще му паднат  Cry 

Има ли нещо, което може да помогне за укрерпването им? newsm78


ПС: Зъбите не са млечни. ooooh!

Благодаря ви предварително, дано да нямате такива случки bouquet
Виж целия пост
# 1

преди две години на едно приятелско дете почти му бяха избили предните зъби / мисля че единия се клатеше /, отидоха в стоматологията, правиха снимки и го укрепиха тел, докато се възстанови.  Praynigнадявам се , че при вас всичко е много по-леко/ щом не се клатят/, но можете да се консултирате със стоматолог.  Peace
Виж целия пост
# 2
Задължително заведи брат си или родителите ви да го заведат на стоматолог.

Каквото и да кажем, няма да е компетентен съвет.
Виж целия пост
# 3
според мен е нормално да го болят няколко дни - все пак е ударено място, а и явно ударът е бил силен. мисля че е добре да яде по-меки и пюрирани храни. и все пак, за лично успокоение и компетентно мнение, посетете стоматолог.
Виж целия пост
# 4
Заведи го на зъболекар,защото има опасност, ако е било силно натъртено с течение на времето да се появи кистичка. Най-добре е снимка и зъбар!!!! newsm78
Виж целия пост
# 5
И аз бих посъветвала за една снимка. Става бързо. Ако има проблем поне от рано да се хване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия