диагноза

  • 888
  • 5
Някой има ли представа какво значи: маточна тръба-нагъната,запазен фимбриален апарат, сраснала към тазовата стена и ляв яйчник. Значи ли това, че е запушена и непроходима? Благодаря
Виж целия пост
# 1
Това е трябвало да питаш лекаря си. По принцип щом не се казва, че е запушена, се предполага, че не е.
Виж целия пост
# 2
Това е трябвало да питаш лекаря си. По принцип щом не се казва, че е запушена, се предполага, че не е.
Peace
Виж целия пост
# 3
Някой има ли представа какво значи: маточна тръба-нагъната,запазен фимбриален апарат, сраснала към тазовата стена и ляв яйчник. Значи ли това, че е запушена и непроходима? Благодаря
да, знам. Но той е много разговорлив. Трябваше да прочета в интернет какво е ендометриозал Та камо ли да ми разчете епикризата. Благодария все пак
Виж целия пост
# 4
Говори все пак с лекаря си. Моята цветна снимка показа, че дясната тръба е силно нагъната, а яйчника е залепен за матката. Уж всичко беше наред, но лапароскопията показа, че тази тръба не пропуска. От всичко, което съм чела и питала съм останала с впечатление, че не е добре да е нагъната тръбата. В крайна сметка моята дясна тръба си остана неизползваема /аз непреткъснато овулирах в дясно/-след три неуспешни инсеминации направихме инвитро.
Виж целия пост
# 5
момиче благодаря ти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия